Dětský skateboard Play 120 Medusa 3–7 let

749 Kč
8506165

Skateboard pro děti od 3 do 7 let na zábavné začátky s jízdou na skateboardu.

Učí se vaše dítě jezdit na skateboardu? Aby byly začátky jednodušší, bezpečnější a zábavnější, nabízíme symetrickou desku s trucky přizpůsobenými věku dítěte.

Otázky a odpovědi
Doručení domů
Dostupné
Bezplatné vyzvednutí za 1 hodinu na prodejně
Naše služby:
  • Výměna a vrácení do 90 dnů zdarma
  • Vyzvednutí na prodejně vždy zdarma
  • Doprava zdarma od 2500 Kč (standardní zásilky)

Klíčové vlastnosti

Stabilita

Větší rozvor trucků a koleček přispívá k vyšší stabilitě.

SNADNÉ UČENÍ

Díky nízko položené desce se dítě snadno naučí odrážet.

KVALITA SKLUZU

Díky ložiskům ABEC 3 nabízí skateboard vysokou kvalitu skluzu.

Ovladatelnost

Díky truckům z měkkého polyuretanu se dítě naučí snadno zatáčet.

SNADNÉ POUŽITÍ

Obrázky na gripu desky pomáhají dítěti zaujmout správnou pozici.

Technické informace

Trucky

Dali jsme si za úkol skateboard přizpůsobit dětem od 3 do 7 let, a proto jsme zvětšili rozvor trucků. Deska je navíc položená níže a u nosu ani tailu nevzniká pákový efekt. Ale i přesto se jedná o skateboard, proto jsme zvolili ložiska ABEC 3, která poskytují skutečně kvalitní skluz, a měkčí silentbloky, které usnadňují zatáčení. V desce jsou navíc připraveny otvory pro namontování trucků do klasické polohy – skateboard tak bude možné používat mnohem déle.

Skateboard, který kašle na pravidla

Vzhledem ke svému symetrickému tvaru a snížené desce se skateboard Play 120 nepodobá klasickým modelům. Větší rozvor trucků a jejich sklon přispívá k vyšší stabilitě. A výsledek? Deska je položená níže k zemi a děti se tak mohou snáze odrážet. Skate, který kašle na pravidla a nabízí plynulejší jízdu.

Skateboardový slovníček

Trucky jsou součástky přišroubované k desce, na nichž jsou umístěna kolečka, ložiska a silentblocky. Nose a tail označují přední a zadní část skateboardu. A proč má mít skateboard přední a zadní část? Protože lidé mohou jezdit různou nohou napřed. Pokud mají vpředu pravou nohu, hovoříme o pozici „goofy“, když levou, pak jde o „regular“.

Náš vývojář vypráví příběh vzniku tohoto skateboardu

„Všechno začalo před dvěma lety. Chtěli jsme vyrobit skateboard určený dětem od 3 do 7 let, tzn. pro to, aby se naučily odrážet, jezdit a zatáčet. Proto jsme použili klasická ložiska na jízdu. Začátky se sportem musejí být zábavné a toho nelze dosáhnout, pokud se dítě s učením trápí. Skateboard jsme nechali otestovat ve školách skateboardingu pro děti v departmentu Dordogne. Chtěli jsme vytvořit jednoduchý výrobek ideální na dané použití. Hlavní myšlenkou je, aby jízda dítě bavila.“

Jak začít s jízdou na skateboardu? Náš tým pro vás má pár rad

„První radou pro správné začátky je pochopitelně mít správnou výbavu: přilbu, chrániče loktů, kolen a zápěstí. Díky chráničům může dítě spadnout, aniž by si ublížilo. Bez pádů to zkrátka nejde, stejně jako když se dítě učí chodit. Podobně jako v judu se nejprve učíte padat. Druhou radou je nalézt místo, které bude pro učení vhodné: s rovným povrchem a bez silničního provozu. Prázdné parkoviště v neděli je ideální!“

Jak dítě naučit jezdit na skateboardu?

Máme pro vás pár tipů: Dítě se nejprve musí naučit odrážet, jednu nohu přitom musí mít položenou na desce a druhou na zemi. Jakmile mu to jde, naučí se na skateboardu jezdit. Druhou možností je mu pomoci: dítě si stoupne napříč na desku, vy ho držíte a pomalu ho tlačíte vpřed. Dítě si tak zvykne držet rovnováhu a zatáčet, aniž by se muselo zatěžovat odrážením.

Rozměry desky

71,12 cm × 19,812 cm (28" × 7,8")

Koncepce a technologie výrobku

Složení

Skateboard ze dřeva 100% DŘEVO Trucky 100% POLYETHYLEN Ložiska 100% ŽELEZO Kolečka na skateboard 57% POLYPROPYLEN, 43% TERMOPLASTICKÝ POLYURETAN

RADY PRO SKLADOVÁNÍ

Deska je dřevěná, nabízí tak dlouhou životnost. Skladujte na suchém místě při pokojové teplotě. Předcházejte kontaktu s vodou.

Pokyny pro uživatele

Není vhodný na triky. Max. hmotnost uživatele: 50 kg.

TESTY

Všechny naše desky byly laboratorně testovány. Pomocí těchto testů ověřujeme, že výrobky splňují evropské normy pro používání desek na skateboardech a longboardech. Provádíme také testy opotřebení. Laboratorní testy jsou doplněny testy v praxi. U některých z nich se provádí měření, jiné se opírají o pocit hodnotitelů. Výsledek: výrobek je otestován a schválen pro prodej.

Schváleno

Na výrobě skateboardu pracovali milovníci tohoto sportu. Vývoj probíhal ve spolupráci s mnoha skateboardovými školami jako např. All Board Family ve francouzském departmentu Dordogne.

Obrázky

Dětský skateboard Play 120 Medusa 3–7 let
Dětský skateboard Play 120 Medusa 3–7 let
Dětský skateboard Play 120 Medusa 3–7 let
Dětský skateboard Play 120 Medusa 3–7 let
Dětský skateboard Play 120 Medusa 3–7 let
Dětský skateboard Play 120 Medusa 3–7 let
Dětský skateboard Play 120 Medusa 3–7 let
Dětský skateboard Play 120 Medusa 3–7 let

Podobné produkty

Hodnocení zákazníků

Načítání

Otázky a odpovědi