Dospělé kimono na judo 500

1 299 Kč

8546430

Kimono na judo pro zkušené zápasníky. Trénujte a překonejte zelený i modrý pás!

Zlepšujte a zdokonalujte techniky v odolném a elegantním kimonu na judo, které poskytuje naprostou volnost pohybu! Prodáváno bez pásku.

Barva:

Bílá

Velikost:

průvodce velikostí

Klíčové vlastnosti

ODOLNOST VŮČI TAHU

Vyzkoušejte kimono na judo vysoce odolné v tahu s gramáží 550 g/m².

VOLNOST POHYBU

Volný střih v oblasti ramen umožňuje volný pohyb ve stoje i na zemi.

SNADNÉ POUŽITÍ

Zlepšete úchopy díky klopám límce z EVA pěny, které se jednoduše drží.

Technické informace

Co znamená gramáž Rádi vysvětlíme

Síla materiálu a jeho hmotnost se vyjadřuje v gramech na metr čtvereční. Tato vlastnost se nazývá gramáž. Na judo je lepší používat speciální kimono na judo, které je z odolnějšího materiálu a zachovává si tvarovou stabilitu nejen po dobu uchopení protivníka, ale i v pračce!
Proto jsme zvolili materiál složený z 65 % bavlny a 35 % polyesteru: je odolnější v tahu i při praní. Gramáž 550 g/m² je uzpůsobena pro pokročilé sportovce.

Límec upravený podle potřeb

Judo je kontaktní bojový sport. Pokud chcete dostat protivníka na zem, musíte uchopit jeho kimono. Pro usnadnění tréninku jsme navrhli límec s širší klopou a lemem z EVA pěny. Ruka tak límec snáz uchopí.
Máte-li slušně vypadat a kimono si snadno upravit, navrhli jsme přední stranu límce zakřivenou. Výsledkem je, že kimono kopíruje tvar těla a přirozeně se vrací do výchozího stavu.

Design kimona na judo 500

V kimonu na judo se můžete zlepšovat bez omezení: délka rukávů, rozsah v ramenou a vypasovaný střih umožňují pohyb bez omezení. Rýžový a diamantový vzor využívá estetické vzory typické pro judo. A kalhoty? Na kolenou jsou odolnější pro boj na zemi a v pase se upevňují na tradiční šňůrku.

Tým návrhářů pro bojová umění

Enrique, Laurent, Marie a Louis: 4 závodní judisté s černým pásem, kteří si přáli navrhnout oblečení na judo hodné vaší úrovni.
Proto v rámci judo klubu v Sainghinu u Lille navrhli několik vzorů, zhotovili řadu prototypů a provedli spoustu zkoušek. Výrobní inženýr Laurent dodává: „Chtěli jsme navrhnout pohodlné kimono na judo, slušivé a příjemné. Kimono 500 na judo je výsledkem práce návrhářky Marie a zkušeností Enriqua, vedoucího výroby.“

Příznivé účinky juda

„Dělal jsem karate, na judu mě vždycky fascinovala představa síly a zároveň pružnosti. Judisté jsou při cvičení elegantní a je na ně příjemný pohled. Líbí se mi také myšlenka, že dódžó je mnohem větší: naučíte se tak spoustu věcí o sobě samotném i mimo tělocvičnu. A tyhle hodnoty jsem chtěl přenést do kimon na judo značky Outshock.“

Výběr velikosti kimona

Výběr velikosti kimona záleží na vaší velikosti.
Velikosti kimon se pohybují od 160 do 200 cm. Doporučujeme vybrat si kimono nejméně o 5 cm větší, než je vaše velikost. Pokud například měříte 174 cm, kupte si kimono velikosti 180 cm.

Péče o kimono

Po každém použití doporučujeme kimono řádně vyvětrat. Pokud chcete, aby si kalhoty uchovaly bílou barvu, pravidelně je perte. Co doporučujeme? Při několika prvních praních perte výrobek ve studené vodě. Sušte volně na vzduchu a nepoužívejte sušičku.

Koncepce a technologie výrobku

Složení

Hlavní materiál 65% Bavlna, 35% Polyester Hlavní materiál – dno 65% Polyester , 35% Bavlna

Pokyny k údržbě

Perte v pračce - max. 30 °C - běžný postup

Nebělte bělicími prostředky

Nesušte v bubnové sušičce

Žehlete při maximální teplotě 150 °C

Nečistěte chemicky

Obrázky

Dospělé kimono na judo 500
Dospělé kimono na judo 500

Podobné produkty

Hodnocení zákazníků

Načítání

Otázky a odpovědi