Dětský turistický batoh MH 500 40 + 10 l

1 499 Kč

8608376

Turistický batoh, který se přizpůsobí postavě dítěte. Ideální na několikadenní dobrodružství. Objem 40 + 10 l.

Batoh se vyvíjel ve spolupráci se skauty, proto má mnoho praktických úložných prostorů a také boční přístup. Nejlepší batoh na prázdniny!

Barva:

Tmavě petrolejová / Tmavě petrolejová

Velikost:

průvodce velikostí
40 LITRŮ
Online objednávka
Dostupné
Rezervace na prodejně - bezplatné vyzvednutí od 1 hodiny

Klíčové vlastnosti

OBJEM

Objem: 40 + 10 litrů. Hmotnost: 1400 g. Rozměry: 64 × 26 × 30 cm.

MOŽNOST NASTAVENÍ

Nastavitelná záda: 4 pozice: 140/150/160/170 cm.

POHODLÍ PŘI NOŠENÍ

Polstrovaná záda s přitahovacími popruhy, dětská velikost.

ODVĚTRÁVÁNÍ

Pěna s mikrootvory na zádech pro lepší cirkulaci vzduchu.

Kapsy a přihrádky

1 vnitřní předěl (na boty) a mnoha zapínacích i otevřených kapes.

SNADNÉ OTEVÍRÁNÍ / ZAVÍRÁNÍ

Otevírání po celé délce, spodní přístup.

ODOLNOST VŮČI ODŘENÍ

Materiál odolný vůči oděru (zesílené dno batohu). Záruka 10 let

UNIVERZÁLNÍ VYUŽITÍ

Kapsa na láhev, poutka na hole, elastický popruh na karimatku.

Technické informace

Technické detaily

- 2 kapsy na láhev - 1 zapínací boční kapsa na kartu - 1 vnitřní předěl (na špinavé věci nebo boty) - 1 přední kapsa na bundu - 1 kapsa na bederním pásu na telefon - víko s vnitřní s vnější kapsou, které lze nastavit na dvě výšky nastavení zad - dobře viditelný štítek pro vepsání jména a adresy - otevírání po celé délce + spodní přístup - gumičky na spodní straně pro upevnění karimatky - hrudní přezka s píšťalkou - vyztužené dno.

Hydrovak (není součástí)

Batoh má kapsu na hydrovak s otvorem na hadičku (hydrovak není součástí batohu). Jedná se o doplněk, který umožní dětem pravidelně se hydratovat po dobu celého výletu.

Jak batoh nastavit?

1. Nastavte výšku zad podle výšky vašeho dítěte (uvolněte suchý zip a poté jej protáhněte zvolenými barvami). 2. Povolte všechny popruhy (ramenní, bederní, přitahovací). 3. Nasaďte si batoh na záda. 4. Utáhněte ramenní popruhy. 5. Nakonec podle potřeby dotáhněte přitahovací popruhy.

Jak batoh nejlépe naplnit

Na dno batohu uložte věci na spaní. Do zádové části umístěte těžké předměty. Zbylý prostor vyplňte oblečením. Podlážku lze umístit pod víko batohu. V přední pružné kapse mějte po ruce nepromokavou bundu a/nebo fleecovou mikinu. Do kapes uložte malé předměty (krém na opalování, doklady, brýle).
Hydrovak (nutno zakoupit zvlášť) umístěte do kapsy nacházející se podél zad.

Záruka 10 let

Záruka se vztahuje na všechny vady batohu vyjma běžného opotřebení či použití batohu v neobvyklých podmínkách.Pro uplatnění záruky musí být předložena účtenka výrobku.Pokud se na výrobek záruka vztahuje, bude vám zdarma opraven nebo vyměněn. Tato obchodní záruka nevylučuje zákonné záruky uplatňované v jednotlivých zemích.

Naše vize životního prostředí

Protože víme, že je třeba se chovat zodpovědně, abychom naši přírodu ochránili. Quechua podniká kroky na snížení dopadu výroby produktů na životní prostředí. Dnes tento výrobek ještě není vyroben ekologicky šetrným způsobem, ale každý den pracujeme na tom, aby stále více výrobků takovým způsobem vyrobených bylo. Chceme, aby nové produkty byly vyrobené udržitelně, daly se opravit a byly odolné. To jsou hlavní kritéria, na která klademe důraz již při vývoji.

Kde se batohy vyrábí?

Prototypy vznikají v našem mezinárodním vývojovém centru v podhůří masivu Mont Blanc ve Francii. Výroba následně probíhá u našich dodavatelů ve Vietnamu a Číně. Ti mají pro výrobu batohů veškeré potřebné know-how a my s nimi úzce spolupracujeme.
A je to právě vztah s našimi obchodními partnery založený na vzájemné důvěře, který umožňuje výrobu funkčních výrobků vysoké kvality.

Pracovní podmínky u našich dodavatelů

Požadujeme, aby dodavatelé dodržovali náš kodex chování. Dodavatelé často sídlí v rozvojových zemích, kde naše zakázky pomáhají vytvářet pracovní místa. Prostřednictvím auditů a vlastních týmů na pracovišti dohlížíme na to, aby měli zaměstnanci pracovní prostředí založené na respektu, osobním rozvoji a ochraně životního prostředí.

Hmotnost

1.35 kg

Koncepce a technologie výrobku

Složení

Hlavní materiál 88% Polyester , 12% Polyuretan Vložka 90% Polyester , 10% Polyuretan Všitý díl 85% Polyester , 15% Polyuretan Kapsa 85% Polyamid , 15% Elastan Popruh 100% Polyester Materiál na zádech 100% Polyester

RADY PRO SKLADOVÁNÍ

Skladujte na suchém místě.

Pokyny pro uživatele

Batoh není nepromokavý, v případě deště své věci chraňte.

TESTY

Jednotlivé komponenty výrobku se laboratorně testují: tkanina, přezky, popruhy, polstrování, zipy atd. U tkaniny se testuje např.: odolnost vůči oděru, roztržení, častému praní, vyblednutí, nepromokavost. U hotového výrobku poté simulujeme zrychlené stárnutí a kontrolujeme kvalitu zpracování. Zatížený batoh umístíme na figurínu, která imituje rychlou chůzi v tisících cyklech.

Schváleno

Aby výrobky Quechua odpovídaly vašim požadavkům, jsou testovány v horách, tedy v podmínkách, které na túrách můžete potkat i vy.
Finální výrobek i prototypy průběžně testovala Sarah, inženýrka pro terénní testy, společně s testovací skupinou malých turistů.

Pokyny k údržbě

Perte v ruce

Nebělte bělicími prostředky

Nesušte v bubnové sušičce

Nežehlete

Nečistěte chemicky

VIDEO

Podobné produkty

Hodnocení zákazníků

Načítání

Otázky a odpovědi