Dětské turistické boty na suchý zip MH100 modré

249 Kč

Dětské nízké turistické boty MH100 na chůzi po nenáročných turistických pěšinách.

Tyto boty jsou pro vaše děti jako dělané. Jsou lehké a poskytují skvělé protiskluzové vlastnosti na každém povrchu. A to vše za nízkou cenu.

Otázky a odpovědi
Barva: Cínově šedá / Černomodrá
Velikost: průvodce velikostí

Klíčové vlastnosti

Přilnavost

Přilnavost

Tvar a hloubka vzorku (3mm) poskytuje protiskluzovovst na jakémkoliv terénu.

Snadné oblékání/nazouvání

Snadné oblékání/nazouvání

Suché zipy až do velikosti 34 pro snadné obouvání bez pomoci rodičů.

Nízká hmotnost

Nízká hmotnost

170 g/bota ve velikosti 31.

Tlumení došlapu

Tlumení došlapu

Vynikající systém tlumení došlapu v patě. Záruka pohodlí a dlouhé životnosti.

Technické informace

Protiskluzovost podešve

Protiskluzovost našich podešví je ověřena.
Podrážka musí projít náročným testováním v laboratoři a získat určitý koeficient protiskluzovosti (0,6 u tohoto modelu) na různých površích (hladkých, nerovných, suchých, mokrých).
Abychom si výsledky testů z laboratoře ověřili, obuv následně testuje i v terénu, v horách skupina dětí.

Jak si zvolit správnou velikost?

Turistickou obuv si bez obav kupte o číslo větší než je vaše běžná velikost. Při sestupu bude pohodlnější, protože prsty nebudou narážet do špičky. Rada: nehty na nohou si před výletem ostříhejte na krátko a zkontrolujte utažení tkaniček, aby prsty nesklouzávaly do špičky.

Rady k nákupu

Obuv nechte dítě vyzkoušet vestoje v ponožkách určených na turistiku. Zaměřte se zejména na to, jak vám obuv sedí v patě a špičce při chůzi z kopce. Obuv vás nesmí nikde tlačit. Nejprve ho nechte nosit obuv na kratší a méně náročné túry, dokud se plně nepřizpůsobí tvaru nohy.
Pedimetr na změření délky chodidla lze stáhnout z internetu.

VYJÍMATELNÁ VNITŘNÍ VLOŽKA

Vnitřní vložku lze vyjmout, uschne tak rychleji. Můžete ji také nahradit ortopedickou vložkou.

Ekologická výroba

Protože víme, že je třeba se chovat zodpovědně, abychom naši přírodu ochránili. Quechua podniká kroky pro snížení dopadu výroby produktů na životní prostředí.
Dnes tento výrobek ještě není vyroben ekologicky šetrným způsobem, ale každý den pracujeme na tom, aby stále více výrobků takovým způsobem vyrobených bylo. Chceme, aby byly ekologicky vyrobené, opravitelné a odolné. To jsou hlavní vlastnosti, které od nových výrobků chceme.

Koncepce a technologie výrobku

Složení

Podešev 100% Kaučuk - termoplastická guma Svršek 50% Polyester, 50% Polyuretan Podšívka 50% Polyester, 50% EVA (etylenvinylacetát)

RADY PRO SKLADOVÁNÍ

Skladujte na suchém a dobře větraném místě.

TESTY

Naše vývojové středisko se nachází na úpatí hory Mont Blanc ve francouzském Horním Savojsku. Naši vývojáři během celého roku navrhují a vyvíjejí vzhledově zajímavé, jednoduché a funkční výrobky. Ty jsou následně podrobovány těm nejnáročnějším testům. Jsme totiž přesvědčeni, že jen díky testování v praxi můžeme výrobky neustále vylepšovat.

Schváleno

Aby výrobky Quechua odpovídaly vašim požadavkům, jsou testovány v horách, tedy v podmínkách, které na túrách můžete potkat i vy. Finální výrobek i prototypy průběžně testovala Sarah, inženýrka pro terénní testy, společně s testovací skupinou malých turistů.

Pokyny k údržbe

Perte v ruce

Perte v ruce

Hodnocení zákazníků

Načítání

Otázky a odpovědi

Podobné produkty