Dětské boty na suchý zip I Learn velikost 20 až 24

299 Kč

8643424

Boty jsou určeny pro děti na veškerá venkovní dobrodružství. Na stélce naleznete značky pro pravou/levou botu.

Boty byly schváleny ortopedem, jelikož umožňují přirozený ohyb dětského chodidla. Ohebné a pružné boty navíc zajišťují i zpevnění nohy.

Barva:

Starorůžová / Bílá

Velikost:

průvodce velikostí

Klíčové vlastnosti

RESPEKTUJE PSYCHOMOTORICKÝ VÝVOJ

Pružnost: pružná podešev.

Pomáhá rozvíjet samostatnost

Díky širokému vstupu se snadno nazouvají. Obláčky označují pravou a levou botu.

Vodoodpudivost

Materiál odolá v mrholení.

Podešev nezanechává šmouhy

Nešpinící bílá podrážka nenechává stopy na podlaze.

Technické informace

Obuv vhodná pro malé děti

Při výběru materiálu jsme dbali na to, aby byly boty maximálně pružné a lehké, a tak nikterak netlačily, a aby při jejich nošení měly děti pocit téměř bosých nohou. Boty nohy chrání, ale zároveň nijak chodidlo neomezují v pohybu, a tak jsou ideální pro začínající chodce.

Pro větší samostatnost dětí

Díky širokému vstupu boty rodiče dětem snadno nazují, snadno si je obují i děti. Jelikož chceme děti zábavnou formou podporovat při osvojování si nových schopností, na stélku jsme nechali natisknout puzzle mráčku, který označuje pravou a levou botu. Boty jsou tak skvělým pomocníkem, který napomáhá těm nejmenším v osvojování si nových dovedností.

Kterou botu na kterou nohu? To je občas oříšek!

Během 5. a 6. roku života je dítě schopné rozlišovat pravou a levou stranu. Chtěli jsme mu to usnadnit, a tak jsme na stélku i podešev umístili značku, která mu pomůže si obout boty na správnou nohu. Jedná se o puzzle obláčku na stélce
a o dvě tlapky směřující k sobě na podešvi.

Jak vybrat správnou dětskou obuv?

Od 1 do 2 let (velikost 20–24): se dítě učí chodit. Chodidla jsou plochá, zaoblená a nohy baculaté: pružná obuv I Learn poskytuje optimální podmínky pro přirozený růst. Od 3 do 6 let (velikost 25 až 28): se dítě naučí lépe chodit, začne běhat a skákat. Nohy se osvalují a protahují, začíná se vytvářet klenba chodidla. Obuv I Move je pružná a zajišťuje dobré zpevnění paty.

Jak vybrat správnou velikost

Velikost boty snadno ověříte: vyjměte stélku a položte ji na zem. Umístěte chodidlo dítěte na stélku tak, aby byla pata v rovině s koncem stélky. Pokud se prsty nacházejí ve vyšrafované části stélky, vybrali jste správnou velikost. Od 12 měsíců do 3 let dítěte dochází k nejrychlejšímu růstu chodidla. Podívejte se na naše webové stránky na odkaz „Jak vybrat správnou velikost obuvi“.

60 minut fyzické aktivity denně

Pro zdravý vývoj dítěte by se podle doporučení WHO mělo dítě věnovat fyzické aktivitě alespoň 180 minut denně. Po dosažení 3 let by pak mělo věnovat alespoň 60 minut středně náročnému až náročnému cvičení!Sportovní aktivita od útlého věku přispívá ke správnému fyzickému i intelektuálnímu rozvoji dítěte. Osvojení si správného životního stylu již odmala napomáhá předcházet nemocem v dospělosti.

Koncepce a technologie výrobku

Složení

Svršek 100% Polyuretan Podešev 100% Styren butadien styren Podšívka 90% Polyester , 10% Polyuretan

Pokyny k údržbě

Před prvním použitím umyjte/vyperte. Nečistěte chemicky.

Obrázky

Dětské boty na suchý zip I Learn velikost 20 až 24
Dětské boty na suchý zip I Learn velikost 20 až 24

Hodnocení zákazníků

Načítání

Otázky a odpovědi