Dětský krém na opalování s minerálními filtry IP50+ 100 g

379 Kč
3 790 Kč/L

8803529

Minerální krém IP 50+, vhodný pro citlivou pokožku dětí od 6 měsíců, nabízí velmi vysokou okamžitou ochranu před sluncem.

Opalovací krém přírodního původu, který okamžitě ochrání pokožku vašich dětí od 6. měsíce věku i ve vodě. Pro všechny typy pokožky, šetrný k oceánům.

Velikost:

průvodce velikostí
100ml
Online objednávka
Dostupné
Rezervace na prodejně - bezplatné vyzvednutí od 1 hodiny

Klíčové vlastnosti

Ochrana před sluncem

Opalovací krém s minerálními filtry IP50+. Velmi vysoká ochrana UVA/UVB.

Složení

98% přírodního původu, vhodný pro pokožku dětí od 6 měsíců.

Hydratace

Dermatologicky testované hydratující složení.

VODĚODOLNOST

Aby si vaše děti mohly hrát ve vodě a byly chráněny před UV zářením.

Technické informace

Ocean Respect

Decathlon se zavázal k tomuto cíli: produkt byl navržen tak, aby omezil dopad na životní prostředí a zejména na mořské dno.
Receptury prošly testy ekotoxicity na řasách a korálech podle normy ISO 10253 / ISO 8692 provedenými nezávislou laboratoří. Tyto testy prokázaly, že naše receptury nemají za běžných podmínek použití žádný negativní dopad na mořskou faunu a flóru.

V souladu se zákonem Havaj

V zájmu ochrany podmořského ekosystému se stát Havaj rozhodl zakázat používání určitých chemických látek v opalovacích krémech přijetím zákona Havaj, který vstoupil v platnost 1. ledna 2021. Tento zákon uvádí chemické látky, jako např. oxybenzon a oktinoxát, které se často nacházejí v opalovacích krémech a které poškozují, nebo dokonce ničí korály.Složení našich výrobků odpovídá těmto požadavkům.

Původ

Made in France.

Upozornění

Aplikujte v dostatečném množství a rovnoměrně před pobytem na slunci a opakujte často, alespoň každé 2 hodiny. Vyhýbejte se slunečnímu záření během období nejvyšší sluneční aktivity. Úpal je nebezpečný zejména u dětí. Kojence do 6 měsíců nevystavujte slunečním paprskům. Výrobek není vhodný pro děti mladší 6 měsíců.
Vyvarujte se přímému kontaktu s oblečením.

Náš závazek kvality

Decathlon jde dále než mezinárodní kosmetické předpisy a zakázal více než 1 000 kontroverzních látek, které nechceme nacházet v našich produktech, i když jsou na trhu povoleny. Například uznávané endokrinní disruptory a určité konzervační látky.
Kromě toho jsme provedli studie v nezávislé analytické laboratoři, která potvrzuje, že naše minerální filtry zůstávají na povrchu pokožky, aniž by pronikly pokožkou.

Bílý film na pokožce

Minerální filtry vytvářejí ochrannou vrstvu na pokožce, proto krém zanechává bílý film. Nejsou určeny k pronikání do pokožky.

Závazek ochrany životního prostředí

Výrobek jsme navrhli tak, abychom minimalizovali jeho dopad na životní prostředí. Recyklovatelné balení obsahující 70% recyklovaný plast (kromě kapsle). Složení z 98 % z přírodních ingrediencí v souladu s normou ISO 16128.

Hmotnost

0.125 kg

Koncepce a technologie výrobku

Složení

voda, dikaprylylkarbonát, oxid titaničitý [nano], glycerin, kaprylový/kaprylový triglycerid, olej z semen simmondsia chinensis, polyglyceryl-3-diizostearát, kokosové alkany, polyglyceryl-2-dipolidroxystearát, polyhydroxystearová kyselina, kyselina stearová, calophyllum Inophyllum seed oil, síran hořečnatý, chlorid sodný, xanthanová guma, hydroxid hlinitý, prášek ze šťávy z listů aloe barbadensis, levulinát sodný, glyceryl kaprylát, oxid hlinitý, kokos-kaprylát/kaprát, anýzát sodný, alumina, tokoferol.

RADY PRO SKLADOVÁNÍ

Spotřebujte do 12 měsíců po otevření.

Pokyny pro uživatele

Výrobek není vhodný pro děti mladší 6 měsíců.

TESTY

Testováno nezávislou laboratoří dle platných kosmetických norem.

Hodnocení zákazníků

Načítání

Otázky a odpovědi