Dětský turistický batoh MH500 40 l modrý

949 Kč

Dětský 40l batoh navržený na jednodenní výlety v náročnějším terénu za suchého počasí.

Vyvinuto pro mladé turisty. Systém nesení je přizpůsoben dětským zádům, vhodný na vícedenní túru. Ideální společník na prázdniny!

Otázky a odpovědi
Barva: Tmavě tyrkysová
Doručení domů
Dostupné
Bezplatné vyzvednutí na prodejně

Klíčové vlastnosti

Objem

Objem

Objem: 43 l. Rozměry: 63 × 29 × 26 cm.

Pohodlí při nošení

Pohodlí při nošení

Polstrovaná záda s přitahovacími popruhy, dětská velikost.

Nízká hmotnost

Nízká hmotnost

Hmotnost: 1 350 g.

Kapsy a přihrádky

Kapsy a přihrádky

Kapsy: 1 vnitřní, 2 vnější, 1 na pásu. Poutka na hole. Vpředu síťka.

Odolnost vůči odření

Odolnost vůči odření

Záruka 10 let.

Technické informace

Laboratorní testy

Jednotlivé komponenty se laboratorně testují: textilní materiál, přezky, popruhy, pěna, zipy... Například v případě tkaniny se testuje: odolnost vůči oděru, roztržení, častému praní, vyblednutí, nepromokavost. U hotového výrobku poté simulujeme zrychlené stárnutí a kontrolujeme kvalitu zpracování. Zatížený batoh umístíme na figurínu, která imituje rychlou chůzi v tisících cyklech.

Záruka 10 let, technické partnerství

Záruka se vztahuje na všechny vady batohu vyjma běžného opotřebení či použití batohu v neobvyklých podmínkách. Tuto speciální desetiletou záruku můžete uplatnit pouze při předložení výrobku a účtenky. Pokud se na výrobek záruka vztahuje, bude vám zdarma opraven nebo vyměněn. Tato obchodní záruka nevylučuje zákonné záruky uplatňované v jednotlivých zemích.

Jak se měří objem batohu?

Objem každého batohu se měří standardizovanou metodou. Hlavní komoru a všechny kapsy naplníme kuličkami. Poté kuličky přesypeme do měrné nádoby a změříme objem, který zabírají.

Ekologická opatření

Dopad výrobku na životní prostředí je stanoven pomocí nejrůznějších ukazatelů a zohledňuje celý jeho životní cyklus. Po vyhodnocení je výrobku přiřazena známka na stupnici ABCDE, která vám umožňuje porovnat ekologickou šetrnost výrobků (triček, kalhot, batohů atd). Decathlon se dobrovolně zapojuje do této iniciativy a tím přispívá k ochraně životního prostředí. Další informace: http://sustainability.decathlon.com/.

Jak batoh upravit?

1. Povolte všechny popruhy (ramenní, bederní, přitahovací). 2. Nasaďte si batoh na záda. 3. U batohů o objemu 50 l a více umístěte pás na boky (pás by měl obepínat pánevní kosti) a utáhněte ho. U batohů s menším objemem je pás umístěn kolem pasu. 4. Utáhněte ramenní popruhy. 5. Nakonec dotáhněte přitahovací popruhy. Více: https://conseilsport.decathlon.fr/conseils/quoi-prendre-dans-son-sac-dos-de-randonnee-avec-un-pre-ado-tp_984

Jak batoh naplnit?

Na dno batohu uložte spací pytel. Do zádové části umístěte těžké předměty (stan, vařič, potraviny). Zbylý prostor vyplňte oblečením. Karimatku umístěte pod klopu batohu a stan pod batoh, pokud se nevejde dovnitř. Svou nepromokavou bundu a (nebo) fleecovou mikinu mějte vždy navrchu. Do kapes uložte malé předměty (krém na opalování, doklady, brýle). Na hydrovak je určena speciální kapsa.

Koncepce a technologie výrobku

Složení

Hlavní materiál 100% Polyester Vložka 100% Polyester

RADY PRO SKLADOVÁNÍ

Skladujte na suchém místě.

Pokyny pro uživatele

Není nepromokavý, nezapomeňte své věci chránit před deštěm.

TESTY

Všechny batohy testuje v reálných podmínkách (okolí Mont Blancu) reprezentativní vzorek uživatelů.

Pokyny k údržbe

Perte v ruce

Perte v ruce

Nebělte bělicími prostředky

Nebělte bělicími prostředky

Nesušte v bubnové sušičce

Nesušte v bubnové sušičce

Nežehlete

Nežehlete

Nečistěte chemicky

Nečistěte chemicky

Hodnocení zákazníků

Načítání

Otázky a odpovědi

Podobné produkty