Dětské lyžařské ponožky 500 tmavě modré

249 Kč
8553187

Má vaše dítě rádo aktivní, dynamickou jízdu? Pružné a prodyšné lyžařské ponožky zaručí pohodlí, ať už vaše dítě čeká jakýkoliv objem výškových metrů.

Ponožky perfektně obepínají nohu, jsou tenké a prodyšné a zajišťují perfektní kontakt s botičkou, přesný přenos sil a jsou také hřejivé. Co víc si na svah přát?

Otázky a odpovědi
Barva: Tmavě modrá
Velikost: průvodce velikostí

Klíčové vlastnosti

HŘEJIVOST

Hlavní materiál na chodidle obsahuje 74 % vlny.

ODVOD POTU

Syntetický materiál odvádí vlhkost na vnější stranu látky.

PŘESNOST

Tenký materiál, vhodný do naprosté většiny lyžařských bot pro přesnější vedení lyží.

ANATOMICKÁ PŘIZPŮSOBIVOST

Anatomický tvar (P/L) a pružný úplet zajišťují optimální zpevnění.

Technické informace

Materiál

Směsový materiál s funkčními a hřejivými vlastnostmi: Vlna na chodidle je velmi odolná, dobře izoluje a skvěle vstřebává vlhkost. Polyamid je odolný vůči oděru a snadno se udržuje. Použitý polyester je hydrofobní a podporuje termoregulaci a také velkou odolnost vůči tření.
Díky elastanu ponožky na noze pevně drží a neshrnují se.

Vlastnosti

Tenké ponožky určené do středních až úzkých lyžařských bot. Rozlišení levé a pravé ponožky pro větší pohodlí. Froté materiál na patě a špičce. Froté polstrování na holeni chrání při kontaktu nohy s botou.

Ergonomie

Rozlišení levé a pravé ponožky pro větší pohodlí. Pružné ponožky, které skvěle drží na chodidle.

Jakou zvolit velikost

Každá velikost ponožek je vhodná pro 3 až 4 klasické velikosti. Elastan používáme u všech našich modelů ponožek, díky němu totiž ponožky dokonale padnou a nebudou se shrnovat. Každý má chodidla jinak velká, vysoká, široká i objemná, proto je velmi důležité, abyste si ponožky před tím, než vyrazíte na lyže, důkladně vyzkoušeli. Pokud budete váhat mezi dvěma velikostmi, doporučujeme zvolit ponožky raději o něco těsnější, než příliš velké.

Záruka

Na lyžařské ponožky se vztahuje dvouletá záruka. Co je naším cílem? Nabízet vám výrobky s dlouhou životností, které se stanou nedílnou součástí vašich zimních radovánek. Protože největší radost máme z toho, když se naše výrobky staly, nebo stanou, součástí některého z vašich nezapomenutelných zážitků.

Koncepce a technologie výrobku

Složení

Ponožky 50% Polyamid , 30% Polyester , 17% Vlna , 3% Elastan

RADY PRO SKLADOVÁNÍ

Před uložením se ujistěte, že je výrobek zcela suchý.

TESTY

Všechny ponožky se testují v laboratoři i v terénu. Při testech se zkoumají: toxikologické vlastnosti a odolnost vůči UV záření, oděru, zrychlenému opotřebení a opakovanému praní. Ponožky Wedze se vymýšlejí a navrhují ve Francii na úpatí Mont Blancu.

Pokyny k údržbě

Perte v pračce - max. 30 °C - běžný postup

Nebělte bělicími prostředky

Nesušte v bubnové sušičce

Nežehlete

Nečistěte chemicky

Podobné produkty

Hodnocení zákazníků

Načítání

Otázky a odpovědi