Dětské lyžařské rukavice 500 modro-růžové

489 Kč
8550645

Velmi hřejivé rukavice pro pravidelné malé lyžaře. Snadno se natahují, jsou příjemné a nepromokavé a zajistí rukám pohodlí po celý den.

Nepromokavé, velmi hřejivé, měkké rukavice pro děti na pohodlné lyžování po celý den. Vnitřní manžeta zabraňuje vniknutí sněhu do rukavice.

Otázky a odpovědi

Barva:

Černomodrá / Růžová

Velikost:

průvodce velikostí

Klíčové vlastnosti

HŘEJIVOST

Vata: hřbet ruky 150 g/m², dlaň 80 g/m². Podšívka: imitace kožešiny. Manžety.

VODĚODOLNOST

Nepromokavá membrána se svrchní vodoodpudivou úpravou.

ODOLNOST

Dlaň z odolného polyuretanu a speciální šití na ukazováčku pro větší odolnost.

MOŽNOST NASTAVENÍ

Utažení kolem zápěstí na gumičku.

SNADNÉ POUŽITÍ

Rukavice lze díky široké manžetě natáhnou i přes rukáv.

Technické informace

Vodoodpudivost materiálu

Všechny rukavice Wedze jsou ošetřeny vodoodpudivou úpravou, kapky vody po látce stékají dolů a nevsakují se. Materiál díky tomu nenasákne vodou a zůstane lehký a hřejivý. Vodoodpudivost je speciální úprava na vnější straně materiálu. Tato úprava musí být po každém 2. až 3. praní obnovována speciálními přípravky dostupnými v našich prodejnách.

Nepromokavá membrána

Nepromokavá membrána je velmi tenká vrstva polymeru, která se nachází mezi podšívkou a svrchním materiálem. Tato membrána zabraňuje prosáknutí vody do oblečení a zajišťuje nepromokavost výrobku. Vnější materiály jsou navíc opatřeny vodoodpudivou úpravou, která zabraňuje vsakování kapek vody do materiálu. Jediné rukavice, které opravdu nikdy nepromoknou, jsou ty gumové. Rukavice s membránou vlhkosti odolají dobře, pokud se však ocitnou v extrémně vlhkých podmínkách, časem pravděpodobně promoknou.

Větruodolnost

Všechny rukavice a palčáky Wedze jsou větruodolné. Věděli jste, že vítr snižuje tzv. pocitovou teplotu? Při venkovní teplotě 0 °C a současném větru o rychlosti 20 km/h pociťujeme teplotu -10 °C. Větruodolné materiály zabraňují profouknutí a snižují ochlazující účinky větru nebo rychlosti pohybu.

Ochrana

Rukavice 500 mají speciální vnitřní manžetu. Je pohodlná, z příjemného materiálu a zaručuje, že do rukavice nepronikne při pádu nebo ve větrném počasí žádný sníh ani studený vzduch. Zároveň zlepšuje i hřejivost rukavic.

Snadné navlékání

Pro snadné navléknutí stačí zatáhnout za poutko na zápěstí.

Poutka proti ztrátě rukavice

Díky pružným poutkům na zápěstí si rukavice můžete na vleku či lanovce svléknout bez rizika, že je ztratíte.

Koncepce a technologie výrobku

Složení

Hlavní materiál 100% Polyester Hlavní podšívka 100% Polyester Dlaň 100% Polyester Výplň 100% Polyester Manžeta 100% Polyester Brzda 100% Polyuretan

RADY PRO SKLADOVÁNÍ

Před uložením se ujistěte, že je výrobek zcela suchý.

TESTY

Rukavice a palčáky Wedze se testují v reálných podmínkách při aktivitě, pro kterou jsou určeny. Ve sněhu, v mrazu, zkrátka za všech podmínek, s nimiž se lze při lyžování nebo snowboardování setkat. O to, aby výrobky odpovídaly skutečným potřebám sportovců, se stará několik týmů vývojářů.

Pokyny k údržbě

Perte v pračce - max. 30 °C - běžný postup

Nebělte bělicími prostředky

Nesušte v bubnové sušičce

Nežehlete

Nečistěte chemicky

Podobné produkty

Hodnocení zákazníků

Načítání

Otázky a odpovědi