Dívčí golfové boty Grip Waterproof bílo-růžové

999 Kč

Velmi lehké dětské nepromokavé golfové boty s výbornou přilnavostí.

Nová podešev složená ze 2 částí. Pohodlná chůze a vynikající protiskluzové vlastnosti.

Otázky a odpovědi
Barva: Bílá / Písková růže
Velikost: průvodce velikostí
Naše služby:
  • Výměna a vrácení do 90 dnů zdarma
  • Vyzvednutí na prodejně vždy zdarma
  • Doprava zdarma od 2500 Kč (standardní zásilky)

Klíčové vlastnosti

Přilnavost

Pevné pryžové spiky zaručují lepší přilnavost.

Voděodolnost

Uvnitř nepromokavá membrána.

Nízká hmotnost

300 g ve velikosti 37.

Technické informace

Nová koncepce podešve

Naši návrháři vyvinuli novou podešev určenou na golf, s litými spiky a složenou ze 2 částí.

Popis podešve (1. část)

1. část: EVA pěna účinně tlumí došlap, což oceníte na hřišti při chůzi na 7 až 8 km. Materiál je použit po celé ploše podešve, ale hlavně pod patou, kde zajišťuje maximální komfort.

Popis podešve (2. část)

2. část: Gumová část je měkčí a při chůzi dobře přilne k povrchu. Dvě horizontální drážky pod podešví zvyšují ohebnost bot. Přední část podešve je asymetrická, díky vybočení směrem ven je zajištěna vyšší stabilita hráče při švihu. V přední části má podešev kulatý tvar přizpůsobený tak, aby dobře kopírovala pohyb nohy při švihu.

Proč jsou naše boty nepromokavé?

Dovnitř bot vkládáme nepromokavou membránu.
Její nepromokavost testujeme v laboratoři, kde botu ponoříme do nádoby s vodou a simulujeme ohyb při chůzi. Vizuálně kontrolujeme, že dovnitř nepronikla voda. Zároveň botu vážíme před a po testování, abychom zjistili, zda neabsorbuje vodu.

Popis boty

Kolekce bot Inesis je u kotníku vykrojena do tvaru Y. Je tak zajištěno veškeré potřebné pohodlí a noha je dobře fixovaná. Na výstelku je použita pěna s vysokou hustotou.

Koncepce Inesis

Výrobky vyvíjíme tak, aby vám vždy poskytovaly při hře pohodlí. Náš tým zapálených golfistů se při vývoji výrobků Inesis opírá o připomínky a názory uživatelů, aby golf stále byl synonymem radosti.

Koncepce a technologie výrobku

Složení

Podešev 66% Kaučuk - syntetický, 34% EVA (etylenvinylacetát) Svršek 74% Polyuretan, 26% Polyester Podšívka 100% Polyester

Schváleno

Vývojový tým sídlí v Inesis Golf parku na severu Francie. Po celý rok zde naši odborníci vyvíjejí a vyrábějí slušivé, stylové a funkční výrobky. Ty následně procházejí maximálně přísnými testy v praxi, jelikož se domníváme, že pouze tak za reálné situace lze ověřovat a neustále zlepšovat kvalitu výrobků.

Podobné produkty

Hodnocení zákazníků

Načítání

Otázky a odpovědi