Dětská tenisová raketa TR130 velikost 17" modrá

399 Kč

8540255

Tenisová raketa pro mladé začínající hráče měřící méně než 100 cm.

Díky šesti různým technologiím vyvinutým ve spolupráci s trenéry a dětmi je tato raketa ideální na první výměny.

Barva:

Modrá / Černá

Online objednávka
Dostupné
Rezervace na prodejně - bezplatné vyzvednutí od 1 hodiny

Klíčové vlastnosti

SNADNÉ UČENÍ

Raketa je vybavena šesti technologiemi, které usnadňují správný úchop.

Ovladatelnost

Ovladatelná a lehká raketa (176 g) usnadňuje první tenisové výměny.

TOLERANCE

Velikost hlavy (425 cm²) zmírňuje chyby při centrování.

Technické informace

Umístění rukou

Dvě oblasti na rukojeti udávají správnou polohu rukou. Dominantní rukou byste měli raketu držet na spodní části rukojeti, která není nijak označena. Druhou rukou, zejména při obouručním bekhendu, byste raketu měli držet za vroubkovanou část rukojeti. Takový úchop zajistí razanci a stabilitu při úderu.

Úchop rakety

Díky barevnému rozlišení horní a spodní poloviny držadla rakety pomáhá tato raketa malým hráčům provést forhendy, bekhendy i podání technicky správně. Dítě by raketu mělo držet tak, aby v následujících situacích zůstaly nezakryté následující části: žlutá zóna při forhendu, bílá zóna při podání a šedá zóna při bekhendu. Při úderu tak bude hlava rakety směřovat správným směrem a úder bude proveden správně.

Pozice vítězů

Při čekání na míč by dítě mělo držet raketu tak, aby před sebou vidělo obličej postavičky namalované na rámu. V kombinaci s mírným rozkročením a ohnutými koleny zaujme pozici vítězů, která mu pomůže řádně odehrát míč.

Umístění volné ruky

Při přípravě na odpal hraje druhá ruka zásadní úlohu při stabilizaci rakety a správném provedení odpalu. Ruka by tak měla ležet na úrovni středu rakety. Proto jsme na toto místo umístili vizuální i dotykové rozlišovací body, díky nimž dítě správnou pozici ruky ucítí.

Příprava na odpal

Na konec rakety jsme namalovali postavičku, jejímž účelem je přispět k širokému a uvolněnému pohybu paží. Na počátku pohybu se musí postavička dívat směrem, odkud letí míč. Na konci pohybu se musí opět dívat za vzdalujícím se míčem. Dítě tak snáze zaujme správný postoj na začátku i konci pohybu.

Centrování odpalů

Uprostřed výpletu se nachází bíle označené místo ve tvaru míče. Při pokusu odpálit míč v tomto místě se bude dítě soustředit na správné vycentrování úderu a pozici rakety. Výsledkem bude účinnější odpal, který bude příjemnější i pro dítě. Právě údery z prostředka rakety jsou nejsilnější, nejpřesnější a způsobují nejmenší vibrace.

Technický popis

Hmotnost: 176 g. Vyvážení: 21 cm. 43 cm. Plocha výpletu: 425 cm².

Složení

Hliníkový rám zvyšuje odolnost rakety.

Koncepce a technologie výrobku

Složení

Výplet 100% Hliník Racket handle 100% Polyuretan Racket String 100% Polyamid Bumper Grommet 100% Polyamid Grip 100% Polyuretan Racket Top Cap 100% Polyamid Racket end cap 100% Polyamid

RADY PRO SKLADOVÁNÍ

Chraňte před náhlými změnami teplot.

TESTY

Tuto raketu testovalo mnoho hráčů tenisu, kteří na ní ocenili zejména stylovost, odolnost a snadnost, se kterou se s ní hraje.

Schváleno

Pedagogické koncepce použité u této rakety testovali certifikovaní trenéři tenisu. Společně s nimi jsme navrhli tuto raketu, která je na učení techniky jako dělaná. Trenéři se o ní mohou opřít při lekcích a pomoci tak dětem při postupném zlepšování techniky zábavnou formou.

Hodnocení zákazníků

Načítání

Otázky a odpovědi