Dětské boty na suchý zip velikost 20 až 24

429 Kč

8757714

Boty jsou ideálním vybavením pro správný psychomotorický vývoj dítěte. Speciálně navržené pro zajištění prodyšnosti a pohodlí nohou.

Boty byly schváleny ortopedem, jelikož umožňují přirozený ohyb dětského chodidla. Ohebné a pružné boty navíc zajišťují i zpevnění nohy.

Barva:

Sépiová

Velikost:

průvodce velikostí

Klíčové vlastnosti

RESPEKTUJE PSYCHOMOTORICKÝ VÝVOJ

Respektují přirozený pohyb a vývoj dětského chodidla.

Pomáhá rozvíjet samostatnost

Snadné obouvání díky suchým zipům a označení pravé/levé boty.

Prodyšnost

Prodyšný síťovinový materiál nechává chodidlo volně dýchat.

Podešev nezanechává šmouhy

Podešev nezanechává barevné šmouhy na podlaze.

SNADNÁ ÚDRŽBA

Lze prát v pračce na 30 °C.

Technické informace

Obuv vhodná pro malé děti

Při výběru materiálu jsme dbali na to, aby byly boty maximálně pružné a lehké, a tak nikterak netlačily, a aby při jejich nošení měly děti pocit téměř bosých nohou. Boty nohy chrání, ale zároveň nijak chodidlo neomezují v pohybu, a tak jsou ideální na každodenní použití.

Pro větší samostatnost dětí

Díky širokému vstupu boty rodiče dětem snadno nazují, snadno si je obují i děti. Jelikož chceme děti zábavnou formou podporovat při osvojování si nových schopností, na stélku jsme nechali natisknout puzzle mráčku, který označuje pravou a levou botu. Teprve ve věku 5-6 let je dítě schopno rozlišit pravou a levou ruku.

Jak vybrat správnou dětskou obuv?

Od 1 do 2 let (velikost 20–24): se dítě učí chodit. Chodidla jsou plochá, zaoblená a nohy baculaté: pružná obuv I Learn poskytuje optimální podmínky pro přirozený růst. Od 3 do 6 let (velikost 25 až 28): se dítě naučí lépe chodit, začne běhat a skákat. Nohy se osvalují a protahují, začíná se vytvářet klenba chodidla. Obuv I Move je pružná a zajišťuje dobré zpevnění paty.

Jak vybrat správnou velikost

Velikost boty snadno ověříte: vyjměte stélku a položte ji na zem. Umístěte chodidlo dítěte na stélku tak, aby byla pata v rovině s koncem stélky. Pokud se prsty nacházejí ve vyšrafované části stélky, vybrali jste správnou velikost. Od 12 měsíců do 3 let dítěte dochází k nejrychlejšímu růstu chodidla. Podívejte se na naše webové stránky na odkaz „Jak vybrat správnou velikost obuvi“.

Koncepce a technologie výrobku

Složení

Podešev 70% Syntetický kaučuk , 30% Guma Svršek 30% Bavlna, 30% Polyester , 20% Bavlna, 20% Polyuretan Podšívka 100% Polyester

Pokyny k údržbě

Perte v pračce - max. 30 °C - běžný postup

Nebělte bělicími prostředky

Nesušte v bubnové sušičce

Nežehlete

Nečistěte chemicky

Hodnocení zákazníků

Načítání

Otázky a odpovědi