Dětská tenisová raketa TR990 Power 26

1 799 Kč
Kód : 8668371

Tenisová raketa pro děti s výškou 141–150 cm na turnaje.

Raketa TR990 Power 26 byla inspirována špičkovým modelem TR990 Pro, a poskytuje tak skvělou kombinaci razance, ovladatelnosti a kontroly odpalu. Ideální raketa pro závodní hráče.

• Doprava zdarma od 1700 Kč
      (nevztahuje se na produkty marketplace a nadrozměrné zásilky)

Klíčové vlastnosti

VÝKON

Hmotnost 255 g a tuhost 68 Ra poskytují vysokou razanci.

Ovladatelnost

Skvělá ovladatelnost díky švihové hmotnosti 225 kg/cm² a vyvážení ve vzd. 32 cm.

KONTROLA TRAJEKTORIE

Skvělá stabilita při dopadu. Výpletový vzorec 16 × 19. Plocha výpletu 645 cm².

Vyvážení

Vyvážení ve vzdálenosti 32 cm zaručuje, že tento model rakety patří mezi ty nejlépe ovladatelné.

Swingweight

Švihová hmotnost s výpletem: 245 kg.cm². Švihová hmotnost je tíha rakety, kterou pociťujete při jejím pohybu. Měří se v kg.cm².

Tuhost

Tuhost 68 RA. Čím je hodnota RA vyšší, tím je raketa tužší a méně se deformuje při dopadu míče. S vyšší tuhostí rakety roste také její razance. Díky hodnotě 68 RA je raketa TR990 26 jednou z tužších, a tedy i razantnějších ve své kategorii.

Výplet

16 × 19

Koncepce a technologie výrobku

Složení

Rám 100% Karbonové vlákno Bumper Grommet 100% Polyamid

RADY PRO SKLADOVÁNÍ

Skladujte v obalu na raketu či v izotermickém obalu, abyste předešli výrazným výkyvům teplot.

TESTY

Raketu TR990 Power 26" testovali mladí hráči tenisu během celé tenisové sezóny (během tréninků i turnajů). Během testů byla prokázána ovladatelnost, stabilita a razance rakety.

Schváleno

Dětskou raketu TR990 Power již rok používá desítka mladých francouzských tenistů a tenistek, kteří závodí ve své kategorii na celostátní úrovni. Prošla tedy náročnými testy, které představují turnaj Multi Chance či Tennis Europe apod. Jedna z našich partnerských hráček dokonce zvítězila na mistrovství Francie. Naši partneři z řad certifikovaných trenérů si tuto raketu jednoznačně zamilovali!