Dětská oboustranná mikina 500 námořnická modrá

439 Kč

Oboustranná mikina na zip je určená pro děti na běžné nošení. Z jedné strany je jednobarevná, z druhé má vzor, stačí si jen vybrat!

Oboustranná mikina na zip spojuje všechny výhody: hebkost a pohodlí. Dítě si již nikdy mikinu neobleče naruby! A navíc výhoda pro rodiče, pokud se dítě ušpiní, stačí mikinu otočit na druhou stranu.

Otázky a odpovědi
Barva: Černomodrá / Černomodrá
Velikost: průvodce velikostí
Naše služby:
  • Výměna a vrácení do 90 dnů zdarma
  • Vyzvednutí na prodejně vždy zdarma
  • Doprava zdarma od 2500 Kč (standardní zásilky)

Klíčové vlastnosti

Pomáhá rozvíjet samostatnost

Dítě si již nikdy mikinu neobleče naruby!

Snadné otevírání / zavírání

Široký zip a zapínání uzpůsobené dětem!

Prodyšnost

Směs bavlny a polyesteru umožňuje odvádět vlhkost a přebytečné teplo od těla.

Pružnost

Materiál této mikiny na zip usnadňuje oblékání a zajišťuje volnost pohybu.

Pokrývka

Delší zádový díl kryje bedra dítěte.

Hebkost

Velmi měkký a pružný materiál.

Technické informace

Proč jsme navrhli oboustrannou mikinu na zip?

Do pátého roku života dítě nerozpozná, kdy je mikina naruby. My se snažíme děti podporovat v osvojování si nových dovedností, a tak jsme vyvinuli mikinu na zip, kterou si nikdy neoblečou naruby a díky níž se navíc naučí, jak správně zapínat a rozepínat zip. Oboustranná mikina je navíc praktická, pokud si dítě jednu stranu zašpiní.

Dítě a oblékání

Mezi 2. a 3. rokem se dítě začíná chtít oblékat samo. Vaše miminko vyrostlo a chce dělat vše samo, akorát některé věci ještě nedokáže. Zapínání mikiny na zip, navléknutí kalhot správným způsobem, oblékání mikiny přes hlavu....pro malé dítě to nejsou snadné úkoly.

Pomáháme dítěti získat samostatnost

Cílem našeho týmu bylo vyvinout takové oblečení, které si dítě zvládne oblékat samo. Zipy, které se snadno zapínají, široké výstřihy, značky, které usnadní rozeznání přední a zadní strany. Drobné detaily, díky nimž si dítě může postupně osvojit jednotlivé úkony a naučí se oblékat samostatně.

Spolupráce s fyzioterapeuty

Při výrobě spolupracujeme s fyzioterapeuty, abychom lépe pochopili psychomotorický vývoj dítěte a nároky na oblečení s ním spojené. "Důležité je, aby se dítě nenechalo odradit. Základem je mu nabídnout takové činnosti, které je schopno zvládnout, které může opakovat, zautomatizovat si je, a osvojit si tak daný úkon“, říká Agathe, fyzioterapeutka podílející se na výrobě.

60 minut fyzické aktivity denně

Pro zdravý vývoj dítěte by se podle doporučení WHO mělo dítě věnovat fyzické aktivitě alespoň 180 minut denně. Po dosažení 3 let by pak mělo věnovat alespoň 60 minut středně náročnému až náročnému cvičení!Sportovní aktivita od útlého věku přispívá ke správnému fyzickému i intelektuálnímu rozvoji dítěte. Osvojení si správného životního stylu již odmala napomáhá předcházet nemocem v dospělosti.

Koncepce a technologie výrobku

Složení

Hlavní materiál 78% Bavlna, 15% Polyester, 7% Elastan Všitý díl 82% Polyamid, 18% Elastan Žebrová pletenina 96% Bavlna, 4% Elastan

Pokyny k údržbě

Perte v pračce - max. 30 °C - běžný postup

Nebělte bělicími prostředky

Nesušte v bubnové sušičce

Nečistěte chemicky

Podobné produkty

Hodnocení zákazníků

Načítání

Otázky a odpovědi