Dětské brusle Play 5 mátové

849 Kč

8739811

Dětské kolečkové brusle jsou vhodné pro začátečníky, kteří se zatím nepouštějí do rychlé jízdy. Jsou vhodné na delší vyjížďky!

Pohodlné, stabilní a nastavitelné brusle na 3 velikosti. Zpevnění a ložiska byla vyvinuta pro bezpečnou jízdu začátečníků.

Barva:

Pastelově mentolová

Velikost:

průvodce velikostí

Klíčové vlastnosti

POHODLÍ

Pohodlí poskytuje vyjímatelná pěnová botička a stélka.

KVALITA SKLUZU

Brusle jsou vybaveny ložisky ABEC 1 ideálními na začátky s bruslením.

DRŽENÍ NA NOZE

Tuhá skořepina a přezky s přesným utažením.

MOŽNOST NASTAVENÍ

Brusle rostou s chodidlem dětí: umožňují nastavení na tři různé velikosti.

Technické informace

Bezpečnostní doporučení

Doporučujeme kompletní výbavu: přilbu, chrániče loktů, kolen i zápěstí. Protože, když se to tak vezme, to, na kterou část těla spadneme, nikdy nemůžeme odhadnout předem.

Jak nastavit velikost bruslí?

Vidíte malé poutko na přední straně botičky? Stačí jej nastavit na požadované číslo. 1 je nejmenší velikost, 2 je střední velikost a 3 je největší velikost. Při manipulaci se uvolňuje a posunuje špička, díky tomu je možné nastavit až 2 další velikosti. Chytré, ne?

Laila, produktová manažerka, radí

Když se dítě poprvé postaví na brusle, jako rodiče máme tendenci ho držet za obě ruce. Je to reflex, ale zároveň špatný nápad. Jak tedy dítěti pomoct? Doveďte ho k zábradlí a řekněte mu, aby zkusilo dělat malé krůčky a drželo se přitom. Pokrok je zaručen.

Brzdy a kolečka z gumy... nebo z plastu?

Guma, na rozdíl od plastu, nepodkluzuje a poskytuje vyšší přilnavost. Vaše dítě se tak může při bruslení snadněji odrážet a účinně brzdit. Guma také podléhá menšímu opotřebení než plast. Pro pracovníky značky Oxelo je bezpečnost prioritou, a to bez ohledu na technickou zdatnost dítěte. Všechny modely bruslí jsme tedy vybavili kolečky a brzdami z gumy, nikoliv z PVC.

Potřebujete brusle opravit nebo provést údržbu?

Kolečka různých velikostí (nebo dokonce svítící), brzdy nebo šroubky naleznete na našich internetových stránkách a v servisním oddělení v prodejnách Decathlon. Montáž a výměna dílů je jednoduchá. Podívejte se také na naše rady a výuková videa na youtube profilu Oxelo: https://www.youtube.com/user/oxelo/videos.

Jak prodloužit životnost koleček?

Některá kolečka podléhají kvůli svému umístění rychlejšímu opotřebení. Pravidelně měňte jejich umístění. Že už skutečně nadešel čas na výměnu, poznáte podle toho, že opotřebení dosáhlo prvního ze sedmi viditelných kroužků na vnitřní straně kolečka.

Jak probíhá testování našich výrobků?

Všechny naše brusle jsou laboratorně testovány. Pomocí těchto testů ověřujeme, že výrobky splňují evropské normy pro používání in-line bruslí. Ale provádíme i testy opotřebení. Laboratorní testy jsou doplněny testy v praxi. U některých z nich se provádí měření, jiné se opírají o pocit hodnotitelů. Výsledek: výrobek je otestován a schválen pro prodej.

Stabilizační sada (kód výrobku 8282768).

Stabilizační sadu je možné přimontovat na dětské brusle PLAY 3 a PLAY 5. Dvě kolečka vzadu dítěti usnadní začátky, poskytnou mu potřebnou stabilitu a dítě si rychle získá potřebnou sebedůvěru.

Záruka

Dva roky kromě součástek, které podléhají opotřebení (kolečka, ložiska a brzda).

Koncepce a technologie výrobku

Složení

Boty ILS 100% Polypropylen Kolečka ILS 50% Polyuretan , 50% Polypropylen Tělo 100% Polypropylen Manžeta ILS 100% Polypropylen Vrchní část – hlavní materiál 100% Polyester Přezky 50% Polyuretan , 50% Polyamid Ložiska 100% Ocel

RADY PRO SKLADOVÁNÍ

Skladujte na suchém místě. Nesušte v blízkosti ohně. Zamezte přímému kontaktu se zdrojem tepla.

Pokyny pro uživatele

V souladu s EN 13843 B (max. 60 kg). Nevhodné do skateparku.

Obrázky

Dětské brusle Play 5 mátové
Dětské brusle Play 5 mátové
Dětské brusle Play 5 mátové
Dětské brusle Play 5 mátové
Dětské brusle Play 5 mátové
Dětské brusle Play 5 mátové
Dětské brusle Play 5 mátové
Dětské brusle Play 5 mátové
Dětské brusle Play 5 mátové
Dětské brusle Play 5 mátové

Hodnocení zákazníků

Načítání

Otázky a odpovědi