Dámský turistický batoh FH 500 ultralehký modrý

1 299 Kč
8758064

Ultralehký turistický batoh na fast hike. Navrženo na úpatí hory Mont Blanc.

Skvěle sedí a je ultralehký, skoro zapomenete, že ho máte na zádech! Velký přední zip usnadňuje přístup do batohu. Hydrovak (2 l) zajišťuje snadnou hydrataci.

Otázky a odpovědi
Barva: Modrošedá / Tmavě modrá
Doručení domů
Dostupné
Bezplatné vyzvednutí za 1 hodinu na prodejně

Klíčové vlastnosti

NÍZKÁ HMOTNOST

Ultralehký: 400 g.

POHODLÍ PŘI NOŠENÍ

Díky tvaru je vysoce stabilní. Bederní a hrudní pás.

Hydratace

Obsahuje hydrovak o objemu 2 l.

Skladnost

Rozměry: výška: 48 cm, šířka (spodní část): 34 cm, šířka (horní část): 21 cm.

OBJEM

17 l, 2 kapsy na pásu, 1 poutko na hole, 1 síťka, 1 kapsa na mobil.

Technické informace

Záruka 10 let.

Záruka se vztahuje na všechny vady batohu vyjma běžného opotřebení či použití batohu v neobvyklých podmínkách. Tuto speciální desetiletou záruku můžete uplatnit pouze při předložení výrobku a účtenky. Pokud se na výrobek záruka vztahuje, zdarma vám jej opravíme nebo vyměníme. Tato obchodní záruka nevylučuje zákonné záruky uplatňované v jednotlivých zemích.

Odolnost

Na odolnost vůči tření u výrobku klademe velký důraz, chceme, aby jeho životnost byla co nejdelší. Oddělení výzkumu a vývoje těžké konfekce, partner značky Quechua pro výzkum a kontrolu kvality výrobků, provádí testy (materiálu, pevnosti švů i hotového výrobku), které simulují stárnutí batohu. Výsledky testů potvrzují životnost batohu až 10 let od data zakoupení uvedeného na účtence.

Nízká hmotnost

Víme, že při turistice nesete spoustu vybavení, proto jsme mysleli především na nízkou hmotnost batohu. Quechua se snaží navrhovat výrobky tak, aby byly co nejlehčí a zároveň poskytovaly maximální volnost pohybu.

Ekologická výroba

Protože víme, že je třeba se chovat zodpovědně, abychom naši přírodu ochránili, podniká Quechua kroky na snížení dopadu výroby produktů na životní prostředí. Dnes tento výrobek ještě není vyroben ekologicky šetrným způsobem, ale každý den pracujeme na tom, aby stále více výrobků takovým způsobem vyrobených bylo. Chceme, aby byly ekologicky vyrobené, opravitelné a odolné. To jsou hlavní vlastnosti, které od nových výrobků chceme.

Vývoj výrobků: naše know-how

Vývojové centrum značky Quechua se nachází ve francouzském městě Passy na úbočí masivu Mont-Blanc.
Díky této jedinečné poloze se zde mohou členové našich vývojových týmů (designéři, produktoví manažeři, inženýři...) setkávat přímo s milovníky outdoorových sportů. Je to skvělý způsob, jak s využitím veškerého našeho know-how navrhovat výrobky na turistiku, které budou maximálně funkční.

Jak se o batoh starat a čistit jej?

Batoh doporučujeme čistit ručně. Použijte vlažnou vodu a mýdlo, příp. kartáč. Při čistění se zaměřte hlavně na části, které jsou v kontaktu s pokožkou a vsakuje se do nich pot (popruhy, záda, bederní pás).
Takto si materiál udrží své funkční vlastnosti, zejména vodoodpudivost.
Po čištění batoh opláchněte vlažnou vodou a nechte jej uschnout na suchém stinném místě (vyhněte se přímému slunci a sušení na radiátoru). Skladujte na suchém místě.

Jak batoh upravit?

1. Povolte všechny popruhy (ramenní, bederní, přitahovací). 2. Nasaďte si batoh na záda.
3. Tento batoh je malý, bederní pás zapněte v pase. 4. Utáhněte ramenní popruhy.
5. Nakonec podle potřeby dotáhněte přitahovací popruhy.

Příruční zavazadlo

Maximální rozměry příručního zavazadla do letadla jsou 55 × 35 × 25 cm (pozor, tyto rozměry se mohou u různých společností lišit).
Tento batoh tedy může být i příručním zavazadlem.

Koncepce a technologie výrobku

Složení

Hlavní materiál 100% Polyamid Obal na tašku 100% Polyester Vložka 100% Polyester Kapsa 85% Polyamid , 15% Elastan Materiál na zádech 100% Polyester Pěna 100% Ethylenvinylacetát Všitý díl 100% Polyamid

RADY PRO SKLADOVÁNÍ

Uchovávejte na větraném, suchém a tmavém místě.

TESTY

Aby výrobky Quechua odpovídaly vašim požadavkům, jsou testovány v horách, tedy v podmínkách, které na túrách můžete potkat i vy.
Naše týmy a skupina uživatelů (našich partnerů, ambasadorů a zákazníků) je zkoušeli po celou dobu jejich vývoje až do zahájení prodeje.

Pokyny k údržbě

Perte v ruce

Nebělte bělicími prostředky

Nesušte v bubnové sušičce

Nežehlete

Nečistěte chemicky

Obrázky

Dámský turistický batoh FH 500 ultralehký modrý
Dámský turistický batoh FH 500 ultralehký modrý

Podobné produkty

Hodnocení zákazníků

Načítání

Otázky a odpovědi