Dětské běžkařské boty na klasiku 140

1 799 Kč

Boty na klasiku pro děti na příležitostné tréninky v rekreačním tempu.

Díky širokému provedení, hřejivé podšívce a překrytým tkaničkám jsou boty 140 velice pohodlné. Skvěle izolují a chrání před nepříznivými podmínkami.

Otázky a odpovědi

Barva:

Černá

Velikost:

průvodce velikostí

Klíčové vlastnosti

HŘEJIVOST

Hřejivá podšívka a klopa přes tkaničky pro ochranu před chladem.

POHODLÍ

Volný střih zajišťuje pohodlí.

DRŽENÍ NA NOZE

Lehké zpevnění chodidla.

KOMPATIBILITA

Kompatibilní s vázáním NNN, Prolink a Turnamic.

NÍZKÁ HMOTNOST

762 g ve velikosti 38.

Technické informace

1 - Boty na klasiku

Boty na klasiku mají nízký svršek a měkkou podrážku, která zaručuje pohodlný ohyb nohy při odrazu a vynikající volnost pohybu.

2 - Boty vhodné pro moji úroveň a mé potřeby

Vyberte si boty vhodné pro vaší výkonnostní úroveň. Pokud nejste začátečníci, tak v botách pro začátečníky neuděláte velký pokrok. Naopak v botách pro zkušené budete jako začátečníci pociťovat nepohodlí, protože jsou méně tolerantní vůči chybám v technice.
Začátečníci, upřednostněte pohodlí a hřejivost. Pokročilí, zvolte boty, které vám nabízí nejlepší poměr pohodlí a volnosti pohybu. Zkušení, vybírejte boty tuhé, lehké, ideálně karbonové.

3 - Boty 150, skvělé do začátků

Máte chuť si vyzkoušet jízdu na běžkách klasickým stylem v rekreačním tempu, tzn. spíše chodit, občas se sklouznout, kochat se přitom přírodou, ale nechcete, aby vás bolely nohy nebo vám na ně byla zima?
Pak jsou boty 150 pro vás jako dělané. Jsou to boty ideální pro začátečníky, pohodlné a hřejivé, ve kterých si budete pohyb na běžkách užívat od první minuty!

Koncepce a technologie výrobku

Složení

Svršek 100% Polyvinylchlorid Podešev 90% Termoplastický polyuretan , 10% Kovové vlákno Podšívka 90% Polyester , 10% Termoplastický polyuretan

RADY PRO SKLADOVÁNÍ

Vyndejte vnitřní vložky a boty dostatečně roztáhněte, aby mohly dobře vyschnout. Až budou boty i vložky úplně suché, vložky do bot vraťte a uložte do obalu.

Pokyny pro uživatele

Kompatibilní se standardy vázání: NNN, Prolink a Turnamic.

TESTY

Všechny naše výrobky jsou testované v terénu v reálných podmínkách testovací skupinou profesionálů: instruktory, trenéry a sportovci, kteří se běhu na lyžích věnují pravidelně.Naše obuv také prochází laboratorními testy (ohýbání, odírání, ochrana před chladem, nepropustnost, přilepení podrážky, rozepínání a zapínání zipu, uchycení tkaniček...), kde se ověřuje odolnost a kvalita materiálů.

Pokyny k údržbě

Neperte

Nebělte bělicími prostředky

Nesušte v bubnové sušičce

Nežehlete

Nečistěte chemicky

Podobné produkty

Hodnocení zákazníků

Načítání

Otázky a odpovědi