Dětský golfový putter pro leváky 8–10 let

549 Kč

Pro hráče golfu na patování na greenu. Vyvinuli jsme tento putter pro vyšší stabilitu u nevycentrovaných úderů.

Golfová hůl pro děti ve věku od 8 do 10 let s výškou od 125 do 140 cm. Výrazné patovací rysky usnadňují míření na jamku.

Otázky a odpovědi
Barva: ČERNÁ
Doručení domů
Dostupné
Bezplatné vyzvednutí na prodejně

Klíčové vlastnosti

Tolerance

Tolerance

Zvolili jsme tvar, který je tolerantní k nevycentrovaným úderům.

Přesnost

Přesnost

Dvě výrazné bílé rysky na černém podkladu pro snazší patování.

Technické informace

Vývoj výrobku

Putter patří mezi základní vybavení golfisty. Většina hráčů použije na hřišti putter více než 36krát, kdežto driver jen 14krát.
Proto jsme se při navrhování tohoto putteru snažili o to, aby začínajícím golfistům poskytl při patování nezbytnou toleranci. Zvolili jsme tvar, který je tolerantní k nevycentrovaným úderům.

Koncepce Inesis

Naši řadu navrhujeme tak, aby dětské puttery měly potřebné užitné vlastnosti (snadné patování, tolerance atd.). Inesis je skupina zapálených golfistů, kteří i díky vašim komentářům neustále pracují na zvyšování kvality výrobků. Golf je pro ně synonymem radosti.

Rozměry holí

Putter: 27" nebo 67 cm.

Koncepce a technologie výrobku

Složení

Konstrukce 100% Zinková slitina Hřídel/rukojeť 100% Nerezová ocel Rukojeť 100% Kaučuk - Etylen propylen dien monomer (EPDM)

RADY PRO SKLADOVÁNÍ

Skladujte na suchém místě. Doporučujeme hlavu putteru vždy chránit krytem.

Schváleno

Zajímají nás názory našich zákazníků, proto jim dáváme možnost známkovat a slovně hodnotit kvalitu našich výrobků. Zákaznické hodnocení pro nás představuje důležitou zpětnou vazbu. Níže si můžete přečíst komentáře ostatních uživatelů, doplnit své vlastní hodnocení, a nepřímo se tak podílet na vývoji našich výrobků.

Hodnocení zákazníků

Načítání

Otázky a odpovědi