DREAMSCAPE

Dívčí snowboardové/lyžařské kalhoty 500 tyrkysové

629 Kč
799 Kč -21%
*Od 24. 3. 2020 až do vyčerpání zásob
Buďte první, kdo napíše hodnocení
Kód : 8397863

Snowboardové (a lyžařské) kalhoty, které udrží tělo v teple a v suchu. Ideální na jízdu v jakémkoliv terénu.

Kromě základů (hřejivost, nepromokavaost, prodyšnost) nabízí kalhoty SNB 500 i praktické detaily pro jízdu na snowboardu: pěnové polstrování kolen: pohodlí; silnější vata na hýždích: hřejivost.

Barva: OCEÁNOVĚ MODRÁ

6 LET
Online objednávka

Rezervace na prodejně - bezplatné vyzvednutí od 1 h

Získejte +62 bodů za nákup tohoto produktu  

  Naše služby:

  • Výměna a vrácení do 365 dní zdarma
  • Vyzvednutí na prodejně vždy zdarma
  • Doprava zdarma od 1700 Kč
   (nevztahuje se na produkty marketplace a nadrozměrné zásilky)

  Klíčové vlastnosti

  VODĚODOLNOST

  Nepromokavý zátěr 5000 mm. Nepropustné švy na hýždích.

  HŘEJIVOST

  Recyklovaná vata 100 g/m². Podšívka z česaného materiálu. WarmSeat.

  POHODLÍ

  KneePad: vyjímatelné pěnové polstrování pro větší pohodlí při klečení ve sněhu.

  ODOLNOST

  Materiál je odolný vůči oděru a roztržení.

  VOLNOST POHYBU

  Výrobek neomezuje v pohybu ani pokud pod ním máte ochranné šortky.

  PRODYŠNOST

  Prodyšný materiál umožňuje odvod tělesné vlhkosti (RET 12,7).

  MOŽNOST NASTAVENÍ

  Systém Lock&Walk umožňuje vyhrnout spodní lem nohavic. Nastavitelný pas.

  KAPSY

  Dvě kapsy na zapínání.

  Technické informace

  WarmSeat

  Od vrchního zadního lemu kalhot až do půli stehen jsme jako izolační materiál použili vatu, která v porovnání s klasickou vatou tepelně izoluje o 54 % lépe. Proč? Je to jednoduché. Na snowboardu si přece jen člověk sedá na sníh poměrně často. A právě kvůli tomu jsme se rozhodli tepelnou izolaci na hýždích vylepšit. Více hřejivosti v těchto partiích jistě oceníte i při jízdě na lanovce.

  KneePad

  Pro větší pohodlí jsme na kolena přidali vyjímatelné polstrování. Stejně jako u WarmSeat jsme chtěli zpříjemnit čas, který snowboardist(k)a tráví v kleku na sněhu. Polstrování navíc nejen zvýší pohodlí, ale zároveň i chrání před chladem.

  Jak funguje záruka?

  Záruka platí 2 roky od data uvedeného na účtence. Výrobek, na který se vztahuje záruka, bude zdarma opraven nebo vyměněn. Záruka se vztahuje na všechny vady výrobku kromě těch, které vznikly běžným opotřebením nebo nesprávným či nestandardním používáním.

  Jsou použité materiály odolné? A jakou mají životnost?

  Na výrobky poskytujeme dvouletou záruku. Zároveň nabízíme i možnost opravy výrobku, pokud byste si výrobek nedopatřením poškodili. Pro více informací o tom, jak v takovém případě postupovat, nás můžete kontaktovat přes naše stránky decathlon.cz. Výběru odolných materiálů určených na výrobu lyžařského a snowboardového oblečení je věnována mimořádná péče.

  Dopad výrobku na životní prostředí

  Dopad výrobku na životní prostředí je stanoven pomocí nejrůznějších ukazatelů a zohledňuje celý jeho životní cyklus.
  Po vyhodnocení je výrobku přiřazena známka na stupnici ABCDE, která vám umožňuje porovnat ekologickou šetrnost výrobků (triček, kalhot, batohů atd).
  Decathlon se dobrovolně zapojuje do této iniciativy a tím přispívá k ochraně životního prostředí. Vše o tom, jak Decathlon přispívá k ochraně životního prostředí zde http://developpement-durable.decathlon.com/

  Opravdu výrobek chrání před nepřízní počasí?

  Materiál a švy výrobku zabraňují prosakování vody a chrání před nepříznivým počasím (deštěm, sněhem, větrem). Nepromokavost oděvu byla testována ve speciálně navržené dešťové komoře simulující reálné podmínky na svahu. Nakonec byla ověřena přímo při jízdě na snowboardu v nejrůznějších podmínkách během několikadenního pobytu na horách.

  Voda často prosakuje v místech prošití. Jsou švy tohoto výrobku nepropustné?

  Kromě nepromokavého materiálu jsou kalhoty vybaveny i nepropustnými švy. Švy jsou podlepeny speciálními nepromokavými pásky. Nepropustné švy naleznete na místech nejvíce náchylných k prosáknutí (hýždě, boky).

  K čemu slouží vodoodpudivost kalhot?

  Vodoodpudivosti je dosaženo pomocí speciální úpravy vnější strany materiálu. Díky této úpravě voda po látce stéká a nevsakuje se. Materiál tudíž nenasákne vodou a zůstává lehký a hřejivý. Tuto úpravu je třeba obnovovat po celou dobu životnosti výrobku (přibližně po každém druhém až třetím praní). Všechny naše nepromokavé výrobky pro snowboardisty mají vodoodpudivou úpravu.

  Kalhoty se „zátěrem“: jaké jsou výhody zátěru?

  Prodyšný zátěr spočívá v nanesení speciální pasty či tekutiny na materiál, aby se na jeho povrchu vytvořil ochranný film. Prodyšný zátěr vytváří nepromokavou bariéru a zároveň umožňuje odpařování tělesné vlhkosti.

  Jsou kalhoty dostatečně hřejivé?

  Značka Wedze používá jako izolační materiál vatu. Tu tvoří syntetický materiál na bázi polyesteru, který v sobě zadržuje vzduch. Čím je vlákno silnější, tím více vzduchu v sobě dokáže zadržet. Výplň může být z klasické, funkční nebo silikonové vaty, přičemž každá z nich má odlišné funkční vlastnosti (různou hřejivost, hmotnost, pružnost atd.).

  Jak se obléknout, aby vám na horách nebyla zima?

  Aby tělo zůstalo v teple a suchu, doporučujeme dodržovat pravidlo 3 vrstev. Je to snadné: noste 3 vrstvy oblečení s odlišnými funkcemi. Spodní vrstva by měla být hřejivá a udržovat tělo v teple. Mikina a svetr vás mají zahřát, zatímco kalhoty mají ochránit před nepříznivým počasím. Všechny vrstvy by měly být prodyšné, aby byl umožněn odvod tělesné vlhkosti.

  Jak výrobek udržovat?

  Pro zachování funkčních vlastností a dlouhé životnosti perte výrobek v pračce na 30 °C a zvolte program na syntetické materiály. Perte naruby. Používejte malé množství pracího prášku. Nepoužívejte aviváž. Ždímejte nejlépe ručně. Sušte na ramínku na teplém a větraném místě. Nečistěte chemicky. Nepokládejte na radiátor. Nepromokavost lze obnovit pomocí impregnačního spreje na textil. Věnujte pozornost štítku na oblečení.

  Záruka

  2

  Hmotnost

  0.381 kg

  Koncepce a technologie výrobku

  Složení

  Výplň: 100.0% Polyester Hlavní materiál: 100.0% Polyester Vložka: 100.0% Polyester Pěna: 100.0% Ethylenvinylacetát

  RADY PRO SKLADOVÁNÍ

  Před uložením se ujistěte, zda je výrobek zcela suchý.

  Pokyny k údržbě

  Žehlení při maximální teplotě žehlicí plochy 200 °C.

  Nesušte v sušičce.

  Maximální teplota praní 70 °C. - Normální péče.

  Profesionální chemické čištění tetrachlorethylenem a všemi rozpouštědly uvedenými naproti symbolu F. - Normální péče.

  Maximální teplota praní 30 °C. - Velmi mírná péče.

  Návod k použití

  Tento výrobek byl navržen pro použití při snowboardingu (a lyžování). V případě, že budete výrobek používat i k jiným aktivitám, nemusí vám poskytnout dostatečnou ochranu. Důrazně doporučujeme při lyžování a snowboardingu nosit helmu, chránič páteře a ochranné šortky.

  Obrázky

  Dívčí snowboardové/lyžařské kalhoty 500 tyrkysové
  Dívčí snowboardové/lyžařské kalhoty 500 tyrkysové
  Dívčí snowboardové/lyžařské kalhoty 500 tyrkysové
  Dívčí snowboardové/lyžařské kalhoty 500 tyrkysové
  Dívčí snowboardové/lyžařské kalhoty 500 tyrkysové

  Hodnocení zákazníků

  Otázky a odpovědi