Nabíjecí svítilna s dynamem BL 50 lumenů

449 Kč

8676229

Nabíjecí svítilna s dynamem BL 50 pohodlně osvítí prostor pro dvě osoby. Vhodná k osvětlení vnějších prostor nebo stanu. Ideální na kempování i bivakování.

Co bylo při vývoji naším cílem? Vytvořit svítilnu, kterou by šlo dobít přes USB. V případě, že se vybije baterie, můžete jako záložní zdroj použít systém dynama.

Barva:

Mahagonová / Písková

Online objednávka
Dostupné
Rezervace na prodejně - bezplatné vyzvednutí od 1 hodiny

Klíčové vlastnosti

VÝKON

3 režimy: 10 (červené světlo), 25 lm, 50 lm. Ideální osvětlení pro 1–2 osoby.

VÝDRŽ

50 lm = 4 hod, 25 lm = 9 h, 10 lm = 6 hod. Lze dobít přes USB nebo dynamem.

SNADNÉ POUŽITÍ

Snadné zavěšení díky integrovanému háčku. Změna režimu stiskem tlačítka.

VODĚODOLNOST

Svítilna třídy IPX4: odolá dešti.

Skladnost

Svítilna je vysoká 9,8 cm a má průměr 9 cm.

HMOTNOST

Nízká hmotnost: 159 g.

Technické informace

Napájení

Baterie má kapacitu 500 mA. Akumulátor lze dobíjet přes micro USB port. Lze jej dobíjet ze zásuvky, autozapalovače nebo přes jakékoliv standardní USB (včetně solárních panelů). Nabíjecí kabel micro USB je součástí balení. Adaptér do zásuvky však se svítilnou dodáván není – využít můžete například nabíječku ke smartphonu.

Doba nabíjení

Svítilna se dobije na maximum za 3 hodiny (v případě připojení do sítě s napětím 220 V přes síťový adaptér). Červeně blikající LED znamená, že se baterie nabíjí, zeleně svítící LED znamená, že je baterie plně dobitá.
Dynamo: minuta točení dynamem vytvoří energii na 4 minuty svícení.
Před přepětím baterii chrání pojistka.

Ovládání

Pokud svítilna svítí déle než 5 vteřin, zhasnete ji jediným zmáčknutím tlačítka.
Abyste svítilnu znovu rozsvítili a změnili mód svícení, rychle zmáčkněte tlačítko znovu.

Pohodlné osvětlení

Pro ještě větší pohodlí při používání má tato svítilna integrovaný systém regulace intenzity osvětlení. Tzn., že svítilna bude svítit stále stejně intenzivně nezávisle na stavu baterie.

Naše vize pro životní prostředí

Protože víme, že je třeba se chovat zodpovědně, abychom naši přírodu ochránili, Quechua podniká kroky na snížení dopadu výroby produktů na životní prostředí. Dnes tento výrobek ještě není vyroben ekologicky šetrným způsobem, ale každý den pracujeme na tom, aby stále více výrobků takovým způsobem vyrobených bylo. Chceme, aby byly ekologicky vyrobené, opravitelné a odolné. To jsou hlavní vlastnosti, které od nových výrobků chceme.

Koncepce a technologie výrobku

Složení

Hlavní materiál 100% Akrylonitril butadien styren elektrický obvod 100% PCBA Grip 100% Termoplastický polyethylen Baterie 100% Baterie - LiPo

RADY PRO SKLADOVÁNÍ

Skladujte na suchém a čistém místě.Pokud víte, že svítilnu nebudete delší dobu používat, nechte ji úplně vybít a poté nabijte na maximum a nabitou uložte.

TESTY

Vývojové centrum značky Quechua se nachází ve francouzském městě Passy na úbočí masivu Mont-Blanc.
Díky této jedinečné poloze se zde mohou členové našich vývojových týmů (designéři, produktoví manažeři, inženýři...) setkávat přímo s milovníky outdoorových sportů.
Je to skvělý způsob, jak s využitím veškerého našeho know-how navrhovat výrobky na kempování, které budou maximálně funkční.

Schváleno

Aby výrobky Quechua odpovídaly vašim požadavkům, jsou testovány ve volné přírodě, tedy v podmínkách, které při kempování můžete potkat i vy.
Naše týmy a skupina uživatelů (našich partnerů, ambasadorů a zákazníků) je zkoušeli po celou dobu jejich vývoje až do zahájení prodeje.

Obrázky

Nabíjecí svítilna s dynamem BL 50 lumenů
Nabíjecí svítilna s dynamem BL 50 lumenů
Nabíjecí svítilna s dynamem BL 50 lumenů

Hodnocení zákazníků

Načítání

Otázky a odpovědi