Dřevěná tyč na protahování

149 Kč

Dřevěná 120cm tyč s průměrem 22 mm je určená na zlepšení hybnosti při protahování a posilování svalů.

Díky této kvalitní a snadno uchopitelné tyči trénujete vaši rovnováhu, správnou pozici těla i techniku provádění cviků. Navíc je velmi lehká (jen 280 g).

Otázky a odpovědi
Barva: Bílá káva
Doručení domů
Dostupné
Bezplatné vyzvednutí za 1 hodinu na prodejně
Naše služby:
  • Výměna a vrácení do 90 dnů zdarma
  • Vyzvednutí na prodejně vždy zdarma
  • Doprava zdarma od 2500 Kč (standardní zásilky)

Klíčové vlastnosti

UNIVERZÁLNÍ VYUŽITÍ

Díky této pomůcce budete trénovat přesnost, kontrolu a hybnost.

Stabilita

Tyč napomáhá udržet rovnováhu zejména při výpadech.

Technické informace

Jak mi tyč může napomoci při posilování hybnosti?

Správnou hybností rozumíme účinné provádění pohybu, které je vám příjemné a nevyžaduje námahu. Získáním správné hybnosti provádíte širší pohyby, které jsou pro vás pohodlné, jsou prováděny precizně a přesně, hybnost také přispívá jako prevence zranění. Díky této tyči hybnost správně procvičujete. Pokud se o ni opřete, umožní vám správné provádění např. squatů s rovnými zády.

Věděli jste, že?

Jak se správně protahovat? Protahujte se pomalu a zlehka, soustřeďte se na protahovaný sval. Zůstaňte v pozici 30 vteřin a dýchejte zhluboka. Proč se protahovat? Protahování svalů je skvělá prevence proti případnému poranění. Jak často se protahovat? Pro zachování dobré hybnosti vám doporučujeme věnovat se denně 5 až 10 minut protahování.

Navíc

Abyste se mohli lépe soustředit na každý svůj pohyb, doporučujeme vám při protahování zavřít oči. Tyč vám při protahování bude tím nejlepším společníkem. Vyzkoušejte ji a sdělte nám svoji zpětnou vazbu!

Označení FSC

Produkt je certifikován FSC®. FSC je certifikační systém, který zajišťuje odpovědné lesní hospodaření tím, že dbá na dodržování sociálních, environmentálních a ekonomických aspektů. Pro více informací: www.fsc.org

Koncepce a technologie výrobku

Složení

Rukojeť 100% DŘEVO

RADY PRO SKLADOVÁNÍ

Výrobek skladujte uvnitř, daleko od zdrojů tepla a vlhkosti, na čistém a suchém místě o pokojové teplotě (<25 °C).

TESTY

Abychom zajistili tu nejvyšší kvalitu výrobku, prochází tyč řadou testů (zejména testem rovnosti a odolnosti vůči UV záření). Při výrobě byly použity pouze materiály bez obsahu škodlivých látek.

Schváleno

Tyč je velmi praktická na posilování zejména paží. Pokud si někdy zablokujete rameno, tato tyč vám zaručeně pomůže. Je to skutečně praktická pomůcka.

Obrázky

Dřevěná tyč na protahování
Dřevěná tyč na protahování
Dřevěná tyč na protahování
Dřevěná tyč na protahování

Podobné produkty

Hodnocení zákazníků

Načítání

Otázky a odpovědi