Dívčí turistická nepromokavá bunda MH 550 korálová

999 Kč

Nepromokavá bunda pro mladé milovníky turistiky, kteří se nebojí žádného počasí, a tak potřebují opravdu spolehlivou ochranu.

Naše nejlepší dětská bunda na ochranu před deštěm. Funkční bunda, která byla během testování sprchou po dobu 5 h vystavena 60 l vody/h/m².

Otázky a odpovědi
Barva: Jahodová
Velikost: průvodce velikostí
Naše služby:
  • Výměna a vrácení do 90 dnů zdarma
  • Vyzvednutí na prodejně vždy zdarma
  • Doprava zdarma od 2500 Kč (standardní zásilky)

Klíčové vlastnosti

Voděodolnost

Nepromokavý zátěr (5 000mm vodní sloupec), 100% nepropustné švy.

Nízká hmotnost

Jen 350 g (ve velikosti 10 let).

ODVĚTRÁVÁNÍ

Hydrofilní zátěr (RET=12): Omezuje kondenzaci. 2 odvětrávací zipy.

Odolnost

Materiál Ripstop s vysokou odolností proti oděru. Záruka 2 roky.

Technické informace

Nepromokavost materiálu

K měření nepromokavosti se používá metoda, která udává výšku vodního sloupce (podle normy ISO 811). Čím je hodnota vyšší, tím je materiál odolnější vůči prosáknutí. Materiál s hodnotou nepromokavosti 5 000 mm odolá 5 000 mm vody (to odpovídá asi 5 hodinám deště). Nepromokavost se vyjadřuje v mm vodního sloupce (např. 5 000).

Prodyšnost materiálu

Prodyšnost materiálu se měří pomocí tzv. RET.
Ten udává schopnost materiálu propouštět páru, kterou tělo při námaze vyprodukuje, a tím zamezit kumulaci vody na pokožce.
Čím je hodnota RET nižší, tím je materiál prodyšnější.
RET ≤ 6 = velmi prodyšný materiál.
RET ≤ 12 = prodyšný materiál.
RET ≤ 20 = málo prodyšný materiál.

Tento výrobek má RET 12.

Odolný materiál

Test odolnosti vůči oděru: laboratorními testy se ověřuje například odolnost fleecu proti plstnatění. Test stálosti barev: stálost barev zaručena. Při kontaktu se slinami nedochází k uvolňování barvy. Test odolnosti materiálu: opakované praní nesmí měnit vlastnosti materiálu.

Větruodolnost

Materiál je díky zátěru na vnitřní straně nepromokavý, ale také větruodolný. Nepromokavé materiály jsou certifikované i jako větruodolné. Během aktivity i ve chvílích odpočinku je velmi důležité chránit se před větrem, aby tělo neprochladlo.

Technické detaily

Lemy rukávů se suchým zipem. Dlouhý zádový díl chrání hýždě při sezení. 2 zipy na odvětrávání vepředu. Kapsa s otvorem, aby se dala protáhnout sluchátka.

Rady k údržbě

1. Perte v pračce na 30 °C: před praním zapněte suché zipy. Používejte šetrný prací prostředek. Bundy a kalhoty perte naruby. Povolte všechny pásky a elastické části. 2. Před vložením do pračky oděv příliš neskládejte, mohlo by dojít k poškození materiálu. 3. Perte jen se stejně barevným oblečením z podobného materiálu. 4. Nepoužívejte aviváž. 5. Výrobek důkladně vymáchejte a opatrně vyždímejte. 6. Sušte na šňůře nebo v sušičce (na nízkou teplotu a po krátkou dobu).

EKOLOGICKÁ VÝROBA

Protože víme, že je třeba se chovat zodpovědně, abychom naši přírodu ochránili, podniká Quechua kroky pro snížení dopadu výroby produktů na životní prostředí.
Dnes tento výrobek ještě není vyroben ekologicky šetrným způsobem, ale každý den pracujeme na tom, aby stále více výrobků takovým způsobem vyrobených bylo. Chceme, aby byly ekologicky vyrobené, opravitelné a odolné. To jsou hlavní vlastnosti, které od nových výrobků chceme.

Koncepce a technologie výrobku

Složení

Hlavní materiál 100% Polyester Vložka 100% Polyester Zátěr 100% Polyuretan

RADY PRO SKLADOVÁNÍ

Výrobek skladujte složený nebo pověšený na ramínku na suchém a čistém místě.

Pokyny pro uživatele

Udržujte v dostatečné vzdálenosti od zdrojů tepla.

TESTY

Naše vývojové středisko se nachází na úpatí hory Mont Blanc ve francouzském Horním Savojsku. Naši vývojáři během celého roku navrhují a vyvíjejí vzhledově zajímavé, jednoduché a funkční výrobky. Ty jsou následně podrobovány těm nejnáročnějším testům. Jsme totiž přesvědčeni, že jen díky testování v praxi můžeme výrobky neustále vylepšovat.

Schváleno

Aby výrobky Quechua odpovídaly vašim požadavkům, jsou testovány v horách, tedy v podmínkách, které na túrách můžete potkat i vy.
Finální výrobek i prototypy průběžně testovala Sarah, inženýrka pro terénní testy, společně s testovací skupinou malých turistů.

Pokyny k údržbě

Perte v pračce - max. 40 °C - běžný postup

Nebělte bělicími prostředky

Sušte v bubnové sušičce při nižší teplotě

Nežehlete

Nečistěte chemicky

Obrázky

Dívčí turistická nepromokavá bunda MH 550 korálová
Dívčí turistická nepromokavá bunda MH 550 korálová

Podobné produkty

Hodnocení zákazníků

Načítání

Otázky a odpovědi