Dětský kempinkový spací pytel MH 100 10 °C modrý

379 Kč

Chystáte se poprvé spát pod hvězdami? Náš tým vložil do vývoje tohoto praktického spacáku všechny své rodičovské zkušenosti.

Dopřejte vašemu dítěti při jeho prvních spaních v přírodě maximální pohodlí díky vatové výplni a přizpůsobitelné velikosti. Obal neztratíte, je integrovaný ve spacáku a může sloužit jako polštář.

Otázky a odpovědi
Barva: Tmavě petrolejová / Limetková / Cínově šedá
Doručení domů
Dostupné
Bezplatné vyzvednutí za 1 hodinu na prodejně
Naše služby:
  • Výměna a vrácení do 90 dnů zdarma
  • Vyzvednutí na prodejně vždy zdarma
  • Doprava zdarma od 2500 Kč (standardní zásilky)

Klíčové vlastnosti

ANATOMICKÁ PŘIZPŮSOBIVOST

3 možnosti nastavení. Přizpůsobí se dětem vysokým od 115 do 155 cm.

SNADNÝ PŘENOS

Hmotnost 755 g. Objem 12 l. Včetně obalu.

KVALITA SPÁNKU

Rozměry: 170 × 65 cm. Max. výška dítěte: 155 cm. Zip po celé délce.

TEPLOTA POUŽITÍ

Komfortní teplota: 10 °C (vatová výplň).

Snadná údržba

Snadné praní v pračce, dodržujte pokyny k údržbě.

Technické informace

Teplota použití

Na všech spacích pytlích uvádíme „komfortní teplotu“ testovanou nezávislou laboratoří (AITEX) podle evropské normy EN 13537 z 11. 4. 2002. Komfortní teplota představuje spodní hranici, při které je ležící uživatel v tepelné rovnováze a nepociťuje ani chlad, ani horko (stanoveno podle zdravé ženy v běžných uživatelských podmínkách).
Spací pytel vybírejte podle těchto údajů.

Co je třeba vědět o teplotách

Spací pytel teplo neprodukuje, ale „uchovává“ teplo vyvíjené lidským tělem. Pokud jste vyčerpaní, prochladlí a vlezete si do studeného a vlhkého spacího pytle, riskujete, že vám bude chladno bez ohledu na vlastnosti spacího pytle. Uvedené teploty tedy závisí i na vaší odolnosti vůči chladu (typ postavy, únava atd.), na vybavení (izolačních vlastnostech apod.), oblečení a na klimatických podmínkách (vlhkosti, síle větru atd.).

Na co si dát u dětských spacích pytlů pozor?

Čím větší prostor musí tělo vyhřát, tím více energie tělo spotřebuje, a tím větší je riziko, že v noci už nebude mít energii na udržení tepla. Je tedy důležité vždy vybrat správnou velikost spacího pytle, přizpůsobenou aktuálním potřebám a výšce dítěte.
K velkým tepelným ztrátám také dochází přes hlavu. Pokud je chladnější počasí, nebojte se dítěti navléknout čepici.

Ecodesign

Quechua se zavázala omezit dopad svých produktů na životní prostředí. U tohoto spacího pytle byl použit postup Bi-ton, který umožňuje barvit pouze polovinu vláken. Barvení s sebou nese velkou zátěž pro životní prostředí (spotřeba vody, její znečišťování). K dokonale šetrné výrobě nám ještě malý krůček zbývá, ale na tom, aby byla maximálně šetrná a udržitelná co nejdříve, vytrvale pracujeme.

Koncepce a technologie výrobku

Složení

Výplň 100% POLYESTER Vložka 100% POLYESTER Špendlíky/návlek 100% POLYESTER

RADY PRO SKLADOVÁNÍ

Spacák se snadno balí – stačí jej napěchovat do obalu. Abyste zachovali objem spacáku a jeho termoizolační vlastnosti, neskladujte jej napěchovaný v obalu, ale volně rozložený na suchém místě.

TESTY

Náš tým vyvíjí a navrhuje výrobky Quechua na úpatí hory Mont Blanc ve Francii.

Ve spolupráci s milovníky kempování je testujeme v praxi, abychom tak zajistili, že jsou výrobky pohodlné a odolné. Bretaň, Korsika… Vydáváme se do všemožných míst a za jakéhokoliv počasí. Při těchto výpravách si s účastníky vyměňujeme názory a živě o výrobcích a skutečných potřebách uživatelů diskutujeme. Získané poznatky pak využíváme pro vylepšení finální verze výrobků.

Pokyny k údržbě

Perte v pračce - max. 30 °C - běžný postup

Nebělte bělicími prostředky

Sušte v bubnové sušičce při nižší teplotě

Nežehlete

Nečistěte chemicky

Podobné produkty

Hodnocení zákazníků

Načítání

Otázky a odpovědi