Dětské turistické dotykové hedvábné spodní rukavice SH 500

199 Kč

8396266

Spodní rukavice pro děti jako další doplněk na ochranu před chladem při zimní turistice.Jsou také dotykové.

Pokud je budete nosit pod běžnými rukavicemi, získáte až 3 °C tepla navíc (při pohybu). Hedvábí je náchylné k protržení, doporučujeme vám proto nosit tyto rukavice pouze jako spodní vrstvu.

Barva:

Černá

Velikost:

průvodce velikostí

Klíčové vlastnosti

HŘEJIVOST

Komfortní teplota: 5 až 10 °C. Hřejivé i po promočení.

DOTYKOVÉ

Vodivý materiál na ukazováčku a palci umožňuje používání dotykové obrazovky.

ODVOD POTU

Hedvábné vlákno odvádí vlhkost a udržuje ruce suché.

Zručnost

Hedvábí je přirozeně elastické a tenké, neomezuje tak v pohybu.

SNADNÉ POUŽITÍ

Hladké hedvábí usnadňuje nasazení rukavic.

Technické informace

Jak spodní rukavice udržují ruce dětí v teple?

Rukavice musí projít testováním, při kterém se měří teplota na povrchu pokožky prstů a zároveň se zjišťuje subjektivní vnímání pocitu tepla v dané rukavici při různých venkovních teplotách. Testování probíhá při lyžování a zimní turistice. Rozsah komfortní teploty pak představuje teploty, při kterých 70 % testujících vnímalo, že jim je v rukavicích dostatečně teplo.

Co dělat, aby ruce neprochladly?

Využitím principu vrstvení oblečení můžete izolaci rukou optimalizovat. Když si pod rukavice vezmete ještě spodní rukavice, vytvoříte kolem rukou další vrstvu vzduchu, která funguje jako izolační vrstva. Při výběru velikosti svrchních rukavic je také třeba myslet na to, že pod ně budete nosit ještě spodní, aby pak nebyly příliš těsné. Pokud budou příliš těsné, zpomalí se cirkulace krve do prstů.

Jak udržet ruce v teple díky vhodnému oblečení?

Tělo při námaze vytváří teplo, které tepelně izolované oblečení dokáže udržet. Pokud zvolíte nevhodné oblečení, tělo se ochladí a krevní oběh zpomalí, zejména v končetinách, protože tělo se bude soustředit na to, aby v teple udrželo trup se životně důležitými orgány. Oblečení proto hraje při udržování těla v teple klíčovou roli.Při výběru velikosti dejte přednost volnějším rukavicím před těsnými.

Doporučené použití

Hedvábí je přírodní vlákno, které má spoustu výhod, ale je náchylné k poškození. Právě proto vám doporučujeme nosit tyto rukavice pod jinými rukavicemi.
Abyste zamezili předčasnému opotřebení, nenoste je samostatně, zejména pak tehdy, kdy se věnujete sportům, při kterých se často používají hole jako např. při skialpinismu, běžeckém lyžování nebo aktivní chůzi.

Zmokly vám merino rukavice?

V tom případě nechte rukavice uschnout na suchém místě, ale neumisťujte je na zdroj tepla. To by mohlo poničit vlákna a rukavice zdeformovat!

Hmotnost

6 LET : 0.02 kg
8 LET : 0.022 kg
10 LET : 0.026 kg
12 LET : 0.028 kg
14 LET : 0.028 kg

Koncepce a technologie výrobku

Složení

Hlavní materiál 100% Hedvábí Manžeta 98% Polyamid , 2% Guma Všitý díl 48% Polyethylen , 45% Polyester , 7% Elastan

RADY PRO SKLADOVÁNÍ

Ukládejte na suchém a čistém místě.

TESTY

Naše vývojové středisko se nachází na úpatí hory Mont Blanc ve francouzském regionu Horní Savojsko. Naši vývojáři během celého roku navrhují a vyvíjejí vzhledově zajímavé, jednoduché a funkční výrobky. Ty se následně podrobují těm nejnáročnějším testům. Jsme totiž přesvědčeni, že jen díky testování v praxi můžeme výrobky neustále vylepšovat.

Pokyny k údržbě

Perte v ruce

Nebělte bělicími prostředky

Nesušte v bubnové sušičce

Nežehlete

Nečistěte chemicky

Podobné produkty

Hodnocení zákazníků

Načítání

Otázky a odpovědi