Chlapecké turistické sandály MH120 černé

499 Kč

8642386

Dětské turistické sandály MH 120 na hraní, běhání, a skákání během prosluněných dní.

Tyto univerzální sandály jsou díky dobrým protiskluzovým vlastnostem vhodné na cesty i překonávání vodních překážek. Jsou pevné, pohodlné a lehké. Budou vaše dítě věrně provázet celé léto.

Barva:

Černá / Limetková

Velikost:

průvodce velikostí

Klíčové vlastnosti

PŘILNAVOST

Design i materiál zlepšují přilnavost.

SNADNÉ OBLÉKÁNÍ/NAZOUVÁNÍ/UMÍSTĚNÍ

Dva utahovací pásky na suchý zip.

Snadná údržba

Perte v pračce na 30 °C. Odolnost testována po 5 vypráních.

ODOLNOST

Gumová podešev, zesílený svršek.

Technické informace

Protiskluzovost podešve

Protiskluzovost našich podešví je ověřena.
Podrážka musí projít náročným testováním v laboratoři a získat určitý koeficient protiskluzovosti na různých površích (hladkých, nerovných, suchých, mokrých).
Abychom si výsledky testů z laboratoře ověřili, boty poté testuje i skupina dětí přímo v terénu.

EKOLOGICKÁ VÝROBA

Protože víme, že je třeba se chovat zodpovědně, abychom naši přírodu ochránili. Quechua podniká kroky pro snížení dopadu výroby produktů na životní prostředí.
Dnes tento výrobek ještě není vyroben ekologicky šetrným způsobem, ale každý den pracujeme na tom, aby stále více výrobků takovým způsobem vyrobených bylo. Chceme, aby byly ekologicky vyrobené, opravitelné a odolné. To jsou hlavní vlastnosti, které od nových výrobků chceme.

Koncepce a technologie výrobku

Složení

Podešev 60% Butadienový kaučuk , 40% Ethylenvinylacetát Svršek 90% Polyester , 10% Polyuretan Podšívka 50% Ethylenvinylacetát , 50% Polyester

RADY PRO SKLADOVÁNÍ

Před uskladněním nechte sandály dobře vyschnout. Skladujte na suchém místě mimo dosah UV záření.

TESTY

Naše vývojové středisko se nachází na úpatí hory Mont Blanc ve francouzském regionu Horní Savojsko. Naši vývojáři během celého roku navrhují a vyvíjejí vzhledově zajímavé, jednoduché a funkční výrobky. Ty se následně podrobují těm nejnáročnějším testům. Jsme totiž přesvědčeni, že jen díky testování v praxi můžeme výrobky neustále vylepšovat.

Schváleno

Aby výrobky Quechua odpovídaly vašim požadavkům, jsou testovány v horách, tedy v podmínkách, které na túrách můžete potkat i vy.
Finální výrobek i prototypy průběžně testovala Sarah, inženýrka pro terénní testy, společně s testovací skupinou malých turistů.

Pokyny k údržbě

Perte v pračce - max. 30 °C - šetrný postup

Hodnocení zákazníků

Načítání

Otázky a odpovědi