DĚTSKÉ TURISTICKÉ NEPROMOKAVÉ BOTY NA ŠNĚROVÁNÍ SH 500 WARM

749 Kč

Tuto obuv jsme vyvinuli speciálně na příležitostnou turistiku. Je ideální na udusaný sníh. Vydejte se objevovat zimní krajinu!

Obuv 500 Warm je částečně vybavena svrškem z nepromokavé kůže, lze ji tedy používat po celou zimu. Hřejivá podšívka poskytuje vyšší pohodlí při turistice na udusaném sněhu.

Otázky a odpovědi
Barva: Tmavě modrá
Velikost: průvodce velikostí

Klíčové vlastnosti

Hřejivost

Hřejivost

Limitní teplota - 6 °C.

Voděodolnost

Voděodolnost

Nepromokavá a prodyšná membrána udrží nohy v suchu.

Protiskluzové vlastnosti

Protiskluzové vlastnosti

Technologie Snowcontact: optimální přilnavost pro chůzi na sněhu, 3mm vzorek.

Držení na noze

Držení na noze

Kotníková šněrovací obuv s jedním háčkem nohy dobře zpevní.

Obrázky

DĚTSKÉ TURISTICKÉ NEPROMOKAVÉ BOTY NA ŠNĚROVÁNÍ SH 500 WARM
DĚTSKÉ TURISTICKÉ NEPROMOKAVÉ BOTY NA ŠNĚROVÁNÍ SH 500 WARM
DĚTSKÉ TURISTICKÉ NEPROMOKAVÉ BOTY NA ŠNĚROVÁNÍ SH 500 WARM

Technické informace

Měření tepelně izolačních vlastností obuvi

Tepelně izolační vlastnosti obuvi měříme s pomocí vzorku uživatelů v terénu i v laboratoři (při odpočinku i během aktivity). Nyní už je i možné přesně určit limitní teploty, při kterých vás obuv před chladem stále ochrání. Tyto limitní teploty proto u našich bot uvádíme. Nezapomínáme ani na rozdíly ve vnímání chladu u mužů a žen.

Test nepromokavosti obuvi

Nepromokavost obuvi je ověřována laboratorními testy. Obuv se nejprve ponoří do vody a zjišťuje se, zda se na povrchu boty netvoří vzduchové bubliny. Obuv napůl ponořená do vody se nasadí na mechanické rameno simulující chůzi a ověřuje se, zda uvnitř zůstane zcela suchá. Laboratorní testy jsou doplněny o testy v terénu, při kterých se zkoumá opotřebení obuvi.

3 stupně nepromokavosti

Během testování ověřujeme 3 stupně nepromokavosti: 2 000 kroků (přibližně 4 km chůze), 4 000 kroků (přibližně 8 km chůze) a 8 000 kroků (přibližně 16 km chůze).

Stupeň nepromokavosti obuvi

Tento model prošel testy na 4000 kroků (přibližně 8 km chůze).

Technologie Snowcontact

Podešve SNOWCONTACT jsou vyráběny z materiálu se specifickým složením a mají speciální vzorek. Díky tomu obuv neklouže a je velmi přilnavá. Podešve Snowcontact jsou tak mnohem účinnější než klasické podešve určené na sníh. Na ledovém povrchu vám však bezpečnou míru přilnavosti zaručí pouze nesmeky.

Testování v praxi

Tato obuv byla testována v terénu v klimatických podmínkách, do kterých je určena, vzorkem uživatelů a produktovým manažerem. Při testech zkoumáme funkčnost výrobků, ověřujeme, že odpovídají splňují vše, co bylo stanoveno v původním návrhu, a že berou v potaz i připomínky od vás, našich zákazníků, o které se s námi dělíte v recenzích výrobků.

Laboratorní testy

Naši inženýři provádějí také laboratorní testy, abychom si byli jistí, že s našimi výrobky budete vždy spokojeni. V laboratořích ověřujeme odolnost oček a popruhů, kvalitu lepení, toxicitu, odolnost vůči UV záření, odírání podešve a částí svršku a rychlost opotřebení.

Koncepce a technologie výrobku

Složení

Podešev 100% Kaučuk - syntetický Svršek 40.9% Broušená hovězí kůže, 30% Polyuretan, 29.1% Polyester Hřejivá podšívka 100% Polyester Podšívka 100% Polyester

RADY PRO SKLADOVÁNÍ

Doporučujeme obuv skladovat na větraném, suchém a tmavém místě.

TESTY

Naše vývojové středisko se nachází na úpatí hory Mont Blanc, ve francouzském regionu Horní Savojsko. Naši vývojáři během celého roku navrhují a vyvíjejí vzhledově zajímavé, jednoduché a funkční výrobky. Ty se následně podrobují těm nejnáročnějším testům. Jsme totiž přesvědčeni, že jen díky testování v praxi můžeme výrobky neustále vylepšovat.

Pokyny k údržbě

Perte v ruce

Perte v ruce

Hodnocení zákazníků

Načítání

Otázky a odpovědi

Podobné produkty