Dospělé kimono na judo 900

1 999 Kč

8546431

Kimono na závodní judo k provádění nejnáročnějších randori.

Sháníte závodní kimono? Nabízíme vám pevné kimono ze silného materiálu a zesílením s gramáží 990 g/m²! Nejpevnější kimono na trhu! Prodáváno bez pásku.

Barva:

Bílá

Velikost:

průvodce velikostí

Klíčové vlastnosti

ODOLNOST VŮČI TAHU

Uvolněte se při obranném postavení díky silnému a odolnému materiálu 990 g/m².

VOLNOST POHYBU

Volný střih v oblasti ramen umožňuje volný pohyb ve stoje i na zemi.

SNADNÉ POUŽITÍ

Tunika drží na místě díky střihu, který kopíruje tvary těla.

Technické informace

Co znamená gramáž Rádi vysvětlíme

Gramáží se vyjadřuje hmotnost látky na metr čtvereční. Na judo je lepší používat speciální kimono z odolnějšího materiálu, který je tvarově stabilní nejen po dobu uchopení protivníka, ale i v pračce.
Proto jsme zvolili materiál složený ze 75 % bavlny a 25 % polyesteru: je odolnější v tahu i při praní. S gramáží 990 g/m² získáte kimono z vysoce kvalitního materiálu vhodné na oblastní i národní soutěže (kimono není homologované IJF).

Límec a materiál na závody

Čím je kimono při závodech odolnější v tahu, tím hůř vás protivník uchopí. Abyste se z obranné pozice lépe vymanili, navrhli jsme kimono na judo s gramáží 990 g/m² a zvlášť tuhými klopami. Pokud chcete slušně vypadat a kimono si snadno upravit, navrhli jsme přední stranu límce zakřivenou. Výsledek: že kimono kopíruje tvar těla a přirozeně se vrací do výchozího stavu.

Design kimona 900 na judo

Na závody jsme navrhli padnoucí kimono uzpůsobené zápasu: délka rukávů, rozsah v ramenou a vypasovaný střih umožňují pohyb bez omezení. Rýžový a diamantový vzor s čistými liniemi následuje estetické vzory typické pro judo. A kalhoty? Na kolenou jsou odolnější pro boj na zemi a v pase se upevňují na tradiční šňůrku.

Příznivé účinky juda

„Dělal jsem karate, na judu mě vždycky fascinovala představa síly a zároveň pružnosti. Judisté jsou při cvičení elegantní a je na ně příjemný pohled. Líbí se mi také myšlenka, že dódžó je mnohem větší: naučíte se tak spoustu věcí o sobě samotném i mimo tělocvičnu. A tyhle hodnoty jsem chtěl přenést do kimon na judo značky Outshock.“

Výběr velikosti kimona

Naše tabulka velikostí bere ohled na srážení plátna kimona při praní o 3 až 6 % podle frekvence údržby. Proto si můžete vybrat kimono podle své tělesné stavby, není nutné brát o velikost větší. Pro pohodlnější nošení nabízíme škálu velikostí od 160 do 200 cm.

Péče o kimono

Po každém použití doporučujeme kimono řádně vyvětrat. Pokud chcete, aby si kalhoty uchovaly bílou barvu, pravidelně je perte. Co doporučujeme? Při několika prvních praních perte výrobek ve studené vodě. Sušte volně na vzduchu a nepoužívejte sušičku.

Koncepce a technologie výrobku

Složení

Hlavní materiál – vrchní část 75% Bavlna, 25% Polyester Hlavní materiál 70% Bavlna, 30% Polyester

Pokyny k údržbě

Perte v pračce - max. 30 °C - běžný postup

Nebělte bělicími prostředky

Nesušte v bubnové sušičce

Žehlete při maximální teplotě 150 °C

Nečistěte chemicky

Obrázky

Dospělé kimono na judo 900
Dospělé kimono na judo 900
Dospělé kimono na judo 900
Dospělé kimono na judo 900

Podobné produkty

Hodnocení zákazníků

Načítání

Otázky a odpovědi