Dětské turistické sandály MH 120 žluté

489 Kč −34%
319 Kč
*Od 27. 9. 2021 až do vyčerpání zásob

Dívčí turistické sandály MH 120 na hraní, běhání a skákání venku za slunečného počasí.

Univerzální sandály jsou díky dobrým protiskluzovým vlastnostem vhodné jak na cesty, tak i na překonávání vodních překážek . Jsou pevné, pohodlné a lehké. Budou vaše dítě věrně provázet celé léto.

Otázky a odpovědi
Barva: Měsíční šedá / Granitová šedá
Velikost: průvodce velikostí
Naše služby:
  • Výměna a vrácení do 90 dnů zdarma
  • Vyzvednutí na prodejně vždy zdarma
  • Doprava zdarma od 2500 Kč (standardní zásilky)

Klíčové vlastnosti

Přilnavost

Specifický design a složení poskytují dobrou přilnavost.

Snadné oblékání/nazouvání/umístění

Dva utahovací pásky na suchý zip.

Snadná údržba

Perte v pračce na 30 °C. Odolnost testována po 5 vypráních.

Odolnost

Gumová podešev, zesílený svršek.

Technické informace

Protiskluzovost podešve

Protiskluzovost našich podešví je ověřena.
Podrážka musí projít náročným testováním v laboratoři a získat určitý koeficient protiskluzovosti na různých površích (hladkých, nerovných, suchých, mokrých).
Pro potvrzení výsledků testů provádíme hodnocení kvality v podobě testování ve skutečných podmínkách – v horách. Těchto testů se účastní skupina nezávislých dětských hodnotitelů.

EKOLOGICKÁ VÝROBA

Protože víme, že je třeba se chovat zodpovědně, abychom naši přírodu ochránili, podniká Quechua kroky pro snížení dopadu výroby produktů na životní prostředí.
Dnes tento výrobek ještě není vyroben ekologicky šetrným způsobem, ale každý den pracujeme na tom, aby stále více výrobků takovým způsobem vyrobených bylo. Chceme, aby byly ekologicky vyrobené, opravitelné a odolné. To jsou hlavní vlastnosti, které od nových výrobků chceme.

Koncepce a technologie výrobku

Složení

Podešev 60% Kaučuk - Styren-butadienová pryž, 40% EVA (etylenvinylacetát) Svršek 90% Polyester, 10% Polyuretan Podšívka 50% Polyester, 50% EVA (etylenvinylacetát)

RADY PRO SKLADOVÁNÍ

Před uskladněním nechte sandály dobře vyschnout. Skladujte na suchém místě bez přístupu UV záření.

TESTY

Naše vývojové středisko se nachází na úpatí hory Mont Blanc ve francouzském regionu Horní Savojsko. Naši vývojáři během celého roku navrhují a vyvíjejí vzhledově zajímavé, jednoduché a funkční výrobky. Ty se následně podrobují těm nejnáročnějším testům. Jsme totiž přesvědčeni, že jen díky testování v praxi můžeme výrobky neustále vylepšovat.

Schváleno

Aby výrobky Quechua odpovídaly vašim požadavkům, jsou testovány v horách, tedy v podmínkách, které na túrách můžete potkat i vy.
Výrobky od počátku vývoje až po uvedení do prodeje neustále prověřuje a testuje skupina dětí pod dohledem Sarah, naší inženýrky pro testování v terénu.

Pokyny k údržbě

Perte v pračce - max. 30 °C - šetrný postup

Podobné produkty

Hodnocení zákazníků

Načítání

Otázky a odpovědi