Dětské boty I Move

399 Kč

8524743

Boty jsou ideální pro děti s chodidlem o velikosti nad 25. Pro baculatá chodidla začínajících chodců je určený model I Learn ve velikostech 20 až 24.

Boty jsou určené pro nejmenší: maximální poddajnost a zpevnění nohy. Vyjímatelná stélka usnadňuje výběr správné velikosti.

Barva:

Světle růžová / Pastelová zářivě lososová / Černomodrá

Velikost:

průvodce velikostí

Klíčové vlastnosti

RESPEKTUJE PSYCHOMOTORICKÝ VÝVOJ

Respektují přirozený růst a vývoj dětských chodidel.

Prodyšnost

Obuv je vybavena prodyšným svrškem.

PRUŽNOST

Podešev je ohebná díky flexním drážkám na špičce.

DRŽENÍ NA NOZE

Opatek perfektně zpevňuje patu chodidla.

SNADNÉ POUŽITÍ

Praktické: vyjměte stélku, abyste zjistili, zda máte správnou velikost.

PROTISKLUZOVÉ VLASTNOSTI

Protiskluzová podešev nezanechává barevné šmouhy.

Technické informace

Obuv vhodná pro malé děti

Mezi 1. a 6. rokem je velmi důležitý správný rozvoj a růst chodidla. Naše obuv vyhovuje specifickým potřebám dětské nohy v každé fázi jejího vývoje.

Jak vybrat správnou dětskou obuv?

Ve věku 12 měsíců až 2 let (velikost 20 až 24) se dítě učí chodit. Chodidla jsou plochá, zaoblená a nohy baculaté: pružná obuv I Learn poskytuje optimální podmínky pro přirozený růst. Ve 3 až 6 letech (velikost 25–30) se dítě naučí lépe chodit, začne běhat a skákat. Nohy se osvalují a protahují, začíná se vytvářet klenba chodidla. Obuv I Move je pružná a zajišťuje dobré zpevnění paty.

Popis obuvi pro děti od 3 do 6 let

Dítě od 3 do 6 let běhá a skáče, potřebuje tedy obuv, která ochrání chodidlo a poskytne mu volnost pohybu. Obuv Domyos I Move navíc zaručuje perfektní zpevnění paty. V tomto věku probíhá rychlý vývoj (dítě roste, nabírá svaly) a zvyšuje se i náročnost fyzické aktivity (intenzita a trvání). Dítě proto potřebuje obuv, která chodidlo zpevní a ochrání.

Jak vybrat správnou velikost

Velikost boty snadno ověříte: vyjměte stélku a položte ji na zem. Umístěte chodidlo dítěte na stélku tak, aby byla pata v rovině s koncem stélky. Pokud se prsty nacházejí ve vyšrafované části stélky, vybrali jste správnou velikost. Od 12 měsíců do 3 let dítěte dochází k nejrychlejšímu růstu chodidla. Podívejte se na naše webové stránky na odkaz „Jak vybrat správnou velikost obuvi“.

Obuv s klenbou, či bez ní?

Po narození jsou dětská chodidla plochá. Klenba chodidla se začíná utvářet od chvíle, kdy se začínáme učit chodit, a to zejména díky přirozenému vývoji svalů. Z tohoto důvodu není v období dětského růstu nutné poskytovat chodidlu v botě oporu klenby (pokud odborník neporadí jinak).

Příznivé účinky sportu od útlého věku

Sportovní aktivita od útlého věku přispívá ke správnému fyzickému i intelektuálnímu rozvoji dítěte. Osvojení si správného životního stylu již odmala napomáhá předcházet nemocem v dospělosti. Kolektivní sportovní aktivity navíc podporují socializaci a osobnostní rozvoj dítěte.

Fyzický a duševní rozvoj

Jak rozvíjí fyzické schopnosti?Rozvoj psychomotoriky, rovnováhy a koordinace pohybů, rozvoj síly a obratnosti,podpora růstu,boj proti obezitě.Jak sport napomáhá psychice dítěte?Zisk sebedůvěry,snazší začlenění do společnosti,úspěchy ve škole a odbourání stresu a úzkosti.

Cvičení

Víte, v čem spočívá cvičení s malými dětmi?
Jedná se o cvičení pro děti od 10 měsíců do 6 let, při němž zábavnou formou na drahách postavených z různého nářadí rozvíjí psychomotoriku. Cvičení díky různým cvikům a rozdílným aktivitám napomáhá objevovat a rozvíjet své pohybové schopnosti.
Jsou to otevřené dveře k dalším sportům.

Koncepce a technologie výrobku

Složení

Podešev 100% Syntetický kaučuk Svršek 60% Polyester , 40% Polyuretan Podšívka 100% Polyester

RADY PRO SKLADOVÁNÍ

Výrobek skladujte na suchém, tmavém a větraném místě.

TESTY


Všechny naše cvičky Domyos prošly testy v laboratořích (např. pro ověření přilnavosti podrážky). Naše výrobky rovněž ctí závazky Decathlonu v oblasti toxikologie.
Všechny cvičky Domyos prošly testováním v praxi, kdy je vyzkoušeli malí sportovci při cvičení.

Schváleno

Schváleno ortopedem. Díky spolupráci s pedology může náš vývojový tým vyhodnocovat, jak naše obuv ovlivňuje chůzi malých dětí.

Pokyny k údržbě

Perte v ruce.

Hodnocení zákazníků

Načítání

Otázky a odpovědi