Dětský turistický batoh MH 500 Easyfit 50 l

1 299 Kč

Dětský padesátilitrový batoh na celodenní nebo vícedenní turistiku v náročnějším terénu.

Dětský padesátilitrový batoh ideální na několikadenní túru nebo kempování. Systém Easy Fit umožňuje jedním pohybem nastavit výšku zad a délku popruhů.

Otázky a odpovědi
Barva: Rumělková červená
Doručení domů
Dostupné
Bezplatné vyzvednutí za 1 hodinu na prodejně
Naše služby:
  • Výměna a vrácení do 90 dnů zdarma
  • Vyzvednutí na prodejně vždy zdarma
  • Doprava zdarma od 2000 Kč (standardní zásilky)

Klíčové vlastnosti

Objem

Objem

Objem: 51 l. Hmotnost: 1 400 g. Rozměry: 67 × 28 ×26 cm.

Pohodlí při nošení

Pohodlí při nošení

Polstrovaná záda a popruhy, dětská velikost. Hrudní popruh.Systém Easyfit.

Odvětrávání

Odvětrávání

Pěna s mikrootvory na zádech pro lepší cirkulaci vzduchu.

Kapsy a přihrádky

Kapsy a přihrádky

Kapsy: 1 vnitřní, 3 vnější, poutka na hole, síťka vepředu. Přístup i zespodu.

Odolnost vůči odření

Odolnost vůči odření

Materiál odolný vůči oděru (dno a záda). Záruka deset let.

Technické informace

Laboratorní testy

Jednotlivé komponenty výrobku se laboratorně testují: tkanina, přezky, popruhy, polstrování, zipy atd. U tkaniny se testuje např.: odolnost vůči oděru, roztržení, častému praní, vyblednutí, nepromokavost. U hotového výrobku poté simulujeme zrychlené stárnutí a kontrolujeme kvalitu zpracování. Zatížený batoh umístíme na figurínu, která imituje rychlou chůzi v tisících cyklech.

Záruka 10 let, technické partnerství

Oddělení výzkumu a vývoje těžké konfekce, partner značky Quechua pro výzkum a kontrolu kvality výrobků, provedlo testy, které simulují stárnutí batohu. Testováno bylo složení látky batohu, švy a celkový výrobek. Výsledky testů potvrzují životnost batohu až 10 let od data zakoupení uvedeného na účtence.

Záruka deset let, podmínky

Záruka se vztahuje na všechny vady batohu vyjma běžného opotřebení či použití batohu v neobvyklých podmínkách.Pro uplatnění záruky musí být předložena účtenka výrobku.Pokud se na výrobek záruka vztahuje, bude vám zdarma opraven nebo vyměněn. Tato obchodní záruka nevylučuje zákonné záruky uplatňované v jednotlivých zemích.

Jak se měří objem batohu?

Objem každého batohu se měří standardizovanou metodou. Hlavní komoru a všechny kapsy naplníme kuličkami. Poté kuličky přesypeme do měrné nádoby a změříme objem, který zabírají.

Systém Easyfit

Tento patentovaný systém umožňuje jediným pohybem snadno přizpůsobit batoh tvaru vašeho těla tak, aby byl maximálně pohodlný.

Jak batoh upravit?

1. Povolte všechny popruhy (ramenní, bederní, přitahovací). 2. Nasaďte si batoh na záda. 3. Bederní pás umístěte okolo pánevních kostí a utáhněte jej. 4. Utáhněte ramenní popruhy. 5. Poté zatáhněte za pomocné popruhy EasyFit a popruhy obepnou vaše ramena. 6. Nakonec podle potřeby dotáhněte přitahovací popruhy.

Testy účinnosti systému EasyFit

Díky technologii Easyfit nastavení batohu zabere dvakrát až třikrát méně času než u klasických popruhů. Také je malá pravděpodobnost, že popruhy utáhnete příliš, a budete je muset zase povolovat. Tím však není snížena kvalita nastavení v porovnání s klasickými batohy. Systém Easyfit dosáhl vynikajících výsledků ve Friedmannově testu volby spotřebitelů, co se týče pohodlí.

Jak batoh naplnit?

Na dno batohu uložte věci na spaní. Do zádové části umístěte těžké předměty (stan, vařič, potraviny). Zbylý prostor vyplňte oblečením. Karimatku umístěte pod klopu batohu a stan pod batoh, pokud se nevejde dovnitř. Nepromokavou bundu a fleecovou mikinu mějte vždy navrchu. Do kapes uložte malé předměty (krém na opalování, doklady, brýle). Hydrovak by měl být umístěn v kapse nacházející se obvykle podél zad.

Ecodesign

Protože víme, že je třeba se chovat zodpovědně, abychom naši přírodu ochránili. Quechua podniká kroky na snížení dopadu výroby produktů na životní prostředí. Dnes tento výrobek ještě není vyroben ekologicky šetrným způsobem, ale každý den pracujeme na tom, aby stále více výrobků takovým způsobem vyrobených bylo. Chceme, aby byly ekologicky vyrobené, opravitelné a odolné. To jsou hlavní vlastnosti, které od nových výrobků chceme.

Koncepce a technologie výrobku

Složení

Hlavní materiál 100% Polyester Vložka 100% Polyester Vnější materiál 100% Polyamid

RADY PRO SKLADOVÁNÍ

Skladujte na suchém místě.

Pokyny pro uživatele

Batoh není nepromokavý, v případě deště své věci chraňte.

TESTY

Naše vývojové středisko se nachází na úpatí hory Mont Blanc ve francouzském Horním Savojsku. Naši vývojáři během celého roku navrhují a vyvíjejí vzhledově zajímavé, jednoduché a funkční výrobky. Ty jsou následně podrobovány těm nejnáročnějším testům. Jsme totiž přesvědčeni, že jen díky testování v praxi můžeme výrobky neustále vylepšovat.

Schváleno

Aby výrobky Quechua odpovídaly vašim požadavkům, jsou testovány v horách, tedy v podmínkách, které na túrách můžete potkat i vy.
Finální výrobek i prototypy průběžně testovala Sarah, inženýrka pro terénní testy, společně s testovací skupinou malých turistů.

Pokyny k údržbě

Perte v ruce

Perte v ruce

Nebělte bělicími prostředky

Nebělte bělicími prostředky

Nesušte v bubnové sušičce

Nesušte v bubnové sušičce

Nežehlete

Nežehlete

Nečistěte chemicky

Nečistěte chemicky

Hodnocení zákazníků

Načítání

Otázky a odpovědi

Podobné produkty