Dětský spací pytel MH500 0 °C

1 299 Kč
8655395

Budoucí táborník? Náš tým vložil do vývoje tohoto praktického spacáku všechny své rodičovské zkušenosti. Ideální společník pro první táboření.

Poskytněte svému dítěti pohodlný spací pytel i do chladnějšího počasí, který s ním poroste díky sytému Pull & Fit.

Otázky a odpovědi
Barva: Rumělková červená / Čokoládová / Mentolově zelená
Doručení domů
Dostupné
Bezplatné vyzvednutí za 1 hodinu na prodejně

Klíčové vlastnosti

ANATOMICKÁ PŘIZPŮSOBIVOST

Díky systému Pull & Fit se přizpůsobí dětem vysokým od 115 do 155 cm.

SNADNÝ PŘENOS

Hmotnost 1,2 g. Objem 12 l. Včetně obalu.

KVALITA SPÁNKU

180 × 65 cm. Max. výška dítěte: 155 cm. Poloviční zip.

TEPLOTA POUŽITÍ

Komfortní teplota: 0 °C. Limitní teplota: -5 °C.

Snadná údržba

Snadné praní v pračce, dodržujte pokyny k údržbě.

Technické informace

Teplota používání

Na všech spacích pytlích uvádíme komfortní teplotu testovanou nezávislou laboratoří (AITEX) podle evropské normy EN 13537 z 11. 4. 2002. Komfortní teplota je minimální teplota, při níž se uživatel ležící v napřímené poloze nachází v teplotní rovnováze, jinými slovy mu není ani zima, ani teplo (stanoveno pro běžné podmínky použití). Spací pytel vybírejte podle těchto údajů.

Co je třeba vědět o teplotách

Spací pytel teplo neprodukuje, ale uchovává teplo vyvíjené lidským tělem. Uvedené teploty tedy závisí i na vaší odolnosti vůči chladu (typ postavy, únava atd.), na vybavení (izolačních vlastnostech karimatky apod.), oblečení a na klimatických podmínkách (vlhkosti, síle větru atd.).Pokud jste vyčerpaní, prochladlí a vlezete si do studeného a vlhkého spacího pytle, riskujete, že vám bude chladno bez ohledu na vlastnosti spacího pytle.

Na co si dát u dětských spacích pytlů pozor?

Je důležité vybrat správnou velikost spacího pytle přizpůsobenou výšce dítěte. Čím větší prostor musí tělo vyhřát, tím více energie tělo spotřebuje, a tím větší je riziko, že v noci už nebude mít energii na udržení tepla.
K velkým tepelným ztrátám také dochází přes hlavu. Pokud je chladnější počasí, nebojte se dítěti navléknout čepici.

Ecodesign

Protože víme, že je nutné chovat se zodpovědně, abychom naši přírodu ochránili, podnikáme kroky na snížení dopadu výroby produktů na životní prostředí.
Tím, že využíváme techniku barvení Bi-ton pro vnitřek spacího pytle snižujeme jeho dopad na životní prostředí. Pomocí této techniky se barví pouze polovina vláken, čímž snižujeme spotřebu a znečišťování vody. K dokonale šetrné výrobě nám ještě malý krůček zbývá, ale na tom, aby byla 100% udržitelná nejpozději do roku 2026 vytrvale pracujeme.

Praní spacího pytle

Doporučujeme spací pytel prát v pračce s objemem minimálně 7 kg. Před praním zapněte všechny zipy.

Vývoj výrobků: naše know-how

Vývojové centrum značky Quechua se nachází ve francouzském městě Passy na úbočí masivu Mont Blanc. Díky této jedinečné poloze se zde mohou členové našich vývojových týmů (návrháři, produktoví manažeři, inženýři...) setkávat přímo s milovníky kempování. Je to skvělý způsob, jak s využitím veškerého našeho know-how navrhovat výrobky, které budou maximálně funkční.

Kde se dětské spací pytle vyrábí?

Vznikají v našem mezinárodním centru na úbočí hory Mont Blanc ve Francii. Výroba poté probíhá u našich dodavatelů v Číně, Indii a Bangladéši. Ti mají pro výrobu spacích pytlů veškeré potřebné know-how a my s nimi úzce spolupracujeme.
A je to právě vztah s našimi obchodními partnery založený na vzájemné důvěře, který umožňuje výrobu funkčních výrobků vysoké kvality.

Pracovní podmínky u našich dodavatelů

Požadujeme, aby dodavatelé dodržovali náš kodex chování. Dodavatelé často sídlí v rozvojových zemích, kde naše zakázky pomáhají vytvářet pracovní místa. Prostřednictvím auditů a vlastních týmů na pracovišti dohlížíme na to, aby měli zaměstnanci pracovní prostředí založené na respektu, osobním rozvoji a ochraně životního prostředí.

Koncepce a technologie výrobku

Složení

Výplň 100% Polyester Vložka 100% Polyester Schránka 100% Polyester Obal 100% Polyester

RADY PRO SKLADOVÁNÍ

Spacák se snadno balí – stačí jej napěchovat do obalu. Abyste zachovali objem spacáku a jeho termoizolační vlastnosti, neskladujte jej napěchovaný v obalu, ale volně rozložený na suchém místě.

TESTY

Náš tým vyvíjí a navrhuje výrobky Quechua na úpatí hory Mont Blanc ve Francii.

Ve spolupráci s milovníky kempování je testujeme v praxi, abychom tak zajistili, že jsou výrobky pohodlné a odolné. Bretaň, Korsika… Vydáváme se do všemožných míst a za jakéhokoliv počasí. Při těchto výpravách si s účastníky vyměňujeme názory a živě o výrobcích a skutečných potřebách uživatelů diskutujeme. Získané poznatky pak využíváme pro vylepšení finální verze výrobků.

Schváleno

Aby výrobky Quechua odpovídaly vašim požadavkům, jsou testovány v podmínkách, které při kempování nebo ve volné přírodě můžete potkat i vy.
Naše týmy a skupina uživatelů (našich partnerů, ambasadorů a zákazníků) spací pytle zkoušely po celou dobu jejich vývoje až do zahájení prodeje. To nám umožňuje garantovat kvalitu spacího pytle.

Pokyny k údržbě

Perte v pračce - max. 30 °C - běžný postup

Nebělte bělicími prostředky

Sušte v bubnové sušičce při nižší teplotě

Nežehlete

Nečistěte chemicky

VIDEO

Podobné produkty

Hodnocení zákazníků

Načítání

Otázky a odpovědi