Dětské kolečkové brusle Play 3 modro-červené

639 Kč

8366197

Brusle pro úplné začátky nejmenších dětí na bruslích. Začíná vaše dítě s bruslením a má vel. 26 až 36? Pojeďte s námi! stabilizační sada není součástí balení

Je vaše dítě natěšeno na svoji první jízdu na bruslích, ale občas ještě ztrácí rovnováhu? Brusle Play3 jsou stabilní, pevné a nastavitelné až na 3 velikosti. Dítě roste a brusle spolu s ním!

Barva:

Tmavě modrá / Modrá / Červená

Velikost:

průvodce velikostí

Klíčové vlastnosti

POHODLÍ

Pohodlná vnitřní botička je vyrobená z pěnového materiálu.

KVALITA SKLUZU

Speciálně upravená ložiska, která bruslím nedovolí nabrat příliš velkou rychlost

DRŽENÍ NA NOZE

Tuhá skořepina a přezky s přesným utažením.

MOŽNOST NASTAVENÍ

Brusle rostou s chodidlem dětí: umožňují nastavení na až tři různé velikosti.

Technické informace

Bezpečnostní doporučení

Doporučujeme kompletní výbavu: přilbu, chrániče loktů, kolen i zápěstí. Protože, když se to tak vezme, to, na kterou část těla spadneme, nikdy nemůžeme odhadnout předem.

Technické detaily: kolečka a ložiska

U bruslí pro pokročilejší bruslaře často mluvíme o ložiskách ABEC 1 až 7. U těchto bruslí byla ale ložiska speciálně upravena tak, aby umožňovala jen pozvolné zrychlování a zaručila malým nezkušeným dětem maximální bezpečnost. Dalo by se tedy říci, že tyto brusle jezdí pomaleji. Velikost koleček: 63 mm.

Jak nastavit velikost bruslí?

Vidíte malé poutko na přední straně botičky? Stačí jej nastavit na požadované číslo. 1 je nejmenší velikost, 2 je střední velikost a 3 je největší velikost. Při manipulaci se uvolňuje a posunuje špička, díky tomu je možné nastavit až 2 další velikosti. Chytré, ne?

Brusle Play3 zlepšujeme už 8 let společně se začínajícími bruslaři

Ano, už 8 let, to už máme na čem stavět. Navíc brusle pravidelně vylepšujeme i na základě vašich hodnocení. Např. jste nám vnukli myšlenku „stabilizačního šroubu“: malý šroubek, na který půjdou připevnit dvě kolečka, takže vzadu na brusli vznikne „trojkolka“. Jednoduché řešení, které ale zásadně ulehčí první krůčky na bruslích. A nejčerstvější vylepšení se týkalo přezek a utahování. Všem vám velice děkujeme!

Brzdy a kolečka z gumy... nebo z plastu?

Gumová 63mm kolečka na rozdíl od plastových nepodkluzují a poskytují vyšší přilnavost. Vaše dítě se tak může při bruslení snadněji odrážet a účinně brzdit. Guma také podléhá menšímu opotřebení než plast. Pro pracovníky značky Oxelo je bezpečnost prioritou, a to bez ohledu na technickou zdatnost dítěte. Všechny dětské modely bruslí jsme tedy vybavili kolečky a brzdami z gumy, nikoliv z PVC.

Potřebujete brusle opravit nebo provést údržbu?

Kolečka různých velikostí (nebo dokonce svítící), brzdy nebo šroubky naleznete na našich internetových stránkách a v servisním oddělení v prodejnách Decathlon. Montáž a výměna dílů je jednoduchá. Podívejte se také na naše rady a výuková videa na youtube profilu Oxelo: https://www.youtube.com/user/oxelo/videos.

Jak prodloužit životnost koleček?

Některá kolečka podléhají kvůli svému umístění rychlejšímu opotřebení. Pravidelně měňte jejich umístění. Že už skutečně nadešel čas na výměnu, poznáte podle toho, že opotřebení dosáhlo prvního ze sedmi viditelných kroužků na vnitřní straně kolečka.

Jak naše brusle testujeme?

Všechny naše brusle jsou laboratorně testovány. Laboratorní testy umožňují ověřit, že brusle splňují požadavky evropských norem. V laboratoři také musí splnit test opotřebení. Laboratorní testy jsou doplněny testy v praxi. U některých z nich se provádí měření, jiné se opírají o pocit hodnotitelů. Výsledek: výrobek je otestován a schválen pro prodej. Schváleno jezdci v partnerských organizacích sdružující jezdce na kolečkových bruslích.

Stabilizační sada (kód výrobku 8282768).

Stabilizační sadu je možné přimontovat na dětské brusle PLAY3 a PLAY5. Dvě kolečka vzadu dítěti usnadní začátky, poskytnou mu potřebnou stabilitu a dítě si rychle získá potřebnou sebedůvěru. Tato sada je montována na brusle PLAY3 ve vel. 26/28.

Záruka

Dva roky kromě součástek, které podléhají opotřebení (kolečka, ložiska, brzdy).

Hmotnost

26/28 : 1.332 kg
28/30 : 1.41 kg
30/32 : 1.462 kg
32/34 : 1.49 kg
34/36 : 1.546 kg

Koncepce a technologie výrobku

Složení

Podešev 50% Polyuretan , 50% Polypropylen Svršek 70% Polyester , 30% Polypropylen Podšívka 75% Polyester , 25% Polyuretan

RADY PRO SKLADOVÁNÍ

Skladujte na suchém místě. Nesušte v blízkosti ohně. Zamezte přímému kontaktu se zdrojem tepla.

Pokyny pro uživatele

EN 13843B (max 60 kg), s výjimkou vel. 26/28 – EN71 (max 20 kg).

Hodnocení zákazníků

Načítání

Otázky a odpovědi