Energetické gely Long Distance citrónové 14 × 32 g

379 Kč
845,98 Kč/KG
8407093

Gely byly vyvinuty na doplnění energie při trénincích a závodech do 3 hodin.

Potřebujete dávku energie, abyste byli v té nejlepší formě, či v krizovém okamžiku při tréninku a závodech? Gely vám napomohou vydržet a posunout své hranice.

Otázky a odpovědi
Příchuť: Citrón
Doručení domů
Dostupné
Bezplatné vyzvednutí za 1 hodinu na prodejně

Klíčové vlastnosti

ENERGETICKÁ HODNOTA

88 kcal a 22 g sacharidů (glukóza, maltodextrin) na 1 gel.

SNÍŽENÍ ÚNAVY

Vitamíny B12 a B6 napomáhají ke snížení únavy.

ANTIOXIDAČNÍ VLASTNOSTI

Vitamín E a zinek mají antioxidační účinky a chrání buňky.

SNADNÉ OTEVÍRÁNÍ / ZAVÍRÁNÍ

Praktický obal se snadným otevřením. Je šetrný k životnímu prostředí.

SNADNÝ PŘENOS

Skladné balení. Po použití snadno složíte.

EFEKTIVNÍ VYUŽITÍ ENERGIE

Vitamín B1 má příznivý vliv na energetický metabolismus.

Složení

Obsahuje 240 mg BCAA (esenciální větvené aminokyseliny) a 20 mg kofeinu.

Technické informace

Výrobek je určený pro vytrvalostní sporty

Gel je určen na vytrvalostní výkony nad 3 hodiny, je ideální na závody a dlouhé vzdálenosti (trailové běhy, triatlony, cyklistické a běžecké maratony). BCAA (esenciální aminokyseliny) v gelu vytvářejí bílkoviny ve svalech. Jejich přínos je pro regeneraci svalů nezbytný. Více informací viz složení.

Kdy gel konzumovat?

Doporučujeme vám nejdříve začít s gely Energy (které neobsahují ani kofein, ani BCAA). Ve 3/4 trasy konzumujte 1 Energy Gel+ (lze konzumovat každých 45 min až 1 h, a 1 gel na konci závodu). Při závodě konzumujte gel těsně před občerstvovací stanicí, abyste jej řádně zajedli a zapili. Při trénincích vám doporučujeme mít s sebou pití.

Čím Energy Gel+ doplnit?

Výživoví poradci doporučují konzumaci 60 g sacharidů na hodinu fyzické zátěže u sportování nad 3 hodiny. Jeden 32g gel obsahuje 22 g sacharidů. Navíc vám doporučujeme gely doplnit o 500 ml isotonického nápoje za hodinu. Nemůžete mít u sebe nápoj? V tom případě vám doporučujeme HYDROGEL+, který obsahuje sodík (minerál, který z těla odchází potem).

Původ výrobku a normy

Gely jsou vyráběny ve Francii. Vyhovuje výrobek antidopingovým normám? Ke dni výroby šarže je výrobek v souladu s francouzskou antidopingovou normou AFNOR NF V94-001.

Koncepce a technologie výrobku

Složení

ENERGY GEL +. Gel s obsahem sacharidů bohatý na vitamíny B1, B6, B12, E a zinek. Obsahuje kofein a BCAA. Citrónová příchuť. Složení: Glukózový sirup (68 %) (EU), voda, maltodextrin (14 %), regulátor kyselosti: kyselina citrónová, citrát sodný, L-leucin 0,50 % (Čína), přírodní aroma citrusové s jinými přírodními aromaty, citronan zinečnatý (EU), vitamíny (EU) [octan DL-alfa-tokoferol (E ), thiamin monitrát (B1), pyridoxin hydrochlorid (B6) a kyanokobalamin (B12)], L-isoleucin 0,13 % (Čína), L-valin 0,13 % (Čína), přírodní kofein 0,06 % (EU). Může obsahovat stopy: SÓJI a SKOŘÁPKOVÝCH PLODŮ. Glukózový sirup nepochází z Francie.

RADY PRO SKLADOVÁNÍ

Gely uchovávejte na chladném a suchém místě.

Pokyny pro uživatele

Konzumujte max. 4 gely denně.

TESTY

Tato řada energetických gelů byla vyvinuta v laboratořích značky Aptonia.
30 testujících (a možná právě vy) testovalo příchuti gelů. Pokud byla vybrána právě tato, je to proto, že jste si ji oblíbili!

Obrázky

Energetické gely Long Distance citrónové 14 × 32 g

Podobné produkty

Hodnocení zákazníků

Načítání

Otázky a odpovědi