Dětský bodyboard 4–8 let Bodyatu maskovací s madly

429 Kč

8485938

Bodyboard pro děti ve věku od 4 do 8 let (15 až 25 kg) na první sjíždění vln. Pro použití bez ploutví. Do vody po pás.

Bodyboard s madly na začátky se sjížděním vln v pěně u břehu. Na jízdu je nutné tričko do vody nebo krátká neoprenová kombinéza.

Barva:

Tyrkysová / Červená / Tmavě tyrkysová

Velikost:

průvodce velikostí
XS
Online objednávka
Dostupné
Rezervace na prodejně - bezplatné vyzvednutí od 1 hodiny

Klíčové vlastnosti

STABILITA

Pro děti od 15 do 25 kg (4 až 8 let).Do vody po pás.Pro použití bez ploutví.

ERGONOMICKÝ TVAR

Dvě madla vpředu. Včetně leashe.Bez ploutví, pouze odrážení nohama ode dna.

KVALITA SKLUZU

Polystyrenové jádro s textilním potahem. Nevhodný do vln nad 50 cm.

Technické informace

Intuitivní a instruktážní

Chceme, abyste s našimi výrobky chytili co nejvíce vln, a tak je vyrábíme tak, aby se správně a intuitivně používaly. Proto má tento bodyboard rukojeti, díky nimž se snadno dostanete do té nejlepší pozice na prkně.

Jak správně zvolit velikost bodyboardu?

Velikost bodyboardu přímo ovlivňuje jeho stabilitu a ovladatelnost. Je třeba, aby byla přizpůsobená postavě uživatele. Bodyboard je určený pro uživatele s hmotností od 15 do 25 kg, ve věku od 4 do 8 let.
Příliš malý bodyboard nemůže dostatečně nadnášet, takže neumožňuje správně chytit vlnu. Příliš velký bodyboard je zase obtížně ovladatelný. Správnou velikost naleznete v tabulce velikostí na internetu či v prodejně.

Výrobky rozdělujeme do 4 skupin podle úrovně uživatelů. Tento výrobek je určený pro úplné začátečníky.

Úplní začátečníci: pohybují se v pěně u břehu do výšky 50 cm, nemají ploutve a odrážejí se nohama ode dna. Chtějí si především užít zábavu při zkoušení nového sportu (nejčastěji na bodyboardu s úchyty). Začátečníci: zvládnou malé obloučky ve vlnách vyšších než 1 m, plavou s ploutvemi. Chtějí se v tomto sportu zdokonalit. Pokročilí: jsou rychlejší a začínají s různými triky ve vlnách do 150 cm. Zkušení: pohybují se ve všech typech vln a ovládají i akrobatické triky: ARS, 360°, tube.

Rady k používání

Při sjíždění vlny na bodyboardu ležíte. Abyste se vyhnuli podráždění pokožky na pažích nebo na břiše, oblečte si na bodyboarding tričko s dlouhými rukávy a UV ochranou nebo neoprenovou kombinézu.

Jak s tímto výrobkem chytit vlnu

Tento bodyboard je určený na sjíždění vln v mořské pěně u břehu, kde dítě dosáhne na dno a voda mu sahá max. do pasu. Při příchodu malé vlny (do 50 cm) se dítě nohama odrazí směrem k pláži a položí se na břicho na bodyboard s rukama na madlech, se skrčenými pažemi a nohama nataženýma dozadu. Není nutné používat ploutve.

Bezpečnost při používání

Upozornění! S ohledem na funkční vlastnosti této hračky hrozí nebezpečí zranění. Malé části – nebezpečí udušení. Používejte pouze v hloubce, kde dítě dosáhne na dno, a pod dohledem dospělé osoby. Zvláště je třeba být opatrný v případě větru a proudů. Doporučujeme používání bezpečnostních pomůcek jako například plovacích vest nebo rukávků. Není vhodné pro děti ve věku 3 let a méně.

Rozměry

80 × 46 × 5 cm. Hmotnost: 550 g.

Koncepce a technologie výrobku

Složení

Hlavní část 100% Pěnový polypropylen Spodní část – hlavní materiál 100% Polypropylen Vrchní část – hlavní materiál 100% Polyester

RADY PRO SKLADOVÁNÍ

Neskladujte na přímém slunci. Po použití opláchněte a nechte oschnout ve stínu.

Pokyny pro uživatele

Nevhodný pro děti mladší 3 let a starší 10 let. Do vln do 50 cm.

TESTY

Vyvinuto a testováno našimi týmy ve francouzském městě Hendaye. Kvalita a odolnost materiálů byla laboratorně testována.

Obrázky

Dětský bodyboard 4–8 let Bodyatu maskovací s madly
Dětský bodyboard 4–8 let Bodyatu maskovací s madly

Podobné produkty

Hodnocení zákazníků

Načítání

Otázky a odpovědi