Dívčí turistické kotníkové nepromokavé boty Crossrock šedé

849 Kč

Boty na běhání, lezení, skákání a skotačení při turistice v jakémkoliv terénu za jakéhokoliv počasí.

Kotníkové nepromokavé boty Crossrock odolají všem dětským dobrodružstvím. Bez obav je tak můžete vzít na túru do hor.

Otázky a odpovědi
Barva: Černošedá / Ocelově šedá
Velikost: průvodce velikostí

Klíčové vlastnosti

Voděodolnost

Voděodolnost

Nepromokavá membrána byla testována laboratorně a při použití v terénu.

Přilnavost

Přilnavost

Odolná pryžová podešev zajišťuje stabilní došlap.

Odolnost

Odolnost

Zvýšená a zesílená podešev.

Tlumení došlapu

Tlumení došlapu

Mezipodešev z EVA pěny po celé délce chodidla.

Nízká hmotnost

Nízká hmotnost

327 g/bota ve vel. 36.

Obrázky

Dívčí turistické kotníkové nepromokavé boty Crossrock šedé
Dívčí turistické kotníkové nepromokavé boty Crossrock šedé
Dívčí turistické kotníkové nepromokavé boty Crossrock šedé

Technické informace

Protiskluzovost podešve

Protiskluzovost našich podešví je ověřena.
Podrážka musí projít náročným testováním v laboratoři a získat určitý koeficient protiskluzovosti na různých površích (hladkých, nerovných, suchých, mokrých).
Abychom si výsledky testů z laboratoře ověřili, podrážku obuvi testuje skupina malých turistů přímo v terénu.

Jak si zvolit správnou velikost?

Turistickou obuv si bez obav kupte o číslo větší, než je vaše běžná velikost. Při sestupu bude pohodlnější, protože prsty nebudou narážet do špičky. Rada: nehty na nohou si před výletem ostříhejte nakrátko a zkontrolujte utažení tkaniček, aby prsty nesklouzávaly do špičky.

Rady k nákupu

Obuv nechte dítě vyzkoušet vestoje v ponožkách určených na turistiku. V případě potřeby vyzkoušejte více modelů a velikostí. Zaměřte se zejména na to, jak obuv sedí v patě a špičce při chůzi z kopce. Obuv nesmí nikde tlačit. Nechte dítě projít se v obuvi po prodejně. Nejprve ho nechte nosit obuv na kratší a méně náročné túry, dokud se plně nepřizpůsobí tvaru nohy.

Test nepromokavosti

Obuv byla testována v testovacím centru i při praktickém použití. Zaručuje optimální nepromokavost a prodyšnost. Obuv se nejprve ponoří do vody a kontroluje se, zda se na povrchu netvoří vzduchové bubliny. Poté se obuv napůl ponořená do vody nasadí na mechanické rameno simulující chůzi a zjišťuje se, zda její vnitřek zůstane zcela suchý. U tohoto modelu nepromokavost ověřena pro ekvivalent vzdálenosti 8 km (ve výše zmíněných podmínkách).

Prodloužení nepromokavosti

Vlhkost do nepromokavé obuvi často proniká vrchem. Chcete-li uchovat nohy co nejdéle v suchu, doporučujeme použít nepromokavé návleky, které ochrání svršek obuvi proti pronikání vody, ale také proti oblázkům, písku, atd. Několikrát do roka doporučujeme použít impregnační sprej, který obnoví původní vodoodpudivé vlastnosti a zamezí tvorbě skvrn.

VYJÍMATELNÁ VLOŽKA

Vnitřní vložku lze vyndat, obuv pak rychleji schne. Vložku je také možné nahradit ortopedickou vložkou.

EKOLOGICKÁ VÝROBA

Protože víme, že je třeba se chovat zodpovědně, abychom naši přírodu ochránili, podniká Quechua kroky pro snížení dopadu výroby produktů na životní prostředí.
Dnes tento výrobek ještě není vyroben ekologicky šetrným způsobem, ale každý den pracujeme na tom, aby stále více výrobků takovým způsobem vyrobených bylo. Chceme, aby byly ekologicky vyrobené, opravitelné a odolné. To jsou hlavní vlastnosti, které od nových výrobků chceme.

Koncepce a technologie výrobku

Složení

Svršek 50.5% Polyester, 49.5% Polyuretan Podešev 70% Kaučuk - Butadienový (BR), 30% EVA (etylenvinylacetát) Podšívka 100% Polyester

RADY PRO SKLADOVÁNÍ

Skladujte na suchém a dobře větraném místě.

TESTY

Naše vývojové středisko se nachází na úpatí hory Mont Blanc ve francouzském Horním Savojsku. Naši vývojáři během celého roku navrhují a vyvíjejí vzhledově zajímavé, jednoduché a funkční výrobky. Ty jsou následně podrobovány těm nejnáročnějším testům. Jsme totiž přesvědčeni, že jen díky testování v praxi můžeme výrobky neustále vylepšovat.

Schváleno

Aby výrobky Quechua odpovídaly vašim požadavkům, jsou testovány na horách a v podmínkách, které na túrách můžete potkat i vy. Finální výrobek i prototypy průběžně testovala Sarah, inženýrka pro terénní testy, společně s testovací skupinou malých turistů.

Pokyny k údržbě

Perte v ruce

Perte v ruce

VIDEO

Hodnocení zákazníků

Načítání

Otázky a odpovědi

Podobné produkty