Dětské lyžařské kalhoty 500 PNF zelené

949 Kč

8645279

Lyžařské kalhoty vyvinuté společně s rodiči. Ideální pro děti, které se chtějí zlepšovat v lyžování. Kalhoty jsou nepromokavé a porostou s nimi.

Hřejivé nepromokavé kalhoty vybavené novým systémem Pull'n'Fit Zip, který umožňuje opravdu rychlé a pohodlné nastavení délky nohavic. Nastavitelný pas i šle (ty lze i sundat).

Barva:

Zelenošedá

Velikost:

průvodce velikostí

Klíčové vlastnosti

HŘEJIVOST

Výplň: vata 100 g/m².Hřejivá podšívka z česaného materiálu.

VODĚODOLNOST

Velmi dobrá: membrána 10 000 mm. Nepropustné švy na hýždích. Návleky.

MOŽNOST NASTAVENÍ

Nastavitelná délka nohavic a šířka pasu. Odepínací a nastavitelné šle.

Vodoodpudivost

Vnější materiál je vodoodpudivý – voda steče a nevsákne se.

Kapsy

Dvě kapsy na zapínání.

ODOLNOST

Výztuhy na nohavicích (odolné vůči hranám).

MOŽNOST OSOBNÍHO UPRAVENÍ

Štítek na podšívce pro vepsání jména dítěte.

Technické informace

Technologie Pull'n'Fit Zip

Systém Pull'n'Fit umožňuje jednoduché a přesné nastavení délky nohavic. S novým systémem Pull'n'Fit Zip už nebudou žádné kalhoty ani příliš krátké, ani příliš dlouhé! Pro zkrácení nohavic stačí vytáhnout zipy.

Hřejivá vatová výplň

Tepelně izolační vlastnosti materiálu umožňují udržovat vhodnou teplotu, takže lyžaři a snowboardisté nepociťují ani chlad, ani horko. Oblečení reaguje na tělesnou aktivitu i teplotu vnějšího prostředí.
Značka Wedze používá jako tepelně izolační materiál vatu. Tu tvoří syntetický materiál na bázi polyesteru, který v sobě zadržuje vzduch. Čím je vlákno silnější, tím více vzduchu v sobě dokáže zadržet, a je tudíž i hřejivější.

Membrána

Membrána je velmi tenká vrstva na vnitřní straně svrchního materiálu. Je hydrofilní, nepropouští vodu do materiálu (sníh, déšť atd.), zároveň však umožňuje odvod tělesné vlhkosti.

Nepropustné hlavní švy

Kromě nepromokavého materiálu jsou kalhoty vybaveny i nepropustnými švy. Švy jsou podlepeny speciálními nepromokavými pásky. Nepropustné švy naleznete na místech nejvíce náchylných k prosáknutí, tedy zejména na hýždích.

Vodoodpudivost

Vodoodpudivost materiálu znamená, že voda po látce stéká a nevsakuje se. Kalhoty jsou vyrobeny z vodoodpudivých materiálů, které prodlužují jejich nepromokavost. Vodoodpudivost je speciální úprava na vnější straně materiálu. Během používání může materiál své vodoodpudivé vlastnosti částečně ztratit.

Odolnost

Nabroušené hrany lyží by při jízdě mohly poškodit spodní lemy kalhot, ty jsou proto vybaveny praktickými výztuhami.

Praktický detail

Nahoře na podšívce se nachází štítek pro vepsání jména dítěte. Dítě tak snáze pozná své oblečení, např. ve školce nebo na horách.

Jak děti správně obléci, aby jim na sjezdovce nebyla zima na nohy?

Před zimou a vlhkostí nohy ochráníte tak, že si oblečete dvě vrstvy: lyžařské spodní oblečení, které odvede pot, a lyžařské kalhoty, které zahřejí a ochrání před nepříznivým počasím.

Koncepce a technologie výrobku

Složení

100% Polyester Hlavní materiál 100% Polyester Vložka 100% Polyester Všitý díl 100% Polyamid Membrána 100% Polyuretan

RADY PRO SKLADOVÁNÍ

Výrobek neskládejte. Skládáním by mohlo dojít k porušení zátěru na látce. Před uložením se ujistěte, že je výrobek zcela suchý.

TESTY

Všechny výrobky Wedze se testují v reálných podmínkách při aktivitě, pro kterou jsou určeny. Ve sněhu, v mrazu, zkrátka za všech podmínek, s nimiž se lze při lyžování setkat. Týmy vývojářů, produktoví manažeři a návrháři se starají o to, aby výrobky odpovídaly skutečným potřebám sportovců.

Pokyny k údržbě

Perte v pračce - max. 30 °C - běžný postup

Nebělte bělicími prostředky

Sušte v bubnové sušičce při nižší teplotě

Nežehlete

Nečistěte chemicky

Hodnocení zákazníků

Načítání

Otázky a odpovědi