Chlapecké turistické kalhoty MH 500 černé

499 Kč

8530007

Dětské kalhoty MH 500 s odepínacími nohavicemi na jednodenní turistiku za každého počasí.

Jsou funkční, prodyšné, lehké a lze je přeměnit na kraťasy v závislosti na počasí a aktivitě. Vaše dítě si kalhoty zvládne díky zipům samo změnit na kraťasy.

Barva:

Černošedá / Červená

Velikost:

průvodce velikostí

Klíčové vlastnosti

KOMBINOVATELNOST

Pomocí zipů kalhoty snadno předěláte na kraťasy. Nastavitelný obvod pasu.

RYCHLÉ SCHNUTÍ

Polyesterový materiál zajišťuje odvod potu a rychle schne.

ODOLNOST

Záruka 2 roky.

Snadná údržba

Perte v pračce na 30 °C, sušte na vzduchu nebo v sušičce při mírné teplotě.

Technické informace

Odolnost materiálů

Test odolnosti vůči oděru: laboratorními testy se ověřuje například odolnost fleecu proti plstnatění. Test stálosti barev: stálost barev zaručena. Při kontaktu se slinami nedochází k uvolňování barvy. Test odolnosti materiálu: opakované praní nesmí měnit vlastnosti materiálu.

Lze přeměnit na kraťasy

Díky odepínacím nohavicím z kalhot snadno vytvoříte kraťasy. Výrobek je tedy ideální do každého počasí. Lemy nohavic lze stáhnout.

Technické vlastnosti

Pružný pas se dvěma knoflíky lze upravit dle postavy. 2 kapsy na ruce a 2 boční kapsy na stehně, z toho 1 na zip.

Ekologická výroba

Protože víme, že je třeba se chovat zodpovědně, abychom naši přírodu ochránili. Quechua podniká kroky na snížení dopadu výroby produktů na životní prostředí. Dnes tento výrobek ještě není vyroben ekologicky šetrným způsobem, ale každý den pracujeme na tom, aby stále více výrobků takovým způsobem vyrobených bylo. Chceme, aby byly ekologicky vyrobené, opravitelné a odolné. To jsou hlavní vlastnosti, které od nových výrobků chceme.

Kde se kalhoty vyrábí?

Vznikají v našem mezinárodním centru na úbočí hory Mont Blanc ve Francii. Výroba poté probíhá u našich dodavatelů ve Vietnamu. Ti mají pro výrobu kalhot veškeré potřebné know-how a my s nimi úzce spolupracujeme.
A je to právě vztah s našimi obchodními partnery založený na vzájemné důvěře, který umožňuje výrobu funkčních výrobků vysoké kvality.

Pracovní podmínky u našich dodavatelů

Požadujeme, aby dodavatelé dodržovali náš kodex chování. Dodavatelé často sídlí v rozvojových zemích, kde naše zakázky pomáhají vytvářet pracovní místa. Prostřednictvím auditů a vlastních týmů na pracovišti dohlížíme na to, aby měli zaměstnanci pracovní prostředí založené na respektu, osobním rozvoji a ochraně životního prostředí.

Koncepce a technologie výrobku

Složení

Hlavní materiál 100% Polyamid Kapsa 100% Polyester

RADY PRO SKLADOVÁNÍ

Výrobek skladujte složený, nebo pověšený na ramínku na suchém a čistém místě.

TESTY

Všechny naše výrobky jsou testovány reprezentativním vzorkem uživatelů. Díky těmto testům, a zejména testu dlouhé životnosti, prováděnému v okolí hory Mont Blanc, můžeme výrobky neustále zlepšovat a vyvíjet.

Schváleno

Aby výrobky Quechua odpovídaly vašim požadavkům, jsou testovány v horách, tedy v podmínkách, které na túrách můžete potkat i vy.
Finální výrobek i prototypy průběžně testovala Sarah, inženýrka pro terénní testy, společně s testovací skupinou malých turistů.

Pokyny k údržbě

Perte v pračce - max. 30 °C - běžný postup

Nebělte bělicími prostředky

Sušte v bubnové sušičce při nižší teplotě

Nežehlete

Nečistěte chemicky

Obrázky

Chlapecké turistické kalhoty MH 500 černé
Chlapecké turistické kalhoty MH 500 černé
Chlapecké turistické kalhoty MH 500 černé

Podobné produkty

Hodnocení zákazníků

Načítání

Otázky a odpovědi