Dětské protiskluzové cvičky

379 Kč

8278587

Inovativní cvičky, které schválila odbornice na psychomotoriku. Jsou ideální na první krůčky, při nichž dítě doprovázejí při všech jeho dobrodružstvích.

Novinka schválená dětskými fyzioterapeuty. Pocit bosých nohou napomáhá lepší rovnováze, jistějšímu pohybu a lepší koordinaci dítěte. Hebké a pohodlné.

Barva:

Měsíční šedá / Bílá

Velikost:

průvodce velikostí

Klíčové vlastnosti

Rozvoj psychomotoriky

Dobrá přilnavost a opora přispívají k rovnováze a správnému motorickému vývoji.

Pomáhá rozvíjet samostatnost

Označení pravé/levé boty a široký vstup.

PRUŽNOST

Velmi poddajná podešev kopíruje každý ohyb chodidla.

PROTISKLUZOVÉ VLASTNOSTI

Skvělá přilnavost díky protiskluzové silikonové podešvi.

Technické informace

Cvičky schválené specialistkou na dětskou psychomotoriku

Při pozorování dětí od 10 měsíců do 4 let, které měly při cvičení cvičky, nám potvrdilo, že obuv přispívá k psychomotorickému rozvoji dítěte a má výhody oproti bosým nohám. Díky přilnavosti podešve má dítě lepší stabilitu a odraz, a lépe zvládá koordinaci pohybů.

Příznivé účinky sportu od útlého věku

Sportovní aktivita od útlého věku přispívá ke správnému fyzickému i intelektuálnímu rozvoji dítěte. Osvojení si správného životního stylu již odmala napomáhá předcházet nemocem v dospělosti. Navíc cvičení v kolektivu napomáhá socializaci a osobnímu rozvoji dítěte.

Fyzický a duševní rozvoj

Jaký je přínos sportování po fyzické stránce? Působí na rozvoj psychomotoriky,podporuje růst,brání obezitě.Jak sport působí na psychiku dítěte?Napomáhá dítěti budovat si zdravou sebedůvěru,začleňovat se do kolektivu a přispívá k jeho vnitřnímu rozvoji.

Rady k použití

Cvičky Domyos jsou určeny do interiéru a měkčí povrch. I s cvičkami si dětská chodidla udržují maximální kontakt se zemí. Nervy na chodidlech cítí podlahu a napomáhají udržovat rovnováhu.

Znaky dětského chodidla

Chůze naboso je pro děti nejlepší, umožňuje jim naučit se rozeznávat hmatové vjemy. Nervy v chodidlech pomáhají určit, jak správně rozložit tělesnou hmotnost, což přispívá k lepšímu držení rovnováhy. Cvičky Domyos jsou ohebné a dostatečně široké, aby poskytovaly dítěti pohodlí. Navíc dětská chodidla chrání před chladem a nebezpečným povrchem. Všechny modely obuvi jsou uzpůsobeny dětským chodidlům.

Cvičení

Víte, v čem spočívá cvičení s malými dětmi?
Jedná se o cvičení pro děti od 10 měsíců do 6 let, při němž zábavnou formou na drahách postavených z různého nářadí rozvíjí psychomotoriku. Cvičení díky různým cvikům a rozdílným aktivitám napomáhá objevovat a rozvíjet své pohybové schopnosti.
Jsou to otevřené dveře k dalším sportům.

Příznivé účinky cvičení

Cvičení pro nejmenší přispívá k rozvoji psychomotorických schopností dětí, zejména motoriky, koordinace pohybů a rovnováhy. Jednotlivé cviky jako lezení, skákání, přetáčení atd. navíc dodávají vašemu dítěti na sebedůvěře.

Oblečení při cvičení

Dítě se při cvičení musí především cítit pohodlně, tedy svléci jednu vrstvu, když je mu horko, a nemuset si každých 5 minut povytahovat kalhoty! Zvolte poddajné oblečení odpovídající ročnímu období i místu cvičení: tričko, šortky a kalhoty z pružného materiálu, a také mikinu či lehkou bundu na rozcvičení. A na nohy cvičky Domyos!

Důležitost výběru správné velikosti

Jistě jste si všimli, jak vaše dítě rychle roste! Stejně tak rostou i jeho chodidla: základem je tedy správně zvolená velikost obuvi. Nevhodná velikost, i o několik milimetrů, mu může být nepohodlná a způsobovat otlaky na kotnících či prstech u nohou. Moc velká obuv zase překáží při chůzi a způsobuje vznik puchýřů. Mezi 12 měsíci a 2 roky se velikost chodidla mění v průměru každé 3 až 4 měsíce. Proto pravidelně kontrolujte velikost jeho chodidla.

Koncepce a technologie výrobku

Složení

Svršek 60% Polyester , 35% Bavlna, 5% Polyuretan Podešev 30% Syntetický kaučuk , 30% Polyester , 20% Bavlna, 20% Silikon Podšívka 100% Polyester

RADY PRO SKLADOVÁNÍ

Výrobek skladujte na suchém, tmavém a větraném místě.

Pokyny pro uživatele

Vhodné do tělocvičny na suchou podlahu.

TESTY

Cvičky Baby Light Domyos byly testovány malými dětmi při cvičení. Cvičky jsou určeny na chůzi po kladině a na cvičení na dalších gymnastických pomůckách.

Schváleno

Cvičky byly schváleny odborníkem na psychomotoriku. Pozorování dětí ve věku od 10 měsíců do 4 let prokázalo, že cvičky Domyos napomáhají lépe rozvíjet dětskou psychomotoriku než chůze naboso. Zajišťuje totiž lepší přilnavost a stabilitu, dítě je tak jistější a jeho pohyby jsou koordinovanější. Navíc je chodidlo obuví chráněné!

Pokyny k údržbě

Perte v ruce.

Obrázky

Dětské protiskluzové cvičky
Dětské protiskluzové cvičky
Dětské protiskluzové cvičky
Dětské protiskluzové cvičky
Dětské protiskluzové cvičky

Podobné produkty

Hodnocení zákazníků

Načítání

Otázky a odpovědi