VELIKOST 25-30
Dětské boty velikost 25 až 30
Dětské boty velikost 25 až 30
Dětské boty velikost 25 až 30
Dětské boty velikost 25 až 30
Dětské boty velikost 25 až 30
Dětské boty velikost 25 až 30
Dětské boty velikost 25 až 30
Dětské boty velikost 25 až 30
Dětské boty velikost 25 až 30

Dětské boty velikost 25 až 30

449 Kč

8667776

Boty jsme vyvinuli pro malé děti na cvičení.

Pohodlné a lehké boty pro nejmenší na cvičení zajišťují vynikající zpevnění nohy, jsou poddajné, a tak poskytují pohodlí i maximální prodyšnost.

Barva:

Černomodrá / Bílá káva / Okrová

Velikost:

průvodce velikostí

Klíčové vlastnosti

RESPEKTUJE PSYCHOMOTORICKÝ VÝVOJ

Jsou pružné (ohebná podešev) a zpevňující (opatek).

Pomáhá rozvíjet samostatnost

Označení pravé a levé boty, pásek na suchý zip a široký vstup.

SNADNÉ POUŽITÍ

Praktické: vyjměte stélku, abyste zjistili, zda máte správnou velikost.

Prodyšnost

Prodyšný materiál umožňuje noze dýchat.

PRUŽNOST

Podešev je ohebná díky flexním drážkám na špičce.

DRŽENÍ NA NOZE

Opatek perfektně zpevňuje patu chodidla.

PROTISKLUZOVÉ VLASTNOSTI

Protiskluzová podešev nezanechává barevné šmouhy.

Technické informace

Obuv vhodná pro malé děti

Mezi 1. a 6. rokem je velmi důležitý správný rozvoj a růst chodidla. Naše obuv vyhovuje specifickým potřebám dětské nohy v každé fázi jejího vývoje.

Jak vybrat správnou dětskou obuv?

Ve věku 12 měsíců až 2 let (velikost 20 až 24) se dítě učí chodit. Chodidla jsou plochá, zaoblená a nohy baculaté: pružná obuv I Learn poskytuje optimální podmínky pro přirozený růst. Ve 3 až 6 letech (velikost 25–30) se dítě naučí lépe chodit, začne běhat a skákat. Nohy se osvalují a protahují, začíná se vytvářet klenba chodidla. Obuv I Move je pružná a zajišťuje dobré zpevnění paty.

Popis obuvi pro děti od 3 do 6 let

Dítě od 3 do 6 let běhá a skáče, potřebuje tedy obuv, která ochrání chodidlo a poskytne mu volnost pohybu. Obuv Domyos I Move navíc zaručuje perfektní zpevnění paty. V tomto věku probíhá rychlý vývoj (dítě roste, nabírá svaly) a zvyšuje se i náročnost fyzické aktivity (intenzita a trvání). Dítě proto potřebuje obuv, která chodidlo zpevní a ochrání.

Jak vybrat správnou velikost

Velikost boty snadno ověříte: vyjměte stélku a položte ji na zem. Umístěte chodidlo dítěte na stélku tak, aby byla pata v rovině s koncem stélky. Pokud se prsty nacházejí ve vyšrafované části stélky, vybrali jste správnou velikost. Od 12 měsíců do 3 let dítěte dochází k nejrychlejšímu růstu chodidla. Podívejte se na naše webové stránky na odkaz „Jak vybrat správnou velikost obuvi“.

Obuv s klenbou, či bez ní?

Po narození jsou dětská chodidla plochá. Klenba chodidla se začíná utvářet od chvíle, kdy se začínáme učit chodit, a to zejména díky přirozenému vývoji svalů. Z tohoto důvodu není v období dětského růstu nutné poskytovat chodidlu v botě oporu klenby (pokud odborník neporadí jinak).

Příznivé účinky sportu od útlého věku

Sportovní aktivita od útlého věku přispívá ke správnému fyzickému i intelektuálnímu rozvoji dítěte. Osvojení si správného životního stylu již odmala napomáhá předcházet nemocem v dospělosti. Kolektivní sportovní aktivity navíc podporují socializaci a osobnostní rozvoj dítěte.

Fyzický a duševní rozvoj

Jak rozvíjí fyzické schopnosti?Rozvoj psychomotoriky, rovnováhy a koordinace pohybů, rozvoj síly a obratnosti,podpora růstu,boj proti obezitě.Jak sport napomáhá psychice dítěte?Zisk sebedůvěry,snazší začlenění do společnosti,úspěchy ve škole a odbourání stresu a úzkosti.

Cvičení

Víte, v čem spočívá cvičení s malými dětmi?
Jedná se o cvičení pro děti od 10 měsíců do 6 let, při němž zábavnou formou na drahách postavených z různého nářadí rozvíjí psychomotoriku. Cvičení díky různým cvikům a rozdílným aktivitám napomáhá objevovat a rozvíjet své pohybové schopnosti.
Jsou to otevřené dveře k dalším sportům.

Příznivé účinky cvičení

Cvičení přispívá k rozvoji psychomotorických schopností dítěte, zejména motoriky, koordinace pohybů a rovnováhy. Jednotlivé cviky jako lezení, skákání, přetáčení atd. navíc dodávají vašemu dítěti na sebedůvěře.

Koncepce a technologie výrobku

Složení

Podešev 100% Syntetický kaučuk Svršek 70% Polyester , 30% Polyuretan Podšívka 100% Polyester

RADY PRO SKLADOVÁNÍ

Výrobek skladujte na suchém, tmavém a větraném místě.

TESTY


Všechny naše cvičky Domyos prošly testy v laboratořích (např. pro ověření přilnavosti podrážky). Naše výrobky rovněž ctí závazky Decathlonu v oblasti toxikologie.
Všechny cvičky Domyos prošly testováním v praxi, kdy je vyzkoušeli malí sportovci při cvičení.

Schváleno

Díky spolupráci s pedology může náš vývojový tým vyhodnocovat, jak naše obuv ovlivňuje chůzi malých dětí.

Pokyny k údržbě

Perte v ruce.

Hodnocení zákazníků

Načítání

Otázky a odpovědi