Elastické cyklistické kraťasy se šlemi ProRacer

2 399 Kč
8648503

Kraťasy z řady PRO RACER, navržené ve spolupráci s profesionálními jezdci. Funkčnost a špičkové zpracování pro nejnáročnější cyklisty.

Kraťasy z lehkého materiálu na výkonnostní jízdu na krátké i dlouhé trasy. Pak neváhejte, tyto kraťasy jsou vám šité na míru!

Otázky a odpovědi
Barva: Černá
Velikost: průvodce velikostí

Klíčové vlastnosti

POHODLÍ

Nová pánská výstelka RACER PRO s vysokohustotní pěnou.

DRŽENÍ NA TĚLE

Přiléhavý střih, protiskluzový proužek na koncích nohavic a šle.

PRODYŠNOST

Ultra prodyšný a absorpční materiál.

VOLNOST POHYBU

Provedení s minimem švů zajišťuje maximální pohodlí.

Technické informace

Kraťasy na silniční cyklistiku vyvinuté ve spolupráci s profesionálními jezdci!

Tyto kraťasy jsme navrhli ve spolupráci s jezdci týmu UCI WORLD TOUR Cofidis tak, aby dokonale vyhovovaly jízdě výkonnostních cyklistů. Brali jsme ohled na vysokou intenzitu fyzické aktivity, dlouhé hodiny v sedle a nutnost dlouhé životnosti a vyvinuli jsme kraťasy, které spojují výkonnost a pohodlí a bez problémů vydrží celou závodní sezonu.

Kraťasy pro výkonnostní cyklisty

Naším cílem bylo navrhnout špičkové kraťasy se šlemi, které zajišťují skvělou kompresi a současně maximální volnost pohybu při šlapání. Aby byly přizpůsobené na opravdu dlouhé a náročné vyjížďky, mají naprosté minimum švů, které by při dlouhé jízdě mohly začít dřít a tlačit na kůži. Budete překvapení, jak moc jsou pohodlné!

Volnost pohybu a zesílený materiál na sedu

Tyto kraťasy určené pro nejnáročnější cyklisty na skutečně intenzivní použití se vyznačují několika důležitými detaily: Využili jsme střih s minimem švů, abychom zajistili cyklistům pohodlí a optimální volnost pohybu. V oblasti sedu mají kraťasy vysoce odolný, hustě tkaný materiál, který kraťasům zajišťuje opravdu dlouhou životnost bez prodření.

Nový vylepšený model!

Na základě zpětné vazby od zákazníků jsme na kraťasech provedli několik vylepšení: jsou delší, aby měly lepší aerodynamiku, jejich šle lépe drží na těle, nový síťovinový materiál na zádech lépe odvádí pot, protiskluzový proužek drží nohavice na svém místě, volný lem na stehnech a nová výstelka zajišťuje optimální pohodlí.
Objevte naše nové kalhoty a vyrazte na silnice!

Nová výstelka PRO RACER HD

Výstelku ProRacer HD jsme vyvinuli tak, abychom vyhověli nárokům nejnáročnějších cyklistů. Tato nová, vylepšená verze výstelky Endurance 2.0 má tvar ještě více přizpůsobený anatomii a poskytuje lepší ochranu celé pánevní oblasti. Vysokohustotní pěna se nachází přímo pod horní vrstvou a zajišťuje tak maximální pohodlí na dlouhých trasách. Zaručuje nezměněné pohodlí v sedle po dobu až 7 h.

Doporučená údržba

Perte v pračce na 30 °C v programu na syntetické materiály. Před praním výrobek otočte naruby. Používejte malé množství pracího prostředku. Nepoužívejte aviváž. Nechte uschnout na ramínku na teplém a větraném místě. Nesušte v sušičce. Nečistěte chemicky. Nepoužívejte bělidla. Nepokládejte na topení.

Koncepce a technologie výrobku

Složení

Hlavní materiál 65% Polyamid , 35% Elastan Podložka 95% Polyuretanová pěna, 3% Polyamid , 1% Elastan , 1% Polyester Všitý díl 76% Polyamid , 24% Elastan

Pokyny k údržbě

Perte v pračce - max. 30 °C - běžný postup

Nebělte bělicími prostředky

Nesušte v bubnové sušičce

Nežehlete

Nečistěte chemicky

Obrázky

Elastické cyklistické kraťasy se šlemi ProRacer
Elastické cyklistické kraťasy se šlemi ProRacer
Elastické cyklistické kraťasy se šlemi ProRacer
Elastické cyklistické kraťasy se šlemi ProRacer

VIDEO

Podobné produkty

Hodnocení zákazníků

Načítání

Otázky a odpovědi