ECODesign
Media 0
Media 1
Media 2
Media 3
Media 4
Media 5
Media 6
Media 7
Media 8
Media 9
Media 10
Media 11

Dětská snowboardová bunda 100 černá

899 Kč
8573487

Velmi hřejivá a nepromokavá bunda na snowboard se základní výbavou. Ideální na příležitostné použití.

Typický dlouhý střih, vnitřní manžety v rukávech, sněhový pás a kapsa na skipas – základ každé pořádné snowboardové bundy.

Otázky a odpovědi

Barva:

Černošedá / Černá / Vínová

Velikost:

průvodce velikostí

Klíčové vlastnosti

HŘEJIVOST

Vatová výplň 100 g/m². Česaná podšívka.

VODĚODOLNOST

Zátěr (5 000 mm), nepropustné hlavní švy. Kapuce.

OMEZENÍ VNIKÁNÍ SNĚHU

Jednoduché manžety. Sněhový pás.

ODOLNOST

Materiál je odolný vůči oděru.

SNADNÉ POUŽITÍ

Kapuce se suchým zipem, který ji zafixuje ve srolované pozici.

MOŽNOST NASTAVENÍ

Nastavitelné manžety. Nastavitelný sněhový pás.

MOŽNOST OSOBNÍHO UPRAVENÍ

Štítek na vepsání jména dítěte.

ECODESIGN

O 10 % menší dopad na životní prostředí díky postupům ekologické výroby.

Technické informace

Zabránění vnikání sněhu

Dětská snowboardová (lyžařská) bunda byla navržena tak, aby se zamezilo vnikání sněhu:
na záda: sněhový pás + prodloužený zádový díl; zápěstí: dlouhé rukávy + manžety chránící zápěstí, za krk: vysoký límec se zipem + kapuce se suchým zipem, který ji zafixuje ve srolované pozici, čímž chrání krk pod přilbou.

Zamezení vnikání sněhu pod bundu kolem zápěstí

Bunda byla navržena a testována k souběžnému použití s rukavicemi MI 500 JR Protect, které se zastrkávají do rukávů (což dítě zvládne samo tak od 8 let, 6leté možná bude mít ještě potíže).
1. vnitřní manžeta s otvorem na palec, aby se rukáv nevyhrnoval,
2. rukavice, které sahají až za zápěstí, 3. vnější rukáv bundy, který všechno překrývá.

Hřejivost

Hřejivost: tato bunda má vatovou výplň 100 g/m², k tomu navíc hřejivou podšívku z česaného polyesteru.

Nepromokavost

Lyžařské a snowboardové dětské bundy a kalhoty jsou z nepromokavého materiálu a mají nepropustné švy. Švy jsou tepelně podlepeny speciálními nepromokavými pásky. U tohoto modelu jsou nepropustné pouze švy na ramenou.

4 kapsy

Tato snowboardová bunda byla navržena na příležitostné použití, má 4 kapsy:
2 přední kapsy na zip, vnitřní kapsu na suchý zip, zapínací kapsu na skipas.

Kapuce pod helmou

Prakticky nevyhnutelnou částí jízdy na snowboardu jsou i pády, při kterých se sníh může dostat pod bundu. Aby se to nestávalo často, byly kapuce a límec navrhovány jako jeden celek. Kapuci lze využít místo šály, tudíž si můžete být jistí, že sníh neskončí za krkem. Kapuci stačí čtyřikrát přeložit a zajistit suchým zipem ve vyšší poloze, ve které vyplní prostor pod helmou. Límec pak stačí klasicky dopnout, tím se zafixuje i kapuce.

Kapuce přes helmu

Kapuce bundy JKT 100 není navržena tak, aby ji šlo přetáhnout přes helmu. Kapuci přes helmu má model JKT 500.

Udržitelnost

Používáme _ materiál z recyklovaného polyesteru (svrchní materiál, vata, vnitřní podšívka, celkem 59 % hmotnosti bundy)
_ hromadné barvení (spodní lemy rukávů a bundy, celkem 8 % hmotnosti bundy),
tato bunda Snb JKT 100 JR (8573487 & 8590046), ekvivalent CO² je v porovnání s loňskými modely (8494524) o 15 % menší.

Recyklovaný polyester

Při výrobě našeho polyesteru používáme recyklované materiály (z plastových láhví, polyesterových látek). Významně tím snižujeme množství nového materiálu (vyráběného z ropy) potřebného na výrobu, přičemž všechny funkční vlastnosti materiálu zůstávají.

Hromadné barvení

Při barvení látek se spotřebovává obrovské množství vody, která se zároveň už nedá nijak dále využít. Abychom snížili tento negativní dopad na životní prostředí, rozhodli jsme se naše látky barvit postupem hromadného barvení (Dope Dye), které barví vlákno budoucí látky již při jeho výrobě.

Jak dítě na sjezdovku obléct tak, aby mu nebyla zima?

Aby tělo zůstalo v teple a suchu, doporučujeme dodržovat pravidlo 3 funkčních vrstev: 1. vrstva neboli „druhá kůže“ udržuje tělo v suchu. 2. vrstva je izolační a zadržuje teplo. 3. vrstva je ochranná, chrání tělo v nepříznivém počasí.

Jsou použité materiály odolné? A jakou mají životnost?

Na výrobky poskytujeme pětiletou záruku. Zároveň nabízíme i možnost opravy, pokud byste si výrobek nedopatřením poničili. Pro více informací o tom, jak v takovém případě postupovat, nás můžete kontaktovat přes naše stránky decathlon.cz. Výběru odolných materiálů určených na výrobu lyžařského a snowboardového oblečení je věnována mimořádná péče.

Voda často prosakuje v místech prošití. Jsou švy u této bundy nepromokavé?

Jednotlivé díly nepromokavého materiálu jsou mezi sebou spojeny nepropustnými švy. Švy jsou tepelně podlepeny speciálními nepromokavými pásky. Nepropustné švy naleznete na místech nejvíce náchylných k prosáknutí (kapuce, ramena).

Co je to vodoodpudivost?

Vodoodpudivosti je dosaženo pomocí speciální úpravy vnější strany materiálu. Díky této úpravě voda po látce stéká a nevsakuje se. Materiál tudíž nenasákne vodou a zůstává lehký a hřejivý. Tuto úpravu je třeba obnovovat po celou dobu životnosti výrobku (přibližně po každém druhém až třetím praní). Všechny naše nepromokavé bundy na snowboard mají vodoodpudivou úpravu.

Je bunda dostatečně hřejivá?

Jako izolační materiál používáme vatu. Tu tvoří syntetický materiál na bázi polyesteru, který v sobě zadržuje vzduch. Čím je vlákno silnější, tím více vzduchu v sobě dokáže zadržet. Výplň může být z klasické, funkční nebo silikonové vaty, přičemž každá z nich má odlišné funkční vlastnosti (různou hřejivost, hmotnost, pružnost atd.). Abychom snížili dopad výrobku na životní prostředí, používáme 100% recyklovanou vatu.

Jak bundu prát?

Pro zachování funkčních vlastností a dlouhé životnosti perte v pračce na 30 °C v programu na syntetiku. Perte naruby. Perte s minimem pracího prášku. Nepoužívejte aviváž. Ždímejte nejlépe ručně. Sušte na ramínku na teplém a větraném místě. Nečistěte chemicky. Nepokládejte na radiátor. Nepromokavost lze obnovit pomocí impregnačního spreje na textil. Věnujte pozornost informacím uvedeným na štítku.

Jak funguje záruka?

Záruka platí 5 let od data uvedeného na účtence. Výrobek, na který se vztahuje záruka, bude zdarma opraven nebo vyměněn. Záruka se vztahuje na všechny vady výrobku kromě těch, které vznikly běžným opotřebením nebo nesprávným či nestandardním používáním.
Podmínky záruky naleznete zde: https://blog.decathlon.cz/znacka-dreamscape-petileta-zaruka-na-obleceni/.

Koncepce a technologie výrobku

Složení

Hlavní materiál 100% Polyester Výplň 100% Polyester Vložka 100% Polyester Manžeta ILS 80% Polyamid , 20% Elastan Žebrová pletenina 97% Polyester , 3% Elastan Brzda 100% Polyuretan

RADY PRO SKLADOVÁNÍ

Skladujte pověšené na ramínku. Výrobek neskládejte. Skládáním by mohlo dojít k porušení membrány nebo zátěru na látce. Před uložením se ujistěte, že je výrobek zcela suchý.

TESTY

Všechny výrobky Dreamscape určené na snowboard se testují v reálných podmínkách přímo na svahu. Ve sněhu, v mrazu, zkrátka za všech podmínek, s nimiž se lze při lyžování či snowboardingu setkat. Týmy vývojářů, produktoví manažeři a návrháři se starají o to, aby výrobky odpovídaly skutečným potřebám sportovců.

Pokyny k údržbě

Perte v pračce - max. 30 °C - velmi šetrný postup

Nebělte bělicími prostředky

Sušte v bubnové sušičce při nižší teplotě

Nežehlete

Nečistěte chemicky

Obrázky

Dětská snowboardová bunda 100 černá
Dětská snowboardová bunda 100 černá
Dětská snowboardová bunda 100 černá
Dětská snowboardová bunda 100 černá

Podobné produkty

Hodnocení zákazníků

Načítání

Otázky a odpovědi