Dětská hřejivá sportovní souprava šedá

289 Kč −31%
199 Kč
*Od 1. 10. 2022 až do vyčerpání zásob
8572444

Hřejivá a pohodlná souprava s pružným lemem v pase i na nohavicích je nejen praktická, ale i šetrná k životnímu prostředí.

Sportovní souprava pro nejmenší mění pravidla designu díky přístupu „Minimal Waste". Jedná se o první krůček vstříc kolekci odpovědnější k životnímu prostředí.

Otázky a odpovědi
Barva: Šedomodrá / Černá
Velikost: průvodce velikostí

Klíčové vlastnosti

POMÁHÁ ROZVÍJET SAMOSTATNOST

Snadno se obléká dítěti i dospělému!

HŘEJIVOST

Vnitřní česaná strana udrží tělo v teple.

PRUŽNOST

Strečový materiál kopíruje pohyby dítěte!

HEBKOST

Hebký meltonový materiál pro maximum pohodlí.

Technické informace

Co je Minimal Waste?

Jedná se o novou technologii výroby, během níž nedochází k plýtvání materiálem. Výrobek je zároveň navrhnut a ušit dle figuríny a ne pouze na základě nakresleného návrh.S figurínou se pracuje již od prvních návrhů. Snažíme se, aby jednotlivé díly oblečení do sebe na figuríně zapadly jako skládačka, a nedocházelo tak ke zbytečnému plýtvání materiálem.

Jaké jsou přínosy Minimal Waste?

15 až 20 % materiálu skončí při výrobě oblečení na zemi jako odpad. Plýtvání s textilními materiály však také znamená plýtvání přírodními zdroji. Cílem je tedy věnovat se jádru problému tím, že budeme maximálně využívat textilní materiál, aby docházelo k co nejmenšímu plýtvání při výrobě. Textilní odpad jsme snížili z 18 % na 9 %.

Testování výrobku

Při vývoji výrobku vybíráme takové materiály a barvy, které jsou pro děti nezávadné, a příslušenství (knoflíky,...), která nemohou spolknout. Ověřujeme, že textilní složky nejsou škodlivé pro případ, že by mělo dítě textil v ústech. Myslíme na bezpečí vašich dětí. Právě tyto detaily činí naše výrobky jedinečnými!

Vývoj dítěte

Při výrobě spolupracujeme s fyzioterapeuty, abychom lépe pochopili psychomotorický vývoj dítěte a nároky na oblečení s ním spojené. "Důležité je, aby se dítě nenechalo odradit. Základem je mu nabídnout takové činnosti, které je schopno zvládnout, které může opakovat, zautomatizovat si je, a osvojit si tak daný úkon“, říká Agathe, fyzioterapeutka podílející se na výrobě.

Aby se dítě naučilo oblékat samo

Jak to děláme? Oblečení má zipy, které se snadno zapínají, široké výstřihy usnadňující oblékání, značky, díky nimž je poznat, jak oblečení patří. Drobné detaily, díky nimž si dítě může postupně osvojit jednotlivé úkony a naučit se oblékat jako dospělý.

Cvičení pro nejmenší

Sport jako okamžik zábavy a objevování pro vaše dítě?Vstupenka do světa sportu. Cvičení pro nejmenší rozvíjí psychomotoriku dítěte a zároveň je zábavné. Cvičení je určeno pro děti od 1 roku do 6 let a probíhá formou vybudovaných drah s vhodným náčiním.

Jaké oblečení je vhodné na cvičení pro nejmenší?

Chcete pro své dítě pohodlné sportovní oblečení? Tak zvolte výrobky Domyos: tričko, tepláky, legíny či mikina na zip! Cílem je volnost pohybu a pohodlné cvičení, kdy si dítě nemusí neustále vytahovat kalhoty či stahovat tričko. Funkčnost výrobku závisí na pokročilostní úrovni.

Koncepce a technologie výrobku

Složení

Hlavní materiál 49% Polyester , 45% Bavlna, 6% Elastan

TESTY

Výrobek prošel testem opakovaného praní a sušení, aby byla zaručena stálost jeho barev a tvaru.Tyto testy probíhaly v nezávislé laboratoři a potvrdily vysokou kvalitu oblečení.

Pokyny k údržbě

Perte v pračce - max. 30 °C - běžný postup

Nebělte bělicími prostředky

Nesušte v bubnové sušičce

Žehlete při maximální teplotě 110 °C - nenapařujte

Nečistěte chemicky

Obrázky

Dětská hřejivá sportovní souprava šedá
Dětská hřejivá sportovní souprava šedá

Podobné produkty

Hodnocení zákazníků

Načítání

Otázky a odpovědi