Dětská lyžařská hřejivá bunda 580 Warm červená

1 799 Kč −27%
1 299 Kč
*Od 21. 9. 2023 až do vyčerpání zásob

8755847

Nepromokavá lyžařská bunda s vynikající mírou hřejivosti.

Lyžařská bunda s kapucí přes hlavu a automatickým sněhovým pásem, který se nastaví při zapnutí bundy. Žádný sníh nebo zima se tak pod bundu nedostane.

Barva:

Červená

Velikost:

průvodce velikostí

Klíčové vlastnosti

HŘEJIVOST

Velmi hřejivá bunda. Vata: 200 g/m² + Ball fiber. Česaná podšívka.Sněhový pás.

VODĚODOLNOST

Velmi dobrá: Zátěr (5000 mm), nepropustné švy. Kapuci lze nosit přes helmu.

PRODYŠNOST

Prodyšný materiál umožňuje odvod tělesné vlhkosti.

SNADNÉ POUŽITÍ

Automatický sněhový pás brání vnikání sněhu a studeného vzduchu pod bundu.

Kapsy

4 kapsy, z toho 1 na skipas a 1 zapínací uvnitř.

MOŽNOST OSOBNÍHO UPRAVENÍ

Štítek na podšívce pro vepsání jména dítěte.

Technické informace

Tepelně izolační vlastnosti výplně Ball Fiber

Výplň Ball Fiber zajišťuje dobrou tepelnou izolaci. Tvoří ji malé měkké kuličky vaty, které se svou nadýchaností podobají péřové výplni. Bunda s tímto typem výplně sice není tak lehká a skladná jako péřová bunda, je však ideální pro děti, neboť je velice hřejivá a snadno se udržuje.

Zátěr na materiálu

Zátěr je nepromokavá vrstva na vnitřní straně svrchního materiálu. Zabraňuje prosáknutí vody pod oděv, ale zároveň propouští vlhkost produkovanou tělem během fyzické aktivity. Děti tak zůstanou v suchu a v pohodlí.

100% nepropustné švy

Kromě nepromokavého materiálu je kombinéza vybavena i nepropustnými švy. Všechny švy jsou z vnitřní strany podlepeny speciální páskou, která je naprosto vodotěsná – díky tomu je výrobek vysoce odolný vůči průniku vlhkosti i při pohybu na sněhu.

Kapuce přes helmu

Kapuci této bundy jsme navrhli tak, aby bylo možné ji natáhnout i přes lyžařskou helmu. Díky tomu je dítě chráněné před chladem a sníh se mu nedostane za krk. Pružný díl z lycry na přední straně kapuce k helmě přilne a dokonale kopíruje pohyby hlavy. Vysoký límec dobře chrání obličej před nepříznivým počasím.

Sněhový pás

Sněhový pás se nachází v pase. U této bundy se sněhový pás zapne automaticky, jakmile si dítě zapne bundu. Sněhový pás brání vnikání chladného vzduchu a sněhu pod bundu, zejména dojde-li k pádu lyžaře.

Kapsa na skipas

Už nemusíte vytahovat skipas z kapsy! Rukáv je vybaven speciální kapsou na skipas, díky které bude vstup na lanovku rychlejší.

Praktický detail

Nahoře na podšívce na zádech se nachází štítek pro vepsání jména dítěte. Dítě tak snáze rozezná svoji bundu (např. ve školce nebo na horách).

Jak správně obléci děti, aby jim na sjezdovce nebyla zima?

Aby tělo zůstalo v teple a suchu, doporučujeme dodržovat pravidlo 3 funkčních vrstev: 1. vrstva neboli „druhá kůže“ udržuje tělo v suchu. 2. vrstva je izolační a zadržuje teplo. 3. vrstva je ochranná, chrání tělo v nepříznivém počasí.

Koncepce a technologie výrobku

Složení

100% Polyester Hlavní materiál – vrchní část 100% Polyamid Hlavní materiál – dno 100% Polyester Hlavní podšívka 100% Polyester Druhá podšívka 100% Polyamid Všitý díl 82% Polyester , 18% Elastan Brzda 100% Polyuretan

RADY PRO SKLADOVÁNÍ

Výrobek neskládejte. Skládání by mohlo porušit nepromokavost látek. Před uložením se ujistěte, že je výrobek zcela suchý.

TESTY

Všechny výrobky Wedze jsou navrhovány a vyvíjeny v našem centru na úpatí hory Mont Blanc. Následně se testují v reálných podmínkách, se kterými se na svahu můžete setkat i vy (ve sněhu, za nízkých teplot atd.). Týmy vývojářů testováním ověřují, zda výrobky odpovídají požadavkům aktivity, pro kterou jsou určeny.

Pokyny k údržbě

Perte v pračce - max. 30 °C - běžný postup

Nebělte bělicími prostředky

Sušte v bubnové sušičce při nižší teplotě

Nežehlete

Nečistěte chemicky

Hodnocení zákazníků

Načítání

Otázky a odpovědi