Dětské turistické nízké boty Crossrock modré

599 Kč −50%
299 Kč
*Od 11. 1. 2023 až do vyčerpání zásob

8492620

Boty na běhání, lezení, skákání a skotačení při turistice v horách za slunečného počasí.

Boty Crossrock vydrží všechna dětská dobrodružství. Bez obav je tak můžete vzít na túru do hor. Tento model je dostupný i v nepromokavé variantě!

Barva:

Černomodrá / Dýňová oranžová

Velikost:

průvodce velikostí

Klíčové vlastnosti

PŘILNAVOST

Odolná pryžová podešev zajišťuje stabilní došlap.

TLUMENÍ DOŠLAPU

Mezipodešev z EVA pěny po celé délce chodidla.

ODOLNOST

Zvýšená a zesílená podešev.

SNADNÉ POUŽITÍ

Díky širokému suchému zipu a elastickým tkaničkám se snadno nazouvají.

Technické informace

Protiskluzovost podešve

Protiskluzovost našich podešví je ověřena.
Podrážka musí projít náročným testováním v laboratoři a získat určitý koeficient protiskluzovosti na různých površích (hladkých, nerovných, suchých, mokrých).
Abychom si výsledky testů z laboratoře ověřili, podrážku obuvi testuje skupina malých turistů přímo v terénu.

Jak si zvolit správnou velikost?

Turistickou obuv si bez obav kupte o číslo větší, než je vaše běžná velikost. Při sestupu bude pohodlnější, protože prsty nebudou narážet do špičky. Rada: nehty na nohou si před výletem ostříhejte nakrátko a zkontrolujte utažení tkaniček, aby prsty nesklouzávaly do špičky.

Rady pro nákup

Obuv nechte dítě vyzkoušet vestoje v ponožkách určených na turistiku. V případě potřeby vyzkoušejte více modelů a velikostí. Zaměřte se zejména na to, jak obuv sedí v patě a špičce při chůzi z kopce. Obuv nesmí nikde tlačit. Nechte dítě projít se v obuvi po prodejně. Nejprve ho nechte nosit obuv na kratší a méně náročné túry, dokud se plně nepřizpůsobí tvaru nohy.

VNITŘNÍ VYJÍMATELNÁ VLOŽKA

Vnitřní vyjímatelná vložka zajišťuje rychlejší schnutí. Můžete ji taktéž nahradit ortopedickou vložkou.

EKOLOGICKÁ VÝROBA

Protože víme, že je třeba se chovat zodpovědně, abychom naši přírodu ochránili, podniká Quechua kroky pro snížení dopadu výroby produktů na životní prostředí.
Dnes tento výrobek ještě není vyroben ekologicky šetrným způsobem, ale každý den pracujeme na tom, aby stále více výrobků takovým způsobem vyrobených bylo. Chceme, aby byly ekologicky vyrobené, opravitelné a odolné. To jsou hlavní vlastnosti, které od nových výrobků chceme.

Koncepce a technologie výrobku

Složení

Svršek 55.3% Polyuretan , 44.7% Polyester Podešev 70% Butadienový kaučuk , 30% Ethylenvinylacetát Podšívka 100% Polyester

RADY PRO SKLADOVÁNÍ

Skladujte na suchém místě.

TESTY

Naše vývojové středisko se nachází na úpatí hory Mont Blanc ve francouzském Horním Savojsku. Naši vývojáři během celého roku navrhují a vyvíjejí vzhledově zajímavé, jednoduché a funkční výrobky. Ty se následně podrobují těm nejnáročnějším testům. Jsme totiž přesvědčeni, že jen díky testování v praxi můžeme výrobky neustále vylepšovat.

Schváleno

Aby výrobky Quechua odpovídaly vašim požadavkům, jsou testovány v horách, tedy v podmínkách, které na túrách můžete potkat i vy.
Finální výrobek i prototypy průběžně testovala Sarah, inženýrka pro terénní testy, společně s testovací skupinou malých turistů.

Pokyny k údržbě

Perte v ruce

Obrázky

Dětské turistické nízké boty Crossrock modré
Dětské turistické nízké boty Crossrock modré
Dětské turistické nízké boty Crossrock modré

Podobné produkty

Hodnocení zákazníků

Načítání

Otázky a odpovědi