Dívčí turistická nepromokavá bunda MH 100

249 Kč

8558839

Nepromokavá bunda MH 100 ochrání děti při turistice v horách před deštěm a větrem.

Nezbytné vybavení do batohu na každý výlet! Lze složit do vlastní kapsy. Nepromokavá bunda MH 100 děti ochrání před každou nepřízní počasí!

Barva:

Černomodrá

Velikost:

průvodce velikostí

Klíčové vlastnosti

VODĚODOLNOST

Nepromokavý zátěr (1 h deště, 5 000 mm). Hlavní švy jsou nepropustné.

Skladnost

Lze složit do vlastní kapsy, ideální do batohu.

NÍZKÁ HMOTNOST

Jen 130 g (ve velikosti 7–9 let).

PRODYŠNOST

Hydrofilní zátěr (RET = 12): zabraňuje srážení vlhkosti pod oblečením.

SNADNÉ OBLÉKÁNÍ/NAZOUVÁNÍ/UMÍSTĚNÍ

Všitý klín usnadňuje oblékání.

Technické informace

Nepromokavost materiálu

K měření nepromokavosti se používá metoda, která udává výšku vodního sloupce (test podle normy JIS 1092).
Čím je hodnota vyšší, tím je materiál odolnější vůči prosáknutí. Oděv byl testován v dešťové komoře pod proudem 60 litrů vody/m²/h po dobu 1 hodiny. Tento test simuluje průměrnou přeháňku na horách. Materiál s hodnotou nepromokavosti 5 000 mm odolá tlaku 5 000 mm vysokého vodního sloupce (což odpovídá zhruba hodině deště).

Prodyšnost materiálu

K měření prodyšnosti se používá hodnota RET, která udává odpor kladený materiálem vůči průniku par (test podle normy ISO 11092). Čím je hodnota nižší, tím lépe materiál odvádí tělesnou vlhkost, a je tudíž prodyšnější. Například: RET < 9 = mimořádně prodyšný materiál. 9 < RET < 12 = velmi prodyšný materiál. 12 < RET < 20 = prodyšný materiál. RET > 20 = materiál je málo prodyšný nebo neprodyšný.

Ecodesign

Protože víme, že je třeba se chovat zodpovědně, abychom naši přírodu ochránili, Quechua podniká kroky na snížení dopadu výroby produktů na životní prostředí. Dnes tento výrobek ještě není vyroben ekologicky šetrným způsobem, ale každý den pracujeme na tom, aby stále více výrobků takovým způsobem vyrobených bylo. Chceme, aby byly ekologicky vyrobené, opravitelné a odolné. To jsou hlavní vlastnosti, které od nových výrobků chceme.

Kde se bundy vyrábí?

Výrobky vznikají v našem mezinárodním centru na úbočí hory Mont Blanc ve Francii. Výroba poté probíhá u našich dodavatelů v Bangladéši a Etiopii. Ti mají pro výrobu bund veškeré potřebné know-how a my s nimi úzce spolupracujeme.
A je to právě vztah s našimi obchodními partnery založený na vzájemné důvěře, který umožňuje výrobu funkčních výrobků vysoké kvality.

Koncepce a technologie výrobku

Složení

Hlavní materiál 100% Polyester Brzda 100% Polyuretan

RADY PRO SKLADOVÁNÍ

Skladujte složené na čistém a suchém místě.

Pokyny pro uživatele

Udržujte v dostatečné vzdálenosti od zdrojů tepla.

TESTY

Naše vývojové středisko se nachází na úpatí hory Mont Blanc ve francouzském Horním Savojsku. Naši vývojáři během celého roku navrhují a vyvíjejí vzhledově zajímavé, jednoduché a funkční výrobky. Ty jsou následně podrobovány těm nejnáročnějším testům. Jsme totiž přesvědčeni, že jen díky testování v praxi můžeme výrobky neustále vylepšovat.

Schváleno

Aby výrobky Quechua odpovídaly vašim požadavkům, jsou testovány v horách, tedy v podmínkách, které na túrách můžete potkat i vy.
Finální výrobek i prototypy průběžně testovala Sarah, inženýrka pro terénní testy, společně s testovací skupinou malých turistů.

Pokyny k údržbě

Perte v pračce - max. 30 °C - běžný postup

Nebělte bělicími prostředky

Sušte v bubnové sušičce při nižší teplotě

Nežehlete

Nečistěte chemicky

Obrázky

Dívčí turistická nepromokavá bunda MH 100
Dívčí turistická nepromokavá bunda MH 100
Dívčí turistická nepromokavá bunda MH 100

Hodnocení zákazníků

Načítání

Otázky a odpovědi