Dětský basketbalový koš a deska Mini B na zeď bílo-červená

499 Kč
8294983

Basketbalový koš k přivrtání ke zdi je vhodný pro děti i dospělé na hraní basketbalu uvnitř. Basketbalový koš se snadno připevní i na dveře.

Koš na minibasketbal lze díky dvěma háčkům snadno zavěsit na dveře. Ideální k umístění do pokoje. Průsvitná deska a ocelová obruč. Můžete hrát kdekoliv doma.

Otázky a odpovědi
Online objednávka
Dostupné
Rezervace na prodejně - bezplatné vyzvednutí od 1 hodiny

Klíčové vlastnosti

SNADNÁ MONTÁŽ / DEMONTÁŽ

Díky 2 háčkům se snadno zavěsí za dveře.

ODRAZ

Průhledná polykarbonátová deska zajišťuje dobrý odraz.

Technické informace

Proč je sada Mini B Deluxe Tarmak ideální na hru doma?

Sada Mini B Deluxe od značky Tarmak byla vyvinuta na hraní doma. Díky dvěma háčkům ji snadno zavěsíte za dveře. 2 pěnové díly na zadní straně tlumí otřesy. Sada se skládá z odolné kovové obruče a průhledné desky, podobné té v tělocvičně. Je ideální k hraní v jakékoliv místnosti u vás doma. Míč není součástí balení.
Doporučujeme hrát míčem velikosti 1.

Jaké jsou rozměry a hmotnost sady Mini B DeluxeTarmak?

Deska s háčky (cm): 38 × 28,5 × 7,5. Hmotnost (kg): 1,1

Jaké jsou druhy míčů na basketbal?

Velikost míče vybírejte dle věku a pohlaví hráče.
Velikost 1: pro děti od 3 let. Velikost 3: pro děti od 4 let. Velikost 5: pro děti od 6 do 13 let.Velikost 6: pro dívky od 14 let a ženy. Velikost 7: pro chlapce od 14 let a muže.
Pokud chcete odolný materiál, zvolte míč z gumy. Kožené a syntetické míče zas zajišťují dobré uchopení. U sady Mini B vám doporučujeme míč velikosti 1.

Věděli jste, že jsou výrobky Tarmak testovány v laboratořích i reálných podmínkách?

Tým designerů a basketbalistů v jedné osobě pracuje na vývoji míčů ve vývojovém centru na severu Francie. Jejich posláním je neustále zlepšovat pohodlí basketbalových hráčů a hráček. Materiály našich výrobků procházejí náročnými testy prodyšnosti, odolnosti atd. Všechny vyvíjené modely prochází několikatýdenními testy v terénu, na nichž se podílejí ti nejnáročnější sportovci. Ke zlepšování výrobků napomáhá také vaše zpětná vazba.

Kdo vyvíjí výrobky Tarmak?

Tarmak tvoří tým vášnivých hráčů a hráček basketbalu, kteří se podílejí na vývoji basketbalového vybavení. Tato řada byla vytvořena, aby vyhověla i těm nejnáročnějším požadavkům basketbalistů i basketbalistek, ať již začínajících či pokročilých, hrajících rekreačně, či pravidelně. Náš cíl: abyste si maximálně užili tréninky i zápasy.

Dejte dohromady vlastní tým, trénujte basketbal

Výrobky Tarmak jsou určeny pro začínající i zkušené hráče basketbalu.

Koncepce a technologie výrobku

Složení

Deska 100% Polykarbonát Ráfek 100% Ocel

Pokyny pro uživatele

Nechytejte se za obroučku.

Podobné produkty

Hodnocení zákazníků

Načítání

Otázky a odpovědi