Dětský roll on s minerálními filtry IP50+ 50 g

239 Kč
4 780 Kč/KG

8803526

Tento přírodní minerální opalovací krém se snadno používá a je určen na okamžitou sluneční ochranu citlivé dětské pokožky.

Roll on s minerálními filtry IP 50+ zajišťující vysokou ochranu je vhodný pro děti. Působí okamžitě po aplikaci. Je voděodolný a šetrný k oceánům.

Velikost:

průvodce velikostí
50ml
Online objednávka
Dostupné
Rezervace na prodejně - bezplatné vyzvednutí od 1 hodiny

Klíčové vlastnosti

Složení

98 % složek přírodního původu (dle normy ISO16128) vyhovuje citlivé dětské pokožce.

Hydratace

Dermatologicky testované hydratující složení.

VODĚODOLNOST

Aby si vaše děti mohly hrát ve vodě a byly chráněny před UV zářením.

SNADNÉ POUŽITÍ

Roll on usnadňuje dětem aplikaci krému.

Ochrana před sluncem

Opalovací krém s minerálními filtry IP50+. Velmi vysoká ochrana UVA/UVB.

Technické informace

Ochrana oceánů

Decathlon se zavázal k tomuto cíli, tento produkt byl navržen tak, aby omezil dopad na životní prostředí a zejména na mořské dno.
Receptury prošly testy ekotoxicity na řasách a korálech podle normy ISO 10253 / ISO 8692 provedenými nezávislou laboratoří. Tyto testy prokázaly, že naše receptury nemají za běžných podmínek použití žádný negativní dopad na mořskou faunu a flóru.

V souladu se zákonem Havaj

V zájmu ochrany podmořského ekosystému se stát Havaj rozhodl zakázat používání určitých chemických látek v opalovacích krémech přijetím zákona Havaj, který vstoupil v platnost 1. ledna 2021. Tento zákon uvádí chemické látky, jako např. oxybenzon a oktinoxát, které se často nacházejí v opalovacích krémech a které poškozují, nebo dokonce ničí korály.Složení našich výrobků odpovídá těmto požadavkům.

Původ

Made in France.

Upozornění

Před použitím protřepejte. Aplikujte v dostatečném množství a rovnoměrně před pobytem na slunci a opakujte často, alespoň každé 2 hodiny. Vyhýbejte se slunečnímu záření během období nejvyšší sluneční aktivity. Úpal je nebezpečný zejména u dětí. Kojence do 6 měsíců nevystavujte slunečním paprskům.
Vyvarujte se přímému kontaktu s oblečením.

Náš závazek kvality

Decathlon jde dále než mezinárodní kosmetické předpisy a zakázal více než 1 000 kontroverzních látek, které nechceme nacházet v našich produktech, i když jsou na trhu povoleny. Například uznávané endokrinní disruptory a určité konzervační látky.
Kromě toho jsme provedli studie v nezávislé analytické laboratoři, která potvrzuje, že naše minerální filtry zůstávají na povrchu pokožky, aniž by pronikly pokožkou.

Bílý film na pokožce

Minerální filtry vytvářejí ochrannou vrstvu na pokožce, proto krém zanechává bílý film. Nejsou určeny k pronikání do pokožky.

Hmotnost

0.05 kg

Koncepce a technologie výrobku

Složení

Voda, dikaprylylkarbonát, oxid titaničitý [nano], glycerin, kaprylový/kaprylový triglycerid, olej z semen simmondsia chinensis, polyglyceryl-3-diizostearát, kokosové alkany, polyglyceryl-2-dipolidroxystearát, polyhydroxystearová kyselina, kyselina stearová, calophyllum Inophyllum seed oil, síran hořečnatý, chlorid sodný, xanthanová guma, hydroxid hlinitý, prášek ze šťávy z listů aloe barbadensis, levulinát sodný, glyceryl kaprylát, oxid hlinitý, kokos-kaprylát/kaprát, anýzát sodný, alumina, tokoferol.

RADY PRO SKLADOVÁNÍ

Spotřebujte do 12 měsíců po otevření.

Pokyny pro uživatele

Výrobek není vhodný pro děti mladší 6 měsíců.

Hodnocení zákazníků

Načítání

Otázky a odpovědi