Dětská snowboardová bunda SNB 500 modrá

1 399 Kč

8573510

Velmi hřejivá a nepromokavá bunda na snowboard s mnoha různými praktickými detaily. Ideální na pravidelné nebo časté použití.

Bunda je delší a má dlouhé rukávy s manžetami s otvorem na palec, které zabraňují vnikání sněhu do rukávů. Na bocích a na loktech je materiál vyztužený. Bunda má sněžný pás, kapsu na skipas...

Barva:

Bouřkově modrá / Černošedá

Velikost:

průvodce velikostí

Klíčové vlastnosti

HŘEJIVOST

Vatová výplň (imitace peří) 150 g/m². Podšívka z recyklovaného fleecu.

VODĚODOLNOST

Zátěr (10 000 mm), nepropustné švy. Kapuce pasuje na přilbu.

OMEZENÍ VNIKÁNÍ SNĚHU

Vnitřní manžety s otvorem na palec, sněžný pás, ochrana obličeje.

ODOLNOST

Materiály odolné vůči oděru. Výztuhy na loktech a na bocích.

Kapsy

5 kapes včetně vnitřní kapsy na telefon, kapsy na skipas a náprsní kapsy.

SNADNÉ POUŽITÍ

Kapuce se suchým zipem, který ji zafixuje ve srolované pozici.

MOŽNOST NASTAVENÍ

Nastavitelné manžety. Nastavitelný sněhový pás.

MOŽNOST OSOBNÍHO UPRAVENÍ

Štítek na vepsání jména dítěte.

Technické informace

Zabránění vnikání sněhu

Dětská snowboardová (lyžařská) bunda byla navržena tak, aby se zamezilo vnikání sněhu:
na záda: sněhový pás + prodloužený zádový díl; zápěstí: dlouhé rukávy + manžety s otvorem na palec; a za krk: vysoký límec se zipem + kapuce se suchým zipem, který ji zafixuje ve srolované pozici, čímž chrání krk pod přilbou. Kapuci lze také přetáhnout přes helmu.

Zamezení vnikání sněhu pod bundu kolem zápěstí

Bunda byla navržena a testována k souběžnému použití s rukavicemi MI 500 JR Protect, které se zastrkávají do rukávů (což dítě zvládne samo tak od 8 let, 6leté možná bude mít ještě potíže).
Vnikání sněhu do rukávů zabraňuje:
1. vnitřní manžeta s otvorem na palec, aby se rukáv nevyhrnoval,
2. rukavice, které sahají až za zápěstí, 3. vnější rukáv bundy, který všechno překrývá.

Hřejivost

Na bundě jsou použity dvě gramáže výplně: 150 g/m² na trupu (+ fleecová podšívka) a 100 g/m² na rukávech.

Nepromokavost

Lyžařské a snowboardové dětské bundy a kalhoty jsou z nepromokavého materiálu a mají nepropustné švy. Švy jsou tepelně podlepeny speciálními nepromokavými pásky. Všechny švy u tohoto výrobku jsou nepropustné.

Co je to vodoodpudivost?

Vodoodpudivosti je dosaženo pomocí speciální úpravy vnější strany materiálu. Díky této úpravě voda po látce stéká a nevsakuje se. Materiál tudíž nenasákne vodou a zůstává lehký a hřejivý. Tuto úpravu je třeba obnovovat po celou dobu životnosti výrobku (přibližně po každém druhém až třetím praní). Všechny naše nepromokavé bundy na snowboard mají vodoodpudivou úpravu.

5 kapes

Tato dětská snowboardová bunda je určená na pravidelné až časté použití a má mnoho praktických kapes:
2 kapsy na zip na přední straně, vnější náprsní kapsu na zip, vnitřní kapsu na zip s otvorem na sluchátka, malou kapsu na zip na levém rukávu určenou na skipas.

Kapuce pod helmou

Prakticky nevyhnutelnou částí jízdy na snowboardu jsou i pády, při kterých se sníh může dostat pod bundu. Aby se to nestávalo často, byly kapuce a límec navrhovány jako jeden celek. Kapuci lze využít místo šály, tudíž si můžete být jistí, že sníh neskončí za krkem. Kapuci stačí čtyřikrát přeložit a zajistit suchým zipem ve vyšší poloze, ve které vyplní prostor pod helmou. Límec pak stačí klasicky dopnout, tím se zafixuje i kapuce.

Kapuce přes helmu

Kapuce u této bundy byla navržena tak, aby se dala přetáhnout přes helmu pokud např. silně fouká nebo vytrvale sněží. Před nasazením je potřeba rozepnout límec (asi 10 cm), pak kapuci natáhnout přes helmu a límec zase dopnout. Před nepřízní počasí pak bude chráněná nejen helma, ale také ústa a nos.

Jak dítě na sjezdovku obléct tak, aby mu nebyla zima?

Aby tělo zůstalo v teple a suchu, doporučujeme dodržovat pravidlo 3 funkčních vrstev: 1. vrstva neboli „druhá kůže“ udržuje tělo v suchu. 2. vrstva je izolační a zadržuje teplo. 3. vrstva je ochranná, chrání tělo v nepříznivém počasí.

Jsou použité materiály odolné? A jakou mají životnost?

Na výrobek poskytujeme pětiletou záruku.Zároveň nabízíme i možnost opravy, pokud byste si výrobek nedopatřením poničili. Pro více informací o tom, jak v takovém případě postupovat, nás můžete kontaktovat přes naše stránky decathlon.cz. Výběru odolných materiálů určených na výrobu lyžařského a snowboardového oblečení je věnována mimořádná péče.

Voda často prosakuje v místech prošití. Jsou švy u této bundy nepromokavé?

Jednotlivé díly nepromokavého materiálu jsou mezi sebou spojeny nepropustnými švy. Švy jsou tepelně podlepeny speciálními nepromokavými pásky. U tohoto výrobku jsou všechny švy nepropustné.

Jak bundu prát?

Pro zachování funkčních vlastností a dlouhé životnosti perte v pračce na 30 °C v programu na syntetiku. Perte naruby. Perte s minimem pracího prášku. Nepoužívejte aviváž. Ždímejte nejlépe ručně. Sušte na ramínku na teplém a větraném místě. Nečistěte chemicky. Nepokládejte na radiátor. Nepromokavost lze obnovit pomocí impregnačního spreje na textil. Věnujte pozornost informacím uvedeným na štítku.

Jak výrobek udržovat?

Pro zachování funkčních vlastností a dlouhé životnosti perte výrobek v pračce na 30 °C.Zvolte program na syntetické materiály. Perte naruby. Používejte malé množství pracího prášku. Nepoužívejte aviváž. Ždímejte nejlépe ručně. Sušte na ramínku na teplém a větraném místě. Nečistěte chemicky. Nepokládejte na radiátor. Nepromokavost lze obnovit pomocí impregnačního spreje na textil.

Jak funguje záruka?

Záruka platí 5 let od data uvedeného na účtence. Výrobek, na který se vztahuje záruka, bude zdarma opraven nebo vyměněn. Záruka se vztahuje na všechny vady výrobku kromě těch, které vznikly běžným opotřebením nebo nesprávným či nestandardním používáním.
Podmínky záruky naleznete zde: https://blog.decathlon.cz/znacka-dreamscape-petileta-zaruka-na-obleceni/.

Koncepce a technologie výrobku

Složení

Hlavní materiál 100% Polyamid Postranní 100% Polyester Manžeta ILS 80% Polyamid , 20% Elastan Vložka 100% Polyester 100% Polyester Brzda 100% Polyuretan

RADY PRO SKLADOVÁNÍ

Skladujte pověšené na ramínku. Výrobek neskládejte. Skládáním by mohlo dojít k porušení membrány nebo zátěru na látce. Před uložením se ujistěte, že je výrobek zcela suchý.

TESTY

Všechny výrobky Dreamscape určené na snowboard se testují v reálných podmínkách přímo na svahu. Ve sněhu, v mrazu, zkrátka za všech podmínek, s nimiž se lze při lyžování či snowboardingu setkat. Týmy vývojářů, produktoví manažeři a návrháři se starají o to, aby výrobky odpovídaly skutečným potřebám sportovců.

Pokyny k údržbě

Perte v pračce - max. 30 °C - velmi šetrný postup

Nebělte bělicími prostředky

Sušte v bubnové sušičce při nižší teplotě

Nežehlete

Nečistěte chemicky

Obrázky

Dětská snowboardová bunda SNB 500 modrá
Dětská snowboardová bunda SNB 500 modrá
Dětská snowboardová bunda SNB 500 modrá
Dětská snowboardová bunda SNB 500 modrá
Dětská snowboardová bunda SNB 500 modrá
Dětská snowboardová bunda SNB 500 modrá

Hodnocení zákazníků

Načítání

Otázky a odpovědi