Dětský turistický batoh MH 100 10 l

229 Kč

Malý lehký turistický batoh s objemem 10 l, do kterého si děti sbalí vše potřebné.

Ideální na dobrodružství nebo do školy. Lehký batoh uzpůsobený mladým turistům. Pohodlný a praktický díky velké hlavní kapse a praktické kapse na zip na přední straně.

Otázky a odpovědi
Barva: Černomodrá / Limetková žlutá
Doručení domů
Dostupné
Bezplatné vyzvednutí za 1 hodinu na prodejně
Naše služby:
  • Výměna a vrácení do 90 dnů zdarma
  • Vyzvednutí na prodejně vždy zdarma
  • Doprava zdarma od 2500 Kč (standardní zásilky)

Klíčové vlastnosti

Objem

Objem: 10 l. Rozměry: 37 cm × 21,5 cm × 19 cm.

Nízká hmotnost

Váží pouze 230 g.

Pohodlí při nošení

Polstrovaná záda a popruhy do S uzpůsobené dětem, hrudní pás.

Kapsy a přihrádky

2 kapsy na zip, 1 kapsa na láhev, háček na hydrovak (není v balení) nebo klíče.

Odolnost vůči odření

Materiál odolný vůči oděru (dno a záda). Záruka 10 let.

Technické informace

Záruka 10 let

Záruka se vztahuje na všechny vady batohu vyjma běžného opotřebení či použití batohu v neobvyklých podmínkách.Tuto speciální desetiletou záruku můžete uplatnit pouze při předložení výrobku a účtenky. Pokud se na výrobek záruka vztahuje, bude vám zdarma opraven nebo vyměněn. Tato obchodní záruka nevylučuje zákonné záruky uplatňované v jednotlivých zemích.

Naše vize pro životní prostředí

Protože víme, že je třeba se chovat zodpovědně, abychom naši přírodu ochránili, Quechua podniká kroky na snížení dopadu výroby produktů na životní prostředí. Dnes tento výrobek ještě není vyroben ekologicky šetrným způsobem, ale každý den pracujeme na tom, aby stále více výrobků takovým způsobem vyrobených bylo. Chceme, aby byly ekologicky vyrobené, opravitelné a odolné. To jsou hlavní vlastnosti, které od nových výrobků chceme.

Vývoj výrobků: naše know-how

Naše vývojové středisko se nachází na úpatí hory Mont Blanc ve francouzském Horním Savojsku. Naši vývojáři během celého roku navrhují a vyvíjejí vzhledově zajímavé, jednoduché a funkční výrobky. Ty jsou následně podrobovány těm nejnáročnějším testům. Jsme totiž přesvědčeni, že jen díky testování v praxi můžeme výrobky neustále vylepšovat.

Hmotnost

0.23 kg

Koncepce a technologie výrobku

Složení

Hlavní materiál 90% Polyester, 10% Polyuretan Vložka 90% Polyester, 10% Polyuretan Materiál na zádech 100% Polyester Kapsa 85% Polyamid, 15% Elastan Popruh 100% Polyester

RADY PRO SKLADOVÁNÍ

Skladujte na suchém místě.

Pokyny pro uživatele

Batoh není nepromokavý, v případě deště své věci chraňte.

TESTY

Jednotlivé komponenty výrobku se laboratorně testují: tkanina, přezky, popruhy, polstrování, zipy atd. U tkaniny se testuje např.: odolnost vůči oděru, roztržení, častému praní, vyblednutí, nepromokavost. U hotového výrobku poté simulujeme zrychlené stárnutí a kontrolujeme kvalitu zpracování. Zatížený batoh umístíme na figurínu, která imituje rychlou chůzi v tisících cyklech.

Schváleno

Aby výrobky Quechua odpovídaly vašim požadavkům, jsou testovány v horách, tedy v podmínkách, které na túrách můžete potkat i vy.
Finální výrobek i prototypy průběžně testovala Sarah, inženýrka pro terénní testy, společně s testovací skupinou malých turistů.

Pokyny k údržbě

Perte v ruce

Nebělte bělicími prostředky

Nesušte v bubnové sušičce

Nežehlete

Nečistěte chemicky

Obrázky

Dětský turistický batoh MH 100 10 l
Dětský turistický batoh MH 100 10 l
Dětský turistický batoh MH 100 10 l

VIDEO

Podobné produkty

Hodnocení zákazníků

Načítání

Otázky a odpovědi