Dětské tričko 500 lehké a prodyšné růžové

199 Kč
8556525

Pro psychomotorický vývoj dítěte je nezbytná volnost pohybu. Proto si zvolte toto tričko, které vašemu malému sportovci poskytne dostatečné pohodlí!

Lehké, prodyšné a pružné tričko je ideální na cvičení pro nejmenší. Umožňuje správný rozvoj psychomotorických schopností.

Otázky a odpovědi
Barva: Růžová / Tmavě petrolejová
Velikost: průvodce velikostí

Klíčové vlastnosti

POMÁHÁ ROZVÍJET SAMOSTATNOST

Velký výstřih a pružnost napomáhá snadnému oblékání.

ODVOD POTU

Odvod potu, rychlé schnutí. Dítě zůstane v suchu!

PRUŽNOST

Naprostá volnost pohybu díky pružnému materiálu.

Krytí

Delší zádový díl kryje bedra dítěte.

HEBKOST

Hebký meltonový materiál pro maximum pohodlí.

Technické informace

Testování výrobku

Při vývoji výrobku vybíráme takové materiály a barvy, které jsou pro děti nezávadné, a příslušenství (knoflíky, šňůrky, třpytky), která nemohou spolknout. Ověřujeme, že textilní složky nejsou škodlivé pro případ, že by mělo dítě textil v ústech. Myslíme na bezpečí vašich dětí. Právě tyto detaily činí naše výrobky jedinečnými!

Vývoj dítěte

Při výrobě spolupracujeme s fyzioterapeuty, abychom lépe pochopili psychomotorický vývoj dítěte a nároky na oblečení s ním spojené. "Důležité je, aby se dítě nenechalo odradit. Základem je mu nabídnout takové činnosti, které je schopno zvládnout, které může opakovat, zautomatizovat si je, a osvojit si tak daný úkon“, říká Agathe, fyzioterapeutka podílející se na výrobě.

Aby se dítě naučilo oblékat samo

Jak to děláme? Oblečení má zipy, které se snadno zapínají, široké výstřihy usnadňující oblékání, značky, díky nimž je poznat, jak oblečení patří. Drobné detaily, díky nimž si dítě může postupně osvojit jednotlivé úkony a naučit se oblékat jako dospělý.

Cvičení pro nejmenší

Sport jako okamžik zábavy a objevování pro vaše dítě?Vstupenka do světa sportu. Cvičení pro nejmenší rozvíjí psychomotoriku dítěte a zároveň je zábavné.
Cvičení je určeno pro děti od 1 roku do 6 let a probíhá formou vybudovaných drah s vhodným náčiním.

Přínosy cvičení pro nejmenší

Chodí vaše dítě na cvičení pro nejmenší? Věděli jste, že se za zábavným cvičením schovává skutečný sport, který pomáhá rozvíjet psychomotoriku nejmenších dětí? Díky provádění různých cviků a objevování nových pohybů si děti zlepšují držení rovnováhy, rozvíjí si motoriku a koordinaci pohybů, zkrátka lépe poznávají své tělo a jeho možnosti! Je to skvělý způsob, jak podpořit jeho důvěru v sebe sama.

Jaké oblečení je vhodné na cvičení pro nejmenší?

Chcete pro své dítě pohodlné sportovní oblečení? Tak zvolte výrobky Domyos: tričko, tepláky, legíny či mikina na cvičení! Cílem je volnost pohybu a pohodlné cvičení, kdy si dítě nemusí neustále vytahovat kalhoty či stahovat tričko. Funkčnost výrobku závisí na pokročilostní úrovni.

Koncepce a technologie výrobku

Složení

Hlavní materiál 54% Akryl , 38% Viskóza , 8% Elastan Všitý díl 78% Polyester , 22% Elastan

TESTY

Výrobek prošel testem opakovaného praní a sušení, aby byla zaručena stálost jeho barev a tvaru.Tyto testy probíhaly v nezávislé laboratoři a potvrdily vysokou kvalitu oblečení.

Pokyny k údržbě

Perte v pračce - max. 30 °C - běžný postup

Nebělte bělicími prostředky

Nesušte v bubnové sušičce

Žehlete při maximální teplotě 110 °C - nenapařujte

Nečistěte chemicky

Obrázky

Dětské tričko 500 lehké a prodyšné růžové
Dětské tričko 500 lehké a prodyšné růžové
Dětské tričko 500 lehké a prodyšné růžové

Podobné produkty

Hodnocení zákazníků

Načítání

Otázky a odpovědi